Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

KO Jakie rano? Już po południu ! Bo ja kochana muszę najpierw gdzieś dojechać żeby potem się bawić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie KO to widzę, że wiecznie poranek ! :D Rozróżniasz pory dnia czy okularki Ci podesłać ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam ma się na życie o każdej porze dnia - najbardziej póżnym wieczorem albo nocą ... tak więc dzisiaj jest mój dzień ! I nie budzić wcześniej niż po południu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dwa ubezpieczenia TWA !!! Jedno płacę sama a drugie firma ! A i w torebce coś mam dla własnego bezpieczeństwa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki - pora wyruszać na podbój ! :D ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE NA NOWY ROK ! SPEŁNIENIA MARZEŃ I SAMYCH RADOSNYCH DNI ! 🌻 👄 🌻 👄 🌻 Pomyślę o Was o północy i wzniose toast za zdrowie wszystkich kawowiczek które nas tu odwiedzają i tych które są duchem ! DO ZOBACZENIA I POKLIKANIA ZA ROK !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> TWA tu sciemnia... Razem ustalalysmy, ze poranek trwa do 14 :P Zeby miala wiecej czasu na poranna kawe :P Udanej zabawy!!! A scyzoryk to bardzo przydatna rzecz... Moze sluzyc do otwarcia butelki na przyklad... :P TWA---> NIe mam zadnej cieplej zimowej niebieskiej sukienki ;) Mam jedna... niebieska ale to na lato :P Jestem w podartych dresach... i zgadnij... taaaaak... w niebieskim sweterku :D A ten: Czego mam Ci życzyć w tym Nowym Roku? Czy skarbów ziemskich? Czy pieśni o wiosennym czasie, przyjemności i śmiechu? Czy drogi kwiatami usłanej, niebios zawsze przejrzystych? Czy to wszystko zapewniłoby Ci szczęśliwy nowy rok? Czego więc mam Ci życzyć? czy można znaleźć coś co dałoby Ci prawdziwe szczęście przez cały rok? Gdzie jest skarb trwały i drogocenny który zapewni Ci szczęśliwy nowy rok? Życzę Ci więc wiary co wzrasta krocząc w światłości nadziei co obfituje szczęśliwej i radosnej, miłości co będąc doskonałą usuwa wszelką bojaźń to zapewni Ci szczęśliwy nowy rok! Tylko nie myslcie sobie, ze sie staje romantyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial, ze uczy mnie motylkowac jakis fajny facet...? ;) Sama sie ucze :) Jetsem samowystarczalna :) I piwo otworze sobie sama i naucze sie plywac delfinem sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTASZYSKO to motylkowanie nie ma nic wspólnego z pływaniem, mam nadzieję, że kiedyś go doświadczysz i zrozumiesz... Zaraz obiad, potem spacer z psem i idę spać na 2 godzinki. Spotkamy się okolo 19.oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie motylek kojarzy albo z owadem albo ze stylem plywackim. Innych znaczen nie znam ;) Ja tez robie przerwe... Ale nie wiem o ktorej wroce... bo moj brat bedzie zaraz okupowal kompa... Ale mam nadzieje wybedzie na Rynek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko w końcu są napisy do filmu, który bardzo chciałam obejrzeć, więc wywalam się na kanapę i oglądam... Oczywiście kawka stoi na stoliczku i pięknie pachnie, a szampan się chłodzi... W tym roku czerwony, ale tylko dlatego, że nie produkują zielonych... Już walą za oknami, znowu Picha nie będzie chciała pojść na dwór... Bedę tu zaglądać, jak się bardzo stęsknisz puść strzałkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem :D Brat pojechal na Rynek :) Ale zabieram sie zaraz za pizze :) A piwko sie chlodzi w lodowce :D TWA---> Nawet nie mow... MOje czworonogi to by w mysia dziure wlazly... :( Bidaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Piękna 40? Dlatego, że nie stać mnie na takiego Sylwka, jakbym chciała spędzić. A siedzieć u kogoś w mieszkaniu, to już wolę u siebie. Już ci mówiłam, że remont kosztuje, a w tym roku kończy się ulga budowlana. Wiele sobie odmówiłam, nie tylko sylwestra jak wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO chciałam Ci powiedzieć i przedstawić, Piękna 40, to moja serdeczna wirtualna koleżanka, którą poznałam jako pierwszą osobę w necie. Od prawie roku utrzymyjemy ze sobą kontakty. Ostatnio jej pisałam na gg, zeby wpisała się na kawkowy topik, ale ona intuicyjnie przyszla do nas szybciej. Skąd wiedziała, gdzie mnie znaleźć, to zagadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna---> Milo poznac ;) Ja w domku jestem bo tak lubie :D Heh... ja to nawet tanczyc nie umiem :P TWA---> Jak to skad wiedziala... Pewnie wie, ze kawoszka jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie fiolki :D Kawy tylko nie lubie :P I Nowego Roku... Jest pare takich dni w roku, kiedy inni sie ciesza... a ja tych dni nie lubie. SYlwester to jeden z tych dni... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×