Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

To może na jakiś alarm żeby TWA już nic nie ukradła ? :D Szkoda, że sprzedałam swojego maluszka - dałabym Ci hak holowniczy KO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby, które są spragnione takiego napoju, wchodzą w posiadanie w różnych rzeczy w sposób nie do końca zgodny z prawem!:p W tej chwili za 1,70 kupuje kurczaka od osoby, która zdecydowanie nie pija mleka na śniadanie! !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk to ladnie sformulowalas Tanczaca, ze jakbym byla policjantem to wcale nie zakumalabym co masz na mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój spacer obfitował w super wydarzenia, a mianowicie: obce pieski się bzykały na śniegu, Picha 3 razy zrobiła siku, a ja zjadłam grześka toffi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żebyś nie czuła się źle - możesz odpracować ten prezent i pomóc mi w przygotowaniach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy macie z tym kumaniem ? Nie zawsze człowiek zakuma czy zaskoczy - ciśnienie czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No .... zobaczymy ... coś się znajdzie do zrobienia ! Może do marca będą już jakieś nowe ekstra filmy więc ... ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak co mamy!o O_O ? z kim przestajesz takim się stajesz:P Ptaszysko nie kuma, więc ja biedna zaczynam tłumaczyć i tak się cała poplątam, że już nie wiem czy pamiętam co zapomniałam, że miałam na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ja to przynajmniej mogę się skonsultować glosowo jak nie kumam co piszesz ! Ale Ptaszysko jest biedne z tym Twoim zakęconym pisaniem ! :D Drukowanymi poprosimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie Ptaszysko się znowu zgruzowało? Pewnie wśród starych ponurych drzew siedzi, wszędzie mgła i wycie wilków słychać a ukradkiem się wynurza, ten co został skrzywdzony przez świat... i buuuuuuuuuu co to będzie, siekierę w ręku trzyma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Twoją wenę twórczą TWA ! Ale horror napisałaś ! Strach się bać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Ci to wypomnę jak razem będziemy fajfczyć ! Kiosek z fajkami mam tuż obok - czynny całą dobę ! Nawet w nocy mozna skoczyć jak będzie potrzeba ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też !!! W pierwszej kolejności pokażę Ci ... zabytki mojego miasta ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomnika Orlicy u mnie nie ma ale jest jeden król co razem ze mną tutaj przyjechał w 1985 roku ! To tak jakbym rodzinę ze sobą przywiozła ! :D Pójdziemy do niego TWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×