Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie wariuj tylko sobie wyobraź ... pończoszki czarne rzecz jasna, samonośne i do tego te tiule .... znasz faceta którego by to nie ruszyło ? :D Bo ja nie znam !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam kawke czytajac Wasze wypowiedzi, oceny minionego roku Ja -TWA dziekuje za Psalm o Gwiezdzie ,kilka razy przeczytalam znalazłam w jego treści kawalek swojego długiego zycie .Przesyłam:) 🌻 na szęśliwy Nowy Rok 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nałóg, nałóg kochana !!! :D :D :D Niestety - ja chociaż uwielbiam kawkę to o tej porze już nie mogę pić ! Chodziłabym po ścianach do rana zamiast spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na to jak na zbawienie ! Jak jest już marzec to dla mnie juz wiosna ! I imieninki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Zapraszam !!! :D Jeść będzie co a i spanie się znajdzie ! Może w końcu czas na skonsumowanie tej przyjaxni ? :D :D :D O ile KO nie będzie zazdrosna i mnie nie zadziobie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko zostaw pizze, ona już jest stara i niesmaczna.... Mam śledziki, takie jak lubisz... Jak tu się nie zjawisz zaraz, to wsiadam w sanki i pokłuje Ci Twoje nowe gumki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> JUz nie sa takie nowe... Smigane :D Kocham wszystklie zwierzeta, wiec Twoja sunie tez :) Co do meza to bym polemizowala :O (chociaz Bog nakazal kochac wszystkich) Ja Twoja stopke mialam na mysli :P (nie mylic z ta stapa od nogi!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kapusta pekińska 2 - 3 pomidory 1 nieduży zielony ogórek 4 plastry szynki pęczek natki i koperku 1 puszka kukurydza konserwowej 20 dkg sera feta sos sałatkowy grecki Knorr 3 łyżki oliwy Przygotowanie: Kapustę poszatkować w cienkie paski. Pomidory pokroić w cząstki, ogórek i plastry szynki w kostki. Do pokrojonych składników dodać posiekany koperek i pietruszkę oraz osączoną kukurydzę. Wszystkie składniki delikatnie wymieszać. Ser feta pokroić w małe kostki i dodać do sałatki. Sos sałatkowy grecki wymieszać z 3 łyżkami wody i 3 łyżkami oliwy. Polać sałatkę i delikatnie wymieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepuje realizacja postanowień noworocznych, a więc nie marnuje już forsy na Potok, codziennie o 21.00 zmieniam stopkę i idę jutro kupić 2 kg kiszonych ogórków... Co byś sobie pocięła KO? Niebieski sweterek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×