Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OCoolArNick

Podoba mi się pewna dziewczyna, ale nigdy jej tego nie powiem, bo jestem brzydki

Polecane posty

Gość Rasputin
rozwiązły mnich ze świty Cara Mikołaja II, brzydki byl jak noc, ale pewnością siebie nadrabial braki urody; płeć piękna nie potrafila mu się oprzec; człowiek ma miec pięlne wnętrze, a nie aparycje; będziesz szczęśliwy, ja Ci to mówię;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jesli jest odwrotnie? to znaczy, jesli dziewczyna powiedzmy jest sliczna ale ma lekka nadwage, no i podoba jej sie koles(ma przykładowo 18 lat) szczerze....? 18letni koles nie zainteresuje sie taka dziewczyna, bo nie bedzie miał sie czym chwalic, z takich dziewczyn kolesie robia sobie \"przyjaciółki\" do pogadania, zwierzania, wypłakania i posmiania ale zadko do bycia ze sobą i tutaj wychodzi to, ze to my, kobiety, jestemy dojrzalsze niz wy, choc wydaje wam sie ze jest inaczej kobieta kocha faceta za wnętrze, za sposób bycia, i za to kim jest, a nie dlatego ze ma wiecej krost na twarzy niz inni, zaimponuj jej, pokaz swój intelekt, traktuj jak księżniczke, a zdobędziesz jej wzgledy, oczywiscie dbaj o siebie! zyczę Ci powodzenia :), mnie sie nie udało ale mam nadzieje ze to nie jest reguła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zz
idż na dziwki, to pomaga.... dla nich zawsze jesteś najpiękniejszy i chcą tylko seksu..... w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh zz twoje rady
są wręcz nieocenione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapka w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz zadnych szans
zapomnij o niej to nie twoja liga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×