Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No tak Flow i TWA chyba siedzicie przed TV , bo nigdzie Was nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam - kochana - tak się cieszę, że już jesteś! 🌻 Dzisiaj wielki dzień ! Po przerwie zjawiły się dwie foremki (?). Tyle tylko, że moja przerwa była o wiele krótsza ! 👄 TWA I jak wyglądają Twoje pazury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pazury są lekko seledynowe i na to brokat złoty, więc się mienią jak choinka!! Igusia czekamy z kawką [ to znaczy ja ci zrobiłam , a sama pije zupkę pieczarkową ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To TY jutro będziesz taka świąteczna TWA ! Jak choineczka ? Igam Ja mogę Cię poczęstować jedynie białą niegazowaną ! Ale to tylko na zdrowie Ci wyjdzie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche się za Wami stęskniłam. Wczoraj już miałam kontrolę środowiskową w sprawie o której rozmawiałyśmy przez telefon. Nie ma spokoju na tym świecie. Cieszę się , że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się Iguś nazywa wizytacja, jak w tym kawale. Ale myślę , że dałaś sobie radę i odparłaś atak. TY Flowka oszczędzaj ino szybko, już zamknij stronę ALLE...żadnych groszków , żadnych sukienek... Kobieta najpiękniejsza jest naga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,że dałam radę. Ale na krótko. To nic jakoś to wszystko poukładam . Randka czytałam przebiega ok.Cieszę się. A mój pan M. nadal buszuje po Sympatii. Come back coś mu nie wychodzi - sądzę ,że to bajeczka dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra już, dobra ... TWA ! Ciuchy na allegro idą w odstawkę. Przygotuję się do ataku na lumpeksy we Wrocku ! Igam Nie do końca jestem zorientowana w rozwoju wydarzeń z panem M ... coś tam słyszałam, że okazał się dupkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam Kombinuj Skypa i dołączaj do nas ! Świetna zabawa ! A jak mi potem śliny w ustach brakuje ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Chińskie zupki to gotuje dla mnie pan W ! :D A na następny raz mam obiecaną zapiekankę ! Boże - jak tak dalej pójdzie to się w ciuchy nie zmieszczę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żartujecie! Po nocy mam słuchawek szukać?! Zamówiłam od Mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA No widzisz ... póki ma urzędowo przypisaną żonkę to ...żadnych planów nie będę robiła co do pana W. Najpierw glejt na wyłączność a potem się zobaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chodzi o tego pod choinkę. A na 6-go mnie ominął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimnastykę mam na aerobiku póki co ... A może poćwiczę jeszcze nadobowiązkowo w niedzielę ...? Bo ja taka gorliwa jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem , że w niedzielę ćwiczysz w parach? Mam lekko dość wszystkiego .Na Sylwestra chyba będę singiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale z tego co wiem nie do końca jesteś z tego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×