Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Hahaha... dobre... DZis wszyscy i wszystko jest firankowe :O Nie wiem co tam napisalas na koniec... bo juz mi sie nie wyswietlilo... Mykam teraz cos porobic konstruktywnego, zostawiam mamie kompa... niech sobie porznie w kulki :P Moze jeszcze wpadne pozniej... chyba ze sie mama wczuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykończona dzisiejszym dniem ! Co mnie podkusiło żeby bawić się w księgowość? I w ten sposób mam styczeń i luty wyjęte z życiorysu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, pracy będzie co niemiara ! :D Tyle tylko, że właśnie ta praca mnie wykończy ! Trzeba rok zamknąć, analizy zrobić i bilans ! Jak to przeżyję to będzie dobrze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem ziomalki!! Zajrzalam jeszcze do Was przed spaniem :) Sprawdzic, czy mnie przypadkiem nie obgadujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zgadnij KO kto ja
O tak obgadujemy Cię i to jak, ale nie musisz pisać do żadnej Modery, bo wiesz kto to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Śpij spkojnie ! Nie bedzie żadnych sensacji zdrowotnych ! A jeżeli nawet ... to nie z naszej strony ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Checi do spania mam zawsze duzo... Oddaje Ci polowe.... Uwaga! RZucam! Laaaaaaaaaaaaaaaaaap!! Na jezyku zawsze pryszcze wyskakuja jak sie obgaduje (nie wazne jakie czesci ciala ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Bohaterowie Koszmaru w Ulicy Wiazow np... Nie lubia spac :P A w ogole to niesprawiedliwe... Dlaczego pryszcze na jezyku nie moga wyskakiwac tym co obgaduja, a nie obgadywanemu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Ty bestio... Orlice w klatce trzymac...? Mam w nosie karaty... Lubie wolnosc :D I znow nie wiem czym Cie rozweselilam... ALe co tam... Grunt, ze stalo sie :) Ciesze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Jak dalej będziesz tak o tych pryszczach ... to Ci sie przyśnią ! I to będzie kara za zakłócanie nocnej ciszy - a właściwie to teraz jest dla Ciebie noc czy wieczór? Bo skoro o 14 jest poranek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię Nie musiałabym się Tobą dzielić, nie, nie Gdybym mogła schowałabym Twoje oczy w mojej kieszeni Żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem Do pracy nie mogę puścić Cię, nie, nie Tam tyle kobiet, każda w myślach gwałci Cię Złotą klatkę sprawię Ci, będę karmić owocami A do nogi przymocuję złotą kulę z diamentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Chcialam, ze 14 ustalilysmy razem z TWA i reszta czlonkow i czlonkin klubu EKT :P Wiec to nie moj wymysl... ale mi pasuje... A wieczor w zaleznosci od pory roku trwa roznie... Teraz jest noc... Noc trwa tak do 8 rano... jak dla mnie :P Ale jestem elastyczna... Mozemy razem ustalic pory dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Orlica nie badź taka pewna, tajemniczy wielbiciel czycha...za rogiem...a diabli wiedzą jak wyrazi swą milość... Gwałcenie jest przyjemnie zwłaszcza wtedy kiedy się go chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> No nie wiem... Polemizowalabym :O Bo jak sie chce... to juz nie jest gwalt... Hehehe... tajemniczy wielbiciel :) No... Jakis orzel pewnie, co? :P Nie martw sie... nosze ze soba scyzoryk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja chcę to nie nazywam tego gwałtem TWA ! :D Ale odrobina malutkiej perwersji ... nie zaszkodzi a jeszcze moze pomóc ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rajstop nie nosze!! Mam alergie :O Bleh... Elastyczna ja jestem :) [wzdycha z bezradnosci, ze TWA nie wie co to przenosnia :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×