Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdaXXXL

Dziennik grubaska

Polecane posty

Witam wszystkich, witam Magdo! Oj widzę, że sporo się dzieje na tym topiku - w porownaniu do tego \"moroznikowego to aż wre!!! Pozdrawiam Was wszystkich i życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupulkaa
trzymam się ale nie mam czasu na pisanie :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzka laski jeju mam tak zabiegany dzien ze szok wieczorkiem napisze u mnie oki ..ćwicze i dietka płynna ...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam właśnie od rodziców.... a tam niespodzinka czekała...4 tony węgla do przerzucenia - rodzice moi mieszkają na wsi :) - miałam ruchu :) no cóż u mnie dzień jak każdy inny - mija 12 dzień na ziółkach.... jest ok a nawet bardzo ok, jam mniej niż zwykle i jest super :) postawiłam sobie pierwszy malutki cel - kupiłam bluzkę śliczna, ale rozmiarowo za małą - mój cel - wyglądać w niej super za kilka miesięcy :) pozdrawiam wszystkie walczące :) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak najlepiej...czuję się po prostu super.... z ciekawości weszłam dzisiaj na wagę...i nie zgadniecie ..kolejne gramy spadaja, nawet nie wiecie jaka to radość.... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
jakos nie czuje sie z wami dobrze :o kazda pisze 2 zdania i tyle juz wiem ze ten topik dlugo nie pociagnie:( na innych sa fajniej laski pisza co chwile a tu nie ma nikogo papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do papapa - żeby pisać co chwila to nie zarabiałoby się pieniążków - ja pracuje, więc nie mam kiedy pisać.....no cóż niektórzy maja czas - ja go nie mam.... ale za to mam zaparcie do odchudzania ;) pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam u was? ja jak na razie spoko... dzień mija spokojnie.... nie będę pisała co jadłam, bo to i tak nic nie da.....ale wyznaje teraz zasade MŻ (mniej żreć) i ja na razie spoko :) dalej mam kłopoty z WC :( co robić??? :( moze któraś z was ma jakiś pomysł? jutro przywożę mój sprzęt - który porósł kurzem :) będzie cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunia hihi ja rowerek juz odkurzyłam ihih wczoraj godzinke dzis nie wiem ile dm rade..ale waga sie cofa hih całuski lece papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie pisałam, bo jeździłam do W-wy, ale nadrabiam zaległości...:) Zapisuje sie na siłownie i basen.... Na basen już chodziłam wcześniej - zrobiłam przerwe na wakacje... i chodziłam cztery razy w tygodniu - było cool...więc powracam do dawnych nawyków :) a siłownia - to dla relaksu i dla towarezystwa koleżance....nie lubię siłowni, ale może sie przekonam ;) no nic...uciekam do roboty, bo nikt za mnie nie zrobi hehe trzymajcie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaza
Cześć dziewczyny! Śledzę topik, ale nie mam dużo czasu aby pisać. Mam do was pytanie, czy któraś korzystała z masażu wspomagającego odchudzanie? Ciekawa jestem, czy to działa. Acha chciałam Wam powiedzieć, że jeśli macie taką możliwość, to skorzystajcie z aerobiku w wodzie - bardzo pomaga w odchudzaniu a w wodzie jest przyjemnie - nie jest się tak zmęczonym. Nie myślcie, że daję Wam rady - ja tylko piszę o tym co wypróbowałam i miałam efekty. Niestety nie chodzę na razie na aerobik bo nie mam czasu, ale będę się starała znów do tego wrócić. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kaza. Pisząc o basenie miałam na myśli własnie aqua aerobik ;) spadam niemam za dużo czasu.... z psiakiem jedziemy do szkoły - będziemy go trenować :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..kaza - też zastanawiałam sie nad tymi masażami - nie mam pojcięcia, czy coś dają...może inna kobietka się wypowie..... ps. byłam na basenie ... lipa :( tyle ludzi, że pani nie chciała mnie zapisać na raz w tygodniu, a co dopiero cztery razy :( bububububububuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj u mnie 16 dzien na dietce i jest ekstra :) nareszcie zrozumiałam pewne rzeczy i robię to dla siebie samej...tak się cieszę..... za dwa tygodnie ważenie więc będe wiedziała ile mi spadło, a jest dużo do spadania ;) na razie jest spokojnie...troszkę gówka boli, ale pewnie przez pogodę i przez to, że kawki nie pije teraz..... ale czego nie robi się dla ciałka ;) no cóż cisza tu u mnie.... pozdrwiam bardzo ciepło....bo pogoda taka jakaś ;) 🌻🌻🌻 a to tak dla pocieszenia tych który jest dzisiaj smutno i zimno miłej nocki życzę wszystkim i każdemu osobno :) 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski madziu....przepraszam wczoraj nie dałam rady pisać polecam ci zapisanie sie na jakiś aerobik...a na basen wiem ze kiedys jak chodziłam to na 6 albo 7 ...kobiety tez tak robiły przed praca....sprawdz u siebie...a z kad jesteś?...i ciesze sie ze trwasz dalej ja tez...mam cel musze cie dogonic ////hihihih zartuje hihihi ..a na pozanie ciesze sie ze tez sie nie poddajesz...i nawet jesien potrafi być urocza prawda?....ja bardzo sie wstydziłam isć na aerobik...to nic ze jestem najtłuściejsza w grupie to nic ...ale daje mi duzo satysfakcji ze pewne ćwiczenia robie lepiej i sprawniej od szczuplejszych caluski i trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kolejny dzień... i jak na razie jest super :) trzymam się chociaż wiadomo jest ciężko jak wokoło ludzie ciacha jedzą... ;) ale trzeba ćwiczyc silna wolę ;) pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziuXXXL jestes teraz fajna szczesliwa usmiechnieta kobietka:) nie zrob tylko z siebie nadasanego wrednego chudzielca:P czasem kobitki po odchudzaniu zmieniaja sie nie do poznania...nie zycze Ci tego bo wygladasz mi tu na fajna babke:)lepiej byc grubszym i usmiechnietym niz chudym i pozbawionym energii i usmiechu:) pozdrawiam i tzrymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska25
cześc kobietki:-) przedstawię się może: 25 lat, 173 cm wzrostu, 108 kg wagi, czyli prawie modelka hihihihiii. ja też się odchudzam, jestem już po dwoch nieudanych podejściach w tym miesiącu, bo w przciągu kilku lat tych podejść było trochę, i to doprowadziło mnie do tej wagi, którą teraz posiadam:-) będę zaglądać, bo jest miło, może z wami uda mi się zwalić troszeczkę sadełka. mój cel to na razie 20 kg. pozdrawiam z nad kanapki z łososiem hihihihiiiiii ( ale od jutra nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumbusia
niuńka zmieniam nick z laski na pumbusię i melduję sie jutro na Twoim topiku, bo najbliższa jest dla mnie głodóweczka papapapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... jak tam mijają kolejne dni :) dzięki za słowa otuchy kffiatuszek ;) ja zawsze była tak jak teraz ;) dlatego mąż się ze mną ożenił ;) hehe nire patrzył na to jak wyglądam, ale na to co mam w środku.... i ja się z tego cieszę, że mam go obok siebie - bardzo mi dopinguje :) a u mnie ... hhmmm no cóż... na razie sie nie ważyłam, więc nie wiem jak tam waga, ale spodnie robią się luźniejsze - co mnie cieszy :) bo nie zawsze spadek wagi jest, ale ważne aby rozmiar spadał :) ja lece na wspomagaczu - ziółkach MOROZNIK - więc troszkę mi jest łatwiej... chociaż wczesniej jak się odchudzałam brałam ADI, ale nic mi nie pomógł, tylko brzuszek bolał. Ale każda z nas ma inny organizm :) Tak więc trzeba znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie :) Pozdrawiam walczących z kg ..... trzymajmy się wszyscy ciepło...i dalej do celu...uda się nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż jakoś cicho u mnie, ale ja i tak dalej jestem na dobrej drodze do celu ;) oby tak dalej... ja sie trzymam ...a wy? ;) minęły własnie 3 tygodnie mojej dietki, za tydzien ważenie :) i przekonam się ile to mi ubyło .... :) mam nadzieje że ubyło hehehe pozdrowienia :) trzymajcie się ciepło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik zamiera
Kolejny raz miałam rację. Dlaczego mnie to nie cieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to, że ktoś inny oprócz mnie nie pisze, to oznacza, że ja umieram... nie - ja dalej trwam w swoim celu... więc czy ktos pisze czy nie, to dla mnie nie ma znaczenia, ja po prostu robie to dla siebie, a nie dla wpisów... tak więc nie wiem dlaczego to czy są wpisy czy nie miałoby świadczyc o mnie, albo o moim topiku?? Pozdrawiam.... A u mnie jak najlepiej...po 17.00 znowu wytrwałam bez jedzonka, tylko grejfrucik :) tak więc trzymajcie się ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×