Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elaaa

blizny potrądzikowe - kto je zlikwidował - jak ????

Polecane posty

Gość Haniaaaaaaa123
Blizn potrądzikowych nie zlikwidujemy tylko i wyłącznie kremami, tutaj potrzebny jest już bardziej inwazyjny zabieg. Polecam laser frakcyjny iPixel w klinice Dr Legrand w Krakowie. Sama korzystałam z tego zabiegu i poprawa skory jest niesamowita. Skóra wyraźnie się wygładzila,ujędrnila, a blizny potrądzikowe zdecydowanie się zmniejszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o domowe sposoby to najlepsze jest: intensywne nawilżanie skóry i jednocześnie stosowanie mocniejszych peelingów Polecam również picie wody zmieszanej z sokiem cytrynowym ponieważ pozwala to na oczyszczenie organizmu oraz wspomaga regenerację skóry. Jesli blizny są spore to trzeba sobie również uświadomić,ze może pomóc jedynie laser frakcyjny. https://domoweleczenie.blogspot.com/2017/10/metody-usuwania-blizn-potradzikowych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria89
Udało mi się pozbyć blizn potrądzikowych dzięki zabiegom laserem frakcyjnym IPIXEL w klinice Dr Legrand w Krakowie. Polecam ten zabieg wszystkim osobom borykającym się z problem jakim są blizny potrądzikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radiofrekwencja Mikroigłowa - bardziej skuteczna niż fraxel i nie wygladasz jak poparzony, jest zaczerwienienie ale ono bierze się ze środka skóry (skóra jest nakłuwana i tam odbywa się jej główna stymulacja, a nie powierzchownie palona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, w zeszłym tygodniu miałam robiony zabieg RF mikroigłowej. Bezposrednio po zabiegu skóra była zarozowiona, widoczne jakby rozowe kwadraty, ale po 3 godzinach już sladu nie było. Moja koleżanka miała laser co2 w innym gabinecie i nacierpiała sie strasznie. Nakładam teraz specjalny krem pozabiegowy medyczny, który dostałam gratisowo po zabiegu. Już nie moge sie doczekać efektów. Polecam sprawdzony gabinet kosmetologiczny w Poznaniu http://beautypremium.pl/pielegnacja-twarzy/rf-mikroiglowa-frakcyjna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okropne i głębokie blizny po trądziku oraz przebarwienia i faktycznie tylko można je zlikwidować za pomocą zabiegów, bo na kremy nie ma co wydawac pieniędzy, chyba że właśnie po zabiegu. Ja byłam na zabiegu Surgen i po zabiegu zrobiły się małe strupki ale szybko mi zeszło i wyglądam teraz naprawdę dobrze, nawet skóra nabrała ładnego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam laser frakcyjny CO2, mnie bardzo pomógł :) Dr Migała z Kliniki Sfera http://www.klinikasfera.pl/ naprawdę zna się na rzeczy, polecił mi to rozwiązanie i zdało egzamin na piątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodawolska767
Od 7 lat borykałam się z licznymi przebarwieniami skóry wywołanymi trądzikiem. Na ich usunięcie zdecydowałam się w tym roku. Zabieg wykonałam w Centrum Zdrowej Skóry Damian. Wszystko przebiegło bardzo bezpiecznie i profesjonalnie. Jedyne czego żałuję to tego, że nie zdecydowałam się na to wcześniej. Teraz skóry wygląda bardzo ładnie i nie muszę używać tylu kosmetyków. http://www.czs.damian.pl/oferta/przebarwienia-skory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kwasy nie pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nigdy nie miałam problemu z bliznami, ale z tego co wiem to jest wiele sposobów na to aby się ich pozbyć. I niekoniecznie są to metody inwazyjne, takie jak zabieg laserem. Zerknijcie tutaj http://wszystkoobliznach.pl/ . Mam nadzieję, że uda wam się znaleźć sposób, który usunie blizny. Może plastry silikonowe się sprawdzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mellinda7
Na mnie najlepiej podziałał White&Beauty Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja blizny usuwałam w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej. Zabieg laserowy nie trwał długo, był nieco nieprzyjemny, ale to w końcu laser więc spodziewałam się tego. Efekty są nie do opisania – w końcu mogę wyjść na zewnątrz bez mocnego makijażu. Polecam wszystkim osobom, które również mają problem z pozostałymi po trądziku bliznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie blizny rozjaśniły się po smarowaniu olejkiem bo oil, od czasu do czasu robiłam sobie też maseczkę z pietruszki startej na tarce, cytrynę odradzam, mi bardzo podrażniała skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że na blizny to tylko laser pomaga. serio. próbowałam różnych rzeczy i niby jakaś tam poprawa była, ale ogólnie niewielka. dopiero zabiegi laserem w klinice Krajewski mi pomogły i z zabiegu na zabieg widziałam poprawę. także nie zastanawiajcie się tylko próbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie musiałam zastanowić bo to poważny wydatek, ale pani kosmetolog w Clinica Cosmetologica w Gdyni na darmowej konsultacji rozwiała moje wątpliwości. Poleciła mi zabieg Surgen, który cieszy się dużą skutecznością. Dobrze, że zdecydowałam się na niego, bo blizny są o wiele wiele mniejsze i nie rzucaja się już w oczy :) Takze polecam wszystkim osobom, które mają jeszcze wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizny potrądzikowe usuniesz na pewno, dzięki kosmetykom na bazie wody siarczkowej. Trochę rzadko spotykane. Wiem, że produkuje Dr Duda, chyba jedyni w Polsce w tej kategorii. Ewentualnie do uzdrowiska się umów na próbę, ale na pierwszy raz kosmetyki, bo po prostu taniej wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogło kilka zabiegów laserem 1540 star lux w Klinice Krajewski w Radomiu. Po bliznach śladu nie ma! To chyba najszybszy sposób jaki znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkajass
ja się jako baałam laseru, moja znajoma miała kiedy taki laserowy zabiegi i wyglądaa gorzej niż przed, z moimi bliznami po trądziku walczyłam smarując je żelem sutricon,troochę to potrwalo ale było warto,blizny się rozjaśniły, nie widac ich tak mocno i ni emuszę nakładać grubej warstwy tapety zeby je ukryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się bałam bo niektórzy mówią że to boli, nie wiem czy w to wierzyć ale na pewno gdyby mi się nie poprawiło po olejku biooil bym się na leser zdecydowała, teraz mam wątpliwości bo są coraz to bledsze, może jeszcze trochę posmaruję i zobacze co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.14 Ile kosztuje taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z problemem blizn potrądzikowych najlepiej udać się do specjalisty dermatologa lub profesjonalnego gabinetu kosmetologicznego. Blizny można zniwelować poprzez serie zabiegów laserowych (np. laser CO2 / Emerge/ iPixel) oraz mezoterapię mikroigłową. Zabiegi te najlepiej przeprowadzać w okresie jesiennym, gdyz ekspozycja na słońce jest nie wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.06.25 Ile powtórzeń trzeba zrobić dla dobrego efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.06.25 Dzięki! Jestem umówiona na konsultacje , żeby ustalić ile powtórzeń trzeba u mnie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz jakieś problemy ze skórą, a dermatolog ci nie pomoże pomóc, antybiotyki nie działają to polecam ten poradnik http://www.drduda.pl/pl/porady/ . Bardzo mi pomógł. Dwa pytania ode mnie znajdują się na tej liście, związane z pielęgnacją cery atopowej. Odezwij się, bo faktycznie merytoryczne odpowiedzi, a i można od razu namiary na odpowiednie kosmetyki naturalne uzyskać. Za poradę od profesjonalisty nic nie płacisz. Trzeba tylko chwilę poczekać na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! A jak masz trochę samozaparcia i cierpliwości kup sobie w aptece olejek bio oil który też się sprawdza w walce z takimi problemami i smaruj regularnie a na pewno staną się dużo mniej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka mi poleciła żel sutricon, to taki żel silikonowy i ponoć jest bardzo znany i skuteczny. Jej pomógł! mam nadzieję, że mnie też pomoże.... i w końcu moja samoocena się polepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×