Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> Wcale sie jej nie dziwie ;) Tez bym strajkowala :P flow---> To sie trzeba tylko cieplej ubrac i juz :D Kiedys robilismy ognicho w lutym, wsrod zasp snieznych... piwsko przynajmniej sie cieple nie robilo... Bo nie ma nic gorszego jak cieple piwo!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zżarłam kiełbaski pyszne. Ciepłe bułeczki do tego. A teraz deser ... Zgadnijcie co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - 30 jaj w zupełności wystarczy ! Nawet jeśli się to podzieli na trójcę ! :D To kiedy wysiadywanie Ptaszysko ? Ja chcę kolorowe jajeczka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mi 30 jajek...??? Jak robie jajecznice na cebulce to z calych 2 jajek... Ja za jajkami to nawet specjalnie nie przepadam ;) Jak ruchliwa ulica?? O co chodzi? I jakie parufki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Uznając życie obywateli w trzeźwości za niezbędny warunek moralnego i materialnego dobra Narodu, stanowi się, co następuje: ... Flowka!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o jakim H myślisz Ptaszysko:P, ale jeżeli o tym samym co ja, to zawału też można dostać!!! Z wrażenia :D O dzisiaj musi wylądować na biurku! Highest time :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ustawa w mojej firmie raczej nie obowiązuje Tańcząca ! Ryba psuje się od głowy, co nie ? Właśnie Ptaszysko - o jakim H piszesz? Bo zawału faktycznie można dostać od tego o którym z TWA tu myślimy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawalu od H... to moze faktycznie... Ale wolniej dziala szkodliwe niz alkohol... Zreszta nic co do konsumpcji jest dobre to nie jest zdrowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzisz, że to co jemy i nam smakuje jest fuj Ptaszysko ? :D No co Ty? To co mamy jeść? Zawsze uwielbia się to co zostaje w wątrobie albo w płucach ! :D Ja sobie nie potrafię odmówić ... małych przyjemności ... Tańcząca - bliskie spotkanie z końcówką ? To jest fuj !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Ptaszysko miało na myśli. Niech się wypowie co to H ! :D Muszę dziś koniecznie do lekarza - od tygodnia nie słyszę na prawe ucho i wiecznie mi szumi. Oszaleję w końcu jak mi ktoś nie przeczyści ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie - to niemozliwe ! Wierzyć się nie chce, że można w 45 minut dojechać do lekarza (na drugi koniec miasta), być przyjętym, pogadać sobie jeszcze i tym samym autobusem wrócić do domu ! Ale to wcale nie oznacza, że już słyszę ! :D Dostałam skierowanie do laryngologa i jutro muszę się urwać w pracy na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kominek to kominek ! Mój własny i nie będzie byle kto mi czyścił ... nawet jeżeli zgłasza się na ochotnika - a najczęściej tak jest ! Sama se wybiorę czyściciela ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko doceni na pewno ! A do tego jeszcze pyszne żarcie ! Faszerowane papryczki były wyśmienite i nawet mi się nie przypominają ! :D Jutro wizyta u fryzjera - znowu będę piękna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... mi chyba też coś kapnie z tej promocji ... co Tańcząca ? I nie mam tu na myśli śledzi i sałatek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zachłanna istoto , mało Ci już nakapałam?:P Znasz kawał jak przychodzi krasnoludek do sklepu i pyta się, ile kosztuje kropelka wódki? Sprzedawca mówi, że - nic... Na to sprytny krasnal: - to proszę mi nakapać całą butelkę!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja niby taka chytra jak ten krasnoludek ? A ja myslałam, że się przyjaźnimy ... :D To se idę kolekcjonować kości z Denzelem ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×