Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> Ze TY to wiem :) Ze Detektyw tez wiem. ALe myslalam, ze Blush i Detektyw sa dwa raczki... POmerdalo mi sie calkiem... I wcale nie wiedzialam, ze ktokolwiek zachodzi w glowe... Skad mialam wiedziec ;) Ty siedna mnie zapytalas i to jeszcze przy poprzedniej stopce. Ja jest juz mniej intrygujaca ;) orlica to jak najbardzie polski ptak, nie egzotyczny!! NAwet kolorowych piorek nie mam :P Podoba mi sie okreslenie \"wielce intrygujące i udziwnione zjawisko\" :D Wiem, ze Ci tu dobrze... Mi jak widac tez :) Zadomowilam sie :P ALe dziecka sie nie porzuca, nawet jak wredne i wyrodne ;) A co to jest to XX...? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To domena wielkich romantykow prowadzic wzniosle monologi!! :D 5 kawa to napewno Ci nie pomoze :O Lepiej byc sie piwa napila ;) Sledzie... to fajnie... ale czemu akurat nocami? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nocami? Bo jak skypujemy, to robimy się głodne bardzo! A że nam stare śledzie ze świat zostały, to trzeba bylo zjeść, przecież nie wyrzucimy jedzonka, bo to grzech! a XX to taka Pani, która próbuje mnie przekonać, że każdy komp ma to samo IP, chociaż ma dostęp do więcej niż jednego kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Aaaa... to chwalebne!! Popieram!!! Tez zarcia nie wyrzucam :) To ta Pani XX jest w bledzie... no chiba, ze tak firma zakupila (jest taka mozliwosc... na jedno IP... moja ciotka ma tak ponoc...). Ja tez nie z jednego korzystam... w domu w pracy, czasem od szefa, czasem od kolezanki ;) Ale i tak nie mam nic do ukrycia :) (poza moja intrygujaca stopka :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę, więc nie da rady na 100% stwierdzić kto napisał na Cafe? Prawda? Dzisiaj pisze ze swojego kompa pod swoim nickiem, jutro pojdę gdzieś i napiszę z innego kompa pod swoim nickiem, a pojutrze z jeszcze innego jako pomarańcza... i będzie zanotowane 3 numery IP .TAK? a pisze jedna i ta sama osoba. Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam stepowanie dziewczynki ! :D Dziś niejem już nic tylko piję. Koniec ze śledziami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Prawde rzeczesz :D TYlko Ty bedziesz wiedziala, ze to Ty ;) No i duchy jakies, no i Pan Bog... i ewentualnie jakis owad co za Twoimi plecami bedzie latal... ;) Komunikator GG... gdzies o tym slyszalam... zaraz, zaraz... niech pomysle... Daj mi szanse... bo wlasnie przed chwila wciagnelam kolejna szklanice pysznego winka... a teraz poprawiam piwkiem :D Mam prawo nie wiedziec na rauszu, nie :P flow--> JA nie wiem o co chodzi z tym stepowaniem... ALe jakiekolwiek formy ruchu sa jak najbardziej wskazane :D A sledziki nie sa wcale takie niezdrowe... byle nie popychac chlebem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Śledzie były ok ale strasznie słone i ciągle chlałam jak opętana ! :D I tak dwa wieczory pod rząd ! Więc dziś juz nic z tych rzeczy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ja myslalam, ze ze ten step to to co sie robi z obcasami... A o lezacym czyms na podlodze i lanieniu po tym to nie sluyszalam ;) A chlanie po sledziach jest niezdrowe? O_O TWA---> Do \"stanu wskazujacego\" mi duzo brakuje Ale w alkometrze nie mialabym 0,0% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo TWA napisała szyfrem a Ty nie doczytałaś między wierszami KO ! :D Gwoli wyjaśnienia - chodzę na aerobik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam sie (bo niedowidzialam... jakis mnie amok wzrokowy ogarnal...) TO o stepie to do TWA bylo... O sledziu do flow o stanie wskazujacym dobrze ukierunkowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> TWA jak dla mnie to caly czas pisze szyfrem... a potem sie ze mnie chichra, a potem dostaje zjebki na GG :P Ja nie czytuje miedzy wiercszami. Do mnie trzeba DRUKOWANYMI :P Na aerobik... i lazisz po czyms co lezy na podlodze, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> JA widzialam, ze obcasami. Nie wiem co maja przyklejone do tych obcasow... moze podkowy :P Oooo... owady Cie lubia ;) flow---> Wiem jak sie aorebikuje... Robilam to kiedys... :D Tylko mnie TWA zmylila jakimis gratami lezacymi na podlodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ten kalafior... zeby nie utknal w gardle podczas tego chichrania... to mialam na mysli (skrotom myslowym mowie NIE!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STEP. Jest to platforma, którą podnosimy lub obniżamy za pomocą \"pięter\" (płyt podnoszących wysokość w zależności od stopnia wytrenowania). Masz czytaj Istoto KO? Używa się stepa na aerobiku Flowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat my nie używamy stepu TWA (drogie chyba są) ale przecież nie raz widziałam w telewizorni jak babki stepowały ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Cooo? KAlafior daleko od Ciebie?? Bo nie lapie... O_O NO ale chyba jak w koncu sie ugotuje to go zjesz, nie? :) flow---> Ja tez widzialam stepujacych w TV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Nie produkuja... tylko uprawiaja... A jak twardy i niedogotowany i w duzych kawalkach to przecie moze stanac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×