Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Iguś - mam mały dystans. I tu kłaniają się wszystkie dotychczasowe przeżycia z panami z randek ! Też pewnie coś już o tym wiesz ! Och! Gdyby można tak z każdego wziąć to co miał najlepsze! Marzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój był dobry w kuchni i w sypialni i co ?! Nawet potrafił zamontować żarówkę w samochodzie. Ale niestały w uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA W kuchni jest rewela ! Przyszedł czas na \"albo-albo\". Ok, poświęcę się i dla Waszej ciekawości sprawdzę pozostałą gamę walorów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj TWA - po co? Żeby zniszczył naszą przyjażń ? Bo tak by było jakbyśmy się zaczęły o niego bić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow ma rację poprzegryzamy sobie tętnicę. A nie warto jak razem jest nam ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Miła jesteś koleżanka - dziękuję ale ja biorę tylko to na co mam ochotę a nie to co zostanie ! SOLIDARNOŚĆ JAJNIKÓW NIECH ZYJE,NIECH ŻYJE, NIECH ŻYJE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się facetem dzielić nie będę - żeby nie było to mówię od razu! Podzielić to się mogę żarciem TWA ~!!! Może batonika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby mi przypadły w udziale tylko stopy to krochmalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam sobie malinową bluzeczkę za 3,50 zł. Będzie mi pasowała do malinowej spódniczki którą ubieram na randki żeby facetowi gały z orbit wyszły ! Ostatnio zdała egzamin na szóstkę z plusem ! Więc po co się tak opędzałam? Eeee ... głupia byłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przygotowane na każdą okazję ... a tu nic ! I po co nam to? Skoro i tak nic się nie dzieje!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam działam na wszystkich miniówką i resztą, ale co z tego jak chcą mnie tylko wykorzystać i porzucić :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej to by była nekrofilia, a Ty TWA na to jesteś zbyt żywotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×