Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

CHCĘ PRZYTYĆ !!! KTO SIĘ DOŁACZY ???

Polecane posty

Gość taki o o o
Błagam pomoże mi ktoś jestem załamany mam 190m wzrostu i waże 60kg jeśli zna ktoś sposób jak przytyć to niech poda zrobie wszystko wypije domestos zjem robaka byle przytyć błagam jak najszybciej nie chce mieśni chce tluszcz duzo tluszczy bvagam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śledzio
Trzeba 1-2 dni popościć, a potem zjeść sporą porcję śledzi w oleju. Jak tasiemiec już wyjdzie, to spokojnie przytyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klizi
ja mam 173cm waze 58kg masakra jua chce przytyc okolo 12kg jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiana
Moim zdaniem, żeby przytyc trzeba jesc regularnie, a najwazniejszym posilkiem jest sniadanie. Ja tez jestem bardzo szczupła 40 kg 155 cm. Nie stosuje sie do tego poniewaz chodze do Szkoły Muzycznej i nie mam jak jesc obiadów ale to co. Zawsze to śniadanie powinno nas wzmocnic wiec musimy je jesc. Różnorodnośc na naszym talerzu a takze kolory. Od warzyw po owoce. Nie bac probowac czegos nowego. A co do fast foodow nie pomaga po ja jem przed szkołą muzyczną i nic nie przytyłam wrecz odwrotnie nie moge przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIA
JA CHCE PRZYTYC 3kg WAZE 47kg przy 1.59 WAZYLAM OK 51kg schudlam przez szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooonnnaaj
ja też się dołaczam: 170 cm 51 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka30
jedzcie wieczorem słodycze to powinno pomóc (usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIA
JA OD TAMTEMO CZWARTKU JEM 5 POSILKOW A W TEN CZWARTEK BEDE SIE WAZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 29
witam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 29
ja przy wzroście 168cm. waze 64 kg. tez chcialabym bardzo przytyc choc ze 4 kg tylko jak to zrobić?mam 29 lat i trzech synow wiecie niby jem duzo ale mam dużo ruchów jak to przy małych dzieciach nie raz jest tak że nie mam nawet kiedy zjeśc a wieczorem jak już dzieci pójdą spać to jestem tak zmęczona że mi się wszystkiegi odechciewa wypijam szklanke wody i normalnie zasypiam na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 29
nerwy i papieroski robia swoje czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to wiem
ja sie tez dołącze:D mam 170 i waze 53kg chce przytyc jakies 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIA
CZESC DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIA
JESC 5 POSILKOW O TEJ SAMEJ PORZE TO PODSTAWA RADZE NIE OBYCHAC SIE SLODYCZAMI ,ZWIEKSZAC ILOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIA
STARAC ZWIEKSZAC ILOSC JEDZENIA JA JADLAM 2KROMKI A TERAZ JUZ NAWET 5 zjem te stale pory sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIA
JAK NIE CHCE MI SIE JESC TO IDE SIE PRZEJSC ALE PIJE OCZYWISCIE NA APETYT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam ten problem. Nie mogłam na siebie patrzeć. Jestem dosyć wysoka 169 i przez okres liceum to była makabra patrzeć w lustro, szkielet, okropne chude nogi i ramiona. Jadłam i jadłam i nic. Obżerałam się, zawsze dokładki obiadów, tłuste tuczące mięsa, słodycze, często cała czekolada na raz. I nic ... Myślę że jeśli macie tak jak ja, to spróbujcie pójśc do lekarza. Opowiedzcie mu jak to z wami jest. Może to jakaś choroba. W moim przypadku tarczyca. To przez nią miałam bardzo szybką przemianę materi. A dzisiaj ... zaczynam myśleć o ćwiczeniach żeby jedank stracić moją zawiązkę brzuszka ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupli żyją dłużej
Kobitki ja też przy wzroście 165 cm, ważę 49 kg. Też chciałam przytyć, ale olałam to. Poprostu taka nasza natura i nie zmienimy jej. U mnie w rodzinie nie ma grubych ludzi, więc myślę, że mam to w genach, jak pewnie wiele z Was. Pewnie, że wkurzają mnie uszczypliwe uwagi ze strony innych - zaznaczam, że zawsze są to grube baby, lub nie wiele grubsze od nas, które wciąż się odchudzają. Nie rozumiem też dlaczego nie wlno powiedzieć grubemu człowiekowi, że jest gruby a szczupłemu, ze jest chudy wolno. Zazdrość??? Dziewczyny dajcie spokój! Możemy opychać się bez ograniczeń wszystkim smakołykami. A wiadomo jedzenie należy do najprzyjemniejszych czynności w życiu. Nie przejmujcie się tak. Ja pomyślalam, ze może ciąża coś zmieni a jeśli nie, trudnio. Jestem jaka jestem z pięknym płaskim brzuchem o jakim marzy każda kobieta. Nie dajcie się zwariować, bo te wszystkie kompleksy biorą się przez zazdrosne koleżanki i stare baby, które straciły swoją figurę wiele lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slp
re jesli chodzi o fastfoody to tak mozna przez nie przytyc ale to tyczy sie osob ktore maja problemy z nadwaga lub mialy a osoby ktore maja dobra przemiane materi nie utyja od tego...wiem co mowie bo sam tak mam;D i skonczylem gastronomika:P fastfoody to kalorie ale tez niezdrowe tluszcze.....najlepsze jest bialko....ja przytylem od pierogow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIA
MI TO RODZINA DOGRYZALA TERAZ JUZ MNIEJ ZE CHUDA ALE ZROBILAM TO DLA SIEBIE A NIE DLA NICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIA
wazylam 39kg/1,59 przytycie do 51kg zajelo mi 1,5roku . schudlam teraz do 47 kg nadrobic musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę przytyć ..
Hmm. Ja mam niecałe 160 cm. a ważę około 38 kg. Bardzo chcę przytyć ale nie wiem jak. nie mogę znaleźć dla siebie fajnych ciuchów bo wszystko jest na mnie za dużo. Już mam tego dosyć. Pomoże mi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wągrów pełno mam
Polecam picie melisy bo uspokaja i osoby ze zbyt szybkim metabolizmem nie będą tak latały do kibla. Dodatkowo ćwiczenia. Dzięki temu kalorie będą się zmieniały w mięśnie (cięższe od tłuszczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę przytyć ..
a często trzeba ćwiczyć ? i mniej więcej jaki rodzaj ćwiczeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę przytyć ..
I ile przytyję jak będę stosować to co mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wągrów pełno mam
Ćwiczenia ogólne na całe ciało. Pompki, brzuszki, przysiady itp. Musisz ćwiczyc nie aż się zmęczysz tylko np po 20 powtórzen i starczy. Nie wiem ile przytyjesz ale na pewno przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekochana...
Ja mam 14 lat (158cm i ważę 36kg.) Musze jak najszybciej przytyć :( Chłopak ze mną zerwał bo uważał że jestem za chuda...Błagam POMOCY!!! Pzdr. dla wszystkich Szczuplutkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę przytyć ..
Aha. No to dzięki ; ) Czy ktoś jeszcze ma jakiś pomysł na to żeby przytyć ; > ? Będę wdzięczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×