Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

KO rany boskie , ale ja nie o kwiatkach tylko o dziwnych maniach. Moich zbieractwach. Ja lubię dzień swoich urodzin. Co roku jak przychodzi, zastanawiam się, czy rzeczywiście człowiek mądrzejszy jest z wiekiem? Jednego jestem pewna, jestem ostrożniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Wiem, wiem kochana... ze o fiolkach w glowie mowisz... Kazda wariatka ma w glowie kwiatka :P A ja tez o tym mowie... ze lubie fiolki :) Nudny bylby czlowiek nie majacy jakichs fiolkow :P Dnia urodzin tez nie lubie... Ale Sylwestra chyba jeszcze bardziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A druga jedna druga Ciebie to jakie zwierzę - przepraszam, bo nie wiem? Gdybym Cię nie znała, to bym pomyślała ho ho ho ho Jak byłam małą dziewczynką zawsze nosiłam wianuszek na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> MOwilam, ze znaczenia swojej stopki nie zdradze, bo przestanie byc intrygujaca ;) A o co chodzi z tym wianuszkiem...? (ja nosilam calkiem niedawno jeszcze... kolega mi zrobil :D ) Co bys pomyslala, bo nie zalapalam... :P O... Walentynki to kolejny dzien (amerykanskie swieto :O ) ktorego nie lubie... tak samo jak Haloween :O MOze byc alpejski... I tak sie nie skapne :P Pewnie sie nawet nie domysle, ze to fiolek :P Koncze juz bytnosc w siebi... Cos strasznie padnieta jestem :( Przytule futrzaki (bo telepia sie ze strachu) i ide w kimono!!! Szczesliwego Nowego RokU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paznokcie jak malowane Dzieło sztuki na paznokciu? Czemu nie! / AFP Paznokcie są naszą wizytówką. Zadbane dłonie dodają elegancji i czynią kobietę bardziej atrakcyjną. Niejeden mężczyzna właśnie na to zwraca uwagę. Sylwester to okazja, by poszaleć, także z paznokciami. Jeśli jesteś zwolenniczką artystycznych zdobień, możesz skusić się na którąś z szalonych propozycji profesjonalistów. Jeśli jesteś daleka od ekstrawagancji, wybierz klasyczny \"french\" albo ponadczasową czerwień. W wyborze stylu paznokci, oprócz twojego charakteru, temperamentu i odwagi, decydująca zawsze powinna być okazja, do której się przygotowujesz, a także twój styl, image i typ urody. Do pracy niekoniecznie wypada udać się z paznokciami, z których wyrastają nadmorskie trawy lub pawie piórka. Nie zawsze też ostre kolory dzikiej pantery pasują subtelnej blondynce. Trochę klasyki Francuski manikiur, bardzo lubiany przez panie, nie jest tym najbardziej odpowiednim na sylwestra, ale ze względu na elegancję i prostotę polecany jest na wiele okazji. To najbardziej uniwersalna propozycja dla twoich paznokci. Możesz wykonać go sama. Nałóż lakier podkładowy (tzw. bazę), który zawiera substancje odżywcze i wygładza płytkę. Na końcówki za pomocą bardzo cienkiego pędzelka bądź kredki nałóż biały lakier. Można użyć papierowych naklejek, które ułatwiają zrobienie równych pasków. Następnie pokryj cały paznokieć pastelowym lakierem od odcieniu różowym, ecru lub beżowym. Podsuszone paznokcie pokryj utwardzaczem, który nabłyszczy emalię i zabezpieczy przed odpryskiwaniem. Kolorowo Na przygotowane paznokcie (baza z odżywką) nałóż kolorowy lakier, ciągnąc pędzelek od nasady do czubka paznokcia. Postaraj się zrobić to trzema ruchami, najpierw po środkowej linii, a następnie po bokach paznokcia. Odczekaj 2 minuty i nałóż kolejną warstwę lakieru. Uważaj na ilość nabieranego na pędzelek lakieru - zbyt mała oznacza konieczność dobierania, co zawsze widać po wyschnięciu, zbyt duża powoduje rozlanie się lakieru po płytce. Pamiętaj, że zwykły lakier schnie nawet do 45 minut. Możesz skrócić ten czas przyspieszaczem wysychania. Na koniec nałóż utwardzacz. Sztucznie przedłużone, czyli żel i akryl Przedłużanie paznokci to ostatni krzyk mody. Manikiurzystki rozwijają swoją fantazję i malują niezwykłe wzory na paznokciach swoich klientek. Paznokcie stały się naszą drugą biżuterią, czasem nawet ją zastępują. Zabieg trwałego przedłużenia paznokci to około dwugodzinna wizyta u manikiurzystki. Masz do wyboru dwie metody: żelową i akrylową. Obie metody polegają na pokryciu naturalnego paznokcia masą, która wygląda jak lakier do paznokci o gęstszej konsystencji. Żel bardzo mocno łączy się z paznokciem (utwardzany jest pod specjalną lampą UV), ale daje się łatwiej usunąć z płytki paznokcia niż akryl. Ten jest dużo bardziej wytrzymały na uszkodzenia i dłużej trzyma się na paznokciach. Niezależnie od wyboru metody manikiurzystka powinna cię poinformować o końcowym efekcie, trwałości masy i sposobach pielęgnacji nowych paznokci. Tipsy Przedłużanie za pomocą popularnych tipsów to uzupełnienie dla metody akrylowej lub żelowej. Tips to płytka wykonana z tworzywa sztucznego, którą przykleja się do naturalnego paznokcia, a następnie pokrywa masą żelową lub akrylową. Tipsy różnią się kolorem, kształtem, twardością. Można też nałożyć tipsy z już wykonanymi na nich zdobieniami. Jak na malarskim płótnie Pięknie przedłużone paznokcie stają się prawdziwym wyzwaniem dla utalentowanych manikiurzystek. Te najlepsze na dłoniach klientek wykonują z wielką precyzją i fantazją prace malarskie. Paznokcie zdobią nie tylko rozmaite kolory, wzory (na przykład świąteczne ozdoby, samochodziki, pajęczynki), ale też drogocenne kamienie, muszelki czy kokardki z materiału. Najciekawsze pomysły pokazuje się na targach i konkursach w zdobieniu paznokci. artykuł dla Flowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przysnęło mi sie troche mimo hałasu w domu.Szampany gotowe,petardy też..Ale na Rynku we Wrocławiu gorąco.Nie to co na moim zadupiu.W ubiegłym roku byłam na sylwestrze miejskim Ira grała.W tym roku zostalismy w domu bo mąż jutro ma dyżur w pracy. Za 20 minut wielkie odliczanie. Ostatni raz w tym roku-wszystkiego najlepszego TWA,KO i reszcie załogi życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> To ten serniczek jeszcze sie uchowal??? :) Ja juz po sniadanku :) Zjadlam resztke wczorajszej pizzy :P [tuli sie do TWA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że sie uchował, w końcu zrobiłam go tylko dla siebie, a tortownica spora KO... U mnie na wsi pobojowisko na chodnikach i trawnikach, pełno butelek, puszek, resztek po petardach. Z wczoraj na dzisiaj Picha siedziała w łazience, bo tam najciszej, a potem jak się do mnie przytuliła, to tak spałyśmy do rana. Biedne te nasze psiska, one nie wiedzą co się dzieje, zresztą patrząc za uśmiechnięty pychol mojej suni, można odnieść wrażenie że cały rok jest Nowy Rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> U mnie jako tako... Zreszta jakos w tym roku mniej wystrzalow bylo... Dzieki Bogu!!! Moje psy mnie cala noc nie opuszczaly... bidulki :) A jak sie spojrzy na taki usmiechniety pychol to sie tez od razu robi cieplej na duszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię schabowe na przywitanie byłego męża w Nowym Roku. Taka jedna wróżba mówi, ze jak facet zapuka do drzwi w Wigilię i w Nowy Rok to pokój i szczęście przyniesie domowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWKA - WSTAWAJ - JUŻ CZAS!!!!!!!!!!! Zrobiłam Ci pysznej herbatki angielskiej.... 2739,726 pamiętasz? Ile się udało? [ TWA produkuje się na topiku, ale telefonu nie dotyka - tak jak przykazała Flow42]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psalm o gwieździe (Pójdźcie za naszą gwiazdą) Wszyscy, coście dziś biedni Co jecie chleb powszedni Pójdźcie za naszą gwiazdą Pójdźcie w jasności jasność Ci co gorzko płaczecie Ci co drogi nie wiecie Pójdźcie za naszą gwiazdą Pójdźcie w jasności jasność Ci co jesteście sami Od bólu obłąkani Pójdźcie za naszą gwiazdą Pójdźcie w jasności jasność I wy co bez uśmiechu I wy z brudu i grzechu Pójdźcie za naszą gwiazdą, Pójdźcie w jasności jasność I maleńcy nieważni I żyjący w bojaźni Pójdźcie za naszą gwiazdą Pójdźcie w jasności jasność I wy życiem zmęczeni Otępieni cierpieniem Pójdźcie za naszą gwiazdą Pójdźcie w jasności jasność Niech to światło ogromne Stanie się naszym domem Pójdźcie za naszą gwiazdą Pójdźcie w jasności jasność Niech w promieniach tej gwiazdy Ręce ogrzeje każdy Pójdźcie za naszą gwiazdą Pójdźcie w jasności jasność Niech odetchnie wolnością pod jasności jasnością Pójdźcie za naszą gwiazdą Pójdźcie w jasności jasność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko w Nowym Roku. Posnęłyscie snem zimowym?Takie tu pustki dzisiaj. Rozumiem,każdy ładuje akumulatory,przed nami cały rok. Przydałby sie jeszcze jeden dzien na odpoczynek. TWa zostaw mi troche sernika na jutrzejszą popołudniową kawkę. Zamelduje sie jak wróce z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem lekko wykończona balowaniem ... Choć nie powiem - było świetnie ! Juz dawno tak nie potańczyłam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki No i z Nowym Rokiem zaczęło sie stare życie. I szare. Paskudne roztopy nie napawają optymizmem, ale pachnąca kawka w kubeczku Flowki - o tak. Rano załatwiłam ważnę sprawę - o dziwo - więc teraz opycham się sałatką, bo potem trzeba z pustym brzuchem iść na masaż. Floweczko cieszę się, że się wyspałaś, ja zajmę się teraz pożyteczną pracą i pogadamy po 18.00. Ptaszysko ja mam 3 drzewka na trasie, może byś chciała na którymś posiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria chodzi jak żółw ! Pierwszy dzień w pracy był okropny ! Wszyscy jasyś wczorajszy i co najgorsze : wszyscy mieli ochotę na małe co nieco (czytaj: małego drinka albo lufkę) ! :D Straszne ! :D :D :D Chyba się na odwyk muszę zapisać bo ujechać z nimi nie można ! :D TWA - jak dobrze, że zadzwoniłaś ! Ożywiłam się nieco ! Schabowe? Niech zgadnę dla kogo !? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×