Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> Zawsze do uslug [i jej sie zrobilo goraco i duszno... ale twardo przytula TWA, ukradkiem tylko wyciera usta rekawem z resztek czekolady :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chwila\" to wzgledne pojecie ;) Pewnie z osiolka ciagniesz, tak? :) To tam czesto tak byla, ze masz juz 99,9%, zostalo 100KB do sciagniecia i czekasz, czekasz, czekasz... Ale nie chce Cie dolowac, nie dzisiaj. W Twoim przypadku to bedzie TYLKO CHWILA !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musialam uczyc (no moze przyklad dobry dawalam...), bo Ty tez cierpliwa bestia jestes :D A jaka prase czytasz? Popcorn? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O... nie znam, nie znam... To po ingliszowsku?? Ty szprechasz po angielskiemu?? Popcornu tez nie jadlam dawnmo... Ale calkiem niedawno czytalam :) Moja ulubiona rubryke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> z... i bzzz... ;) Powazna...? :P NO... tak... czytam bardzo \"powazna\" rubryke :P Ja w emulach nie rozmawiam... Musisz sobie znalezc delikwenta i zaczac rozmowe... chiba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Az tak namieszalam? :P Ja z nikim nie gadalam nigdy to nie wiem... Jeseli to by bylo latwiejsze dla Ciebie: to potrzebowalabym Twoj IP i port :) Tez powinno Cie znalezc :P Ja mykam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka nudzisz się? Jeszcze chwilka i będziesz w domu! Może dzisiaj bigos zjemy na obiad? Ten ze słoika. Dalej mi się chce kwaśnego! Jestem w nastoju firankowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja dzisiaj zakręcona jestem, nie dali mi spać, wtedy kiedy najbardziej chciałam, najpierw po 7.00 obudził mnie telefon(idiotyczny ) a potem dzwonek i dlatego chodzę śnięta jak wigilijny karp. Idę się połozyć na cieplutkie łóżko, wymasuję stare kości, to pewnie mi lepiej bedzie. Flowka ja lubię jeść wieczorem, także cierpliwie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Jestem :) Zaraz wlacze GG :) Ty juz mnie poderwalas :P Ale ja na herbatke zawsze chetna :D A byc w nastroju firankowym to znaczy jak sie czuc...? OK czy do kitu? Bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy mieć zwisający nos na kwintę, czyli do dupy.... to znaczy mieć wisielczy humor to znaczy, że mi dzisiaj wszystko wisi i firanka też... Odfruwam na masaż o 18.00 będę KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!! Zapomnialam :( CHolerne GG :P Musze zrobic chyba, zeby mi sie z systemem odpalalo, bo ta moja skleroza... :P Pogadamy jak wrocisz!! Milego masazu!! Dobre porownanie z ta firanka... Nie wpadlabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> NIe zapomnialam... wymienilam przeciez kurczaka faszerowanego pomarancza... ;) Dobra... wiem o co chodzi :P To ja dodam jeszcze, ze nie tylko wspaniale ale i cudowne, kochane, mile i sympatyczne... A Ty... wystarczy, ze sie zgodzisz ze mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×