Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka też Cię przycisnęło? Kalafior (Brassica oleracea var. botrytis) - odmiana kapusty warzywnej. Jest to roślina jednoroczna należąca do rodziny kapustowatych. Pierwsze wzmianki o uprawie kalafiora w Europie pochodzą z XVI wieku. Jest to najprawdopodobniej mutant kapusty lub wyrodził się z brokuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc się zrozumiałyśmy TWA ! :D Czy ktoś ma jeszcze jakieś propozycje odnośnie stojącego kalafiora i głębokiego gardła ? :D To mówić od razu albo zamilknąć na wieki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Dlaczego glebokie...? Raczej szerokie... zeby nie utknelo :) TWA---> A dlaczego zamrozone gardlo to juz calkiem nie wiem... Ja wiem, ze zupa... Przeciez o tym mowie, nie? Zaszkodzila Ci, ze do sracza ledwo zdazylas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Bo czytając naszą jakże podnoszącą na duchu dyskusję ... siuru mi sie zachciało ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Brokuły chyba miękciejsze są od tego tam ... Nażarłam się tego jak dietkowałam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Brokula nigdy nie szamalam... ale ponoc jest twardszy... No przeciez wszystko moze stanac jak sie szybko polyka, nie?! To nie nowina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> A co? Watpilas w swoj poziom IQ? ;) A co do polykania... To bardzo niezdrowe!! Powinno sie bardzo dlugo przezuwac, wiele razy!! flow---> A kto mialby gonic?? No normalnie no zgubilam sie... O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy co nie mają już własnych zębów to niech lepiej przecieranki chlipią. :D Ssanie to już nie na ich wiek !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A ja myslalam, ze to ja dzis pilam... :P Ale ladnie spiewasz :D TWA---> JAk nie maja zebow (swoich czy tez sztucznych) to musza miekkie tylko ciumkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> No ja dzis nie spiewalam... Tobie sie cos wymsklo :D TWA---> JAka szuflada i co ona ma wspolnego z kalafiorem albo gozdzikiem. Prosze bez skrotow myslowych, bo zglupieje do reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi się wymksło tutaj ! A tutaj się wybacza dużo rzeczy ! :D A szampanika piłam w pracy więc nie mogłam śpiewać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ale nie ma co wybaczac :D To sie chwali!!! Zreszta ja nie mam sluchu muzycznego, wiec nawet jakbys zafalszowala... to bym sie nie skapla ;) TWA---> Jakie lisy... Kto farbuje lisy i po co?! Gozdzikow zielonych nie ma! I tej wersji sie bede trzymac... Aaaaa... i o co chodzi z ta szuflada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana KO nic nie ma, po prostu przechodzimy gładko z tematu na temat... Bardzo Kulturalne, Ładne, w Odpowiednim Wieku, Wymagające, Utalentowane i Niezwykle Skromne nie mają z tym żadnego problemu! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisek to chytrusek i z takimi się zadawać nie będziemy tutaj ! :D Nawet jeżeli farbowany. A jak farbowany to udaje ! Poza tym - teraz moda jest ekologiczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×