Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

flow---> Nie bede z nikim, o nikim rabac niczego... a juz zwlaszcza dupska... :P Tanczaca---> Te slowa to po prostu kwintesencja (lo matko!!! jak to sie poisze!!! :P )naszej kawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - Ty się bierz za krojenie sałatki. Oczywiście wg wskazań i wskazówek Ptaszyska ! Bo jak nie tak zrobisz to nie będzie jadła ! :D Ptaszysko - nie zapieraj sie, że nie będziecie o mnie gadać. W tym trójkącie ciągle ktoś jest na tapecie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wielka przepasc miedzy gadaniem, a obrabianiem pupy... :P Nie martw sie pryszcz Ci na jezyku nie wyrosnie :D Ale fakt faktem... Tanczaca jest baaaaardzo monotematyczna. Jak rozmawiamy to wciaz tylko: flow i flow, i flow i flow... No ale wybaczam Jej... Czego sie nie robi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> I rowno kroj!! Pamietaj!!! Zeby sciany tych szesciokatow byly rownolegle!!! :D gumki...?? a po co mi gumki...?? bananowe? Na jednej z bram wiodących do raju widać napis: "Dla pantoflarzy", na drugiej: "Dla mężczyzn, którzy nie dali się zdominować przez kobiety". Przed pierwsza brama kłębi się tłum zmarłych, przed druga stoi jedna samotna duszyczka. Podchodzi do niej święty Piotr: - A ty co tu robisz? - Ja nie wiem, żona kazała mi tu stanąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz podczas mszy w kościele: - Małżeństwo to tak jakby dwa okręty spotkały się w porcie. Jeden z mężczyzn odzywa się szeptem do kolegi: - To ja chyba trafiłem na okręt wojenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo gumek... Mąż wrócił wcześniej do domu, gdy kochanek nie zdążył wyjść od żony. Ta nerwowo radzi mu by uciekał przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgw czemu mi ucielo (pewnie cenzura)... cd... Nie wygłupiaj się, nie dość , że jestem nago, to jeszcze pada deszcz. Ale rozejrzawszy się widzi, że ulicą biegnie grupa maratończyków. Postanowił do nich dołączyć. Jeden z biegaczy pyta \"nowego zawodnika\" : - Koleś, ty zawsze biegasz bez kostiumu? Tak, w ten sposób znakomicie się dotleniam. - Rzeczywiście - A czy zawsze biegasz z prezerwatywą. - Nie. Odpowiada zawodnik. Tylko wtedy gdy pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - ale sobie wzięłaś do serca wytyczne Ptaszyska ! :D Relacja z krojenia ... za bardzo się przejęłaś rolą ! A u mnie MB - ja nie ruszam bo na lekach jestem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Po to pisalam, zeby sobie do serca wzielam... Mialam na darmo meczyc palce i zuzywac klawiature?? :P Tanczaca---> Tylko rowniutko!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och już się nie mogę doczekać!!!!!!!!!!!!!!!:p Co to będzie , co to będzie jak Flowka przyjedzie :P [TWA lubieżnie się oblizuje na samą myśl] Imprezować.... nie skończymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka pyszna !!! Flowka w kopercie znajdziesz \"wirusa antyMB\" to taki nowy specyfik opracowany przez TWA w celu uratowania Flowki przed całkowitym upadkiem moralnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×