Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jestem grzeczna i słucham zaleceń lekarza więc zrzekam się swojej części MB na rzecz M i Smarkatej. Tańcząca - przyjadę zmierzyć prawidlowość skrojonej kostki sałatkowej. Z linijką !!! :D Mimo wszystko życzę Wam smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męskość bywa niepojęta... / AFP Mężczyzna. Chodząca tajemniczość, pełna trudnych do zrozumienia zachowań i gestów. Jakim językiem mówią faceci? Jaki można rozszyfrować ich zachowania? Zagubieni nie pytają o drogę To wprost niezrozumiałe, jak długo można kluczyć po nieznanym terenie, nie spytawszy przechodnia czy pracownika stacji benzynowej o drogę. Mężczyźni są w stanie godzinami jeździć w tę i we w tę, byleby nie okazać słabości, niższości, byleby nie przyznać się do błędu. Ucierpiałoby wówczas jego ego i poczucie macho. A tak cierpi tylko partnerka, współtowarzyszka podróży. Skoro Kolumbowi udało się odkryć Amerykę... Uwielbiają \"szybkie numerki\" Faceci odczuwają seksualny głód dwa razy częściej niż kobiety. Dodatkowo trzecia część panów doświadcza w pewnym okresie życia przedwczesnego wytrysku. I tu tkwi odpowiedź na pytanie, dlaczego lubią szybką i łatwą miłość. Taką, która przynosi satysfakcję, a nie wymaga wysiłku. Nie pakują prezentów Wyobrażają sobie, że firmowa reklamówka w sklepie to doskonałe opakowanie dla prezentu. Lub raczej kompletnie nie przywiązują wagi do szczegółów, jakimi są papier czy wstążeczki. Czasem też wolą, by firmowa reklamówka była kolejnym dowodem na to, że prezent jest nie byle jaki. Przechowują t-shirty ze szkoły średniej Dlaczego? Są sentymentalni. Uwielbiają założyć od czasu do czasu koszulkę ze znajomym onegdaj napisem OZ - Oddział Zamknięty. To powrót do czasów, gdy byli wiecznie młodzi i wolni. Drugi powód to zwyczajne lenistwo. By pozbyć się czegoś, trzeba wstać, podejść do kosza i wyrzucić to, a kto wie - może jeszcze wyrzucić śmieci do zsypu. Następnie trzeba czymś tę stratę wypełnić, czyli udać się na znienawidzone zakupy. Używają obrzydliwych przezwisk wobec kumpli Potrafią rozmawiać ze swym przyjacielem i nagle ni stąd ni zowąd rzucają jakimś obrzydliwym przezwiskiem. Czy to początek kłótni? Czy druga strona się nie obrazi? Nic z tych rzeczy. Oni potrzebują używać takiego dziwnego ostrego humoru, bo po pierwsze tylko ktoś, dla kogo jesteśmy ważni może sobie pozwolić wobec nas na niecenzuralne wyzwiska, a po drugie użyte przezwisko wskazuje na emocjonalną więź, a użyte w nim brzydkie słowo łagodzi tę niezręczną dla mężczyzny emocjonalność. Przepakowują spakowany bagażnik Udało ci się spakować was na urlop i wszystkie walizki umieściłaś zgodnie z prawidłami ergonomii w samochodowym bagażniku, lecz dlaczego on się teraz tam zbliża i zaczyna wszystko przepakowywać? Dlaczego ma czelność mówić, że jest źle spakowane? Dlaczego w swej próżności uważa się za eksperta od pakowania? Wierzy ponad wszystko, że jest obdarzony ponadprzeciętną zdolnością organizacji przestrzeni, a poza tym uwielbia rozwiązywać łamigłówki. Przechowują całą masę narzędzi, których nigdy nie używają Nigdy nie wiadomo, kiedy się coś przyda, trzeba być przygotowanym na samowystarczalność. Nie do każdego gwoździa nadaje się ten młotek, stąd jest ich tak wiele. A poza tym w tak profesjonalnym otoczeniu mężczyźni czują się prawdziwymi profesjonalistami. Nie chcą mówić o swoim dniu Po pracy, pod koniec dnia mężczyźni są zmęczeni od całodziennego myślenia, kobiety z kolei od mówienia. Badania pokazują, że kobiety wypowiadają dziennie od 8 do 9 tys. słów, podczas gdy mężczyźni od 2 do 4 tys. Wieczorem panowie mają już wykorzystany limit mówienia, a kobietom wciąż zostaje parę tysięcy... Mają wybiórczą pamięć Jak to jest, że pamiętają wynik meczu finałowego Ligi Mistrzów sprzed 8 lat, a nie są w stanie sobie przypomnieć o imieninach własnej matki? 60 proc. mężczyzn zapomina o urodzinach i rocznicach, dla porównania taką amnezję ma zaledwie 16 proc. kobiet. Rocznicowe imprezy wiążą się z wydarzeniami emocjonalnymi, a te bardziej przemawiają do umysłu kobiet niż mężczyzn. Panowie wolą się pławić w walce i grze, a takie emocje zapewniają im widowiska sportowe. Wspomnienia z nimi związane wprawiają ich w lepsze samopoczucie. Wykazują dziwną zazdrość o szkolną miłość Bywają chorobliwie zazdrośni o przeszłe miłości z tych najwcześniejszych lat. Czują wtedy swoją niemoc i bezradność wobec wspomnień. Owszem mogą wyładować swoją złość na facecie wgapiającym się w ciebie przy barze, lecz siła wspomnień jest naprawdę zabójcza. Fajni ci faceci som ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Najpierw tworzysz wirusy, a potem namawiasz do zlego... Ty niekonsekwentna jestes :P [odetchnela z ulga, bo myslala, ze Tanczaca w innym celu ostrzy te noze...] Mam pare z tych cech faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli w ciagu paru najblizszych chwil nie zalapie sie na jakas nadprogramowa fuche w pracy to za ok. godzine widzisz moje piekne oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - ubierz ładnie stół, nakryj i świece postaw. Nie znasz dnia ani godziny kiedy się Ptaszysko zwali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie \"zwali\"...?? Mowilam, ze kulturalna jestem... Nie \"zwalam sie\"... Korzystam z ustepu... :O fuj :P nakryte nie musi byc... jeszcze sie usyfi... ale swieczki lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwetna Ptaszysko, aż do przesady:P Ze mną Flowka może napić się... jedynie kaktusa:P a jak przywiezie odlane MB z kiku dni, to będziemy miały czym się delektować Ptaszysko :P [ pyszny smak MB spowoduje , że Ptaszysko zapragnie go smakować do końca życia] A zdążę wynieść drabinę i wyrzucić śmieci?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drabine...?? Lo matko??!! A po co?? Smieci nie zdazysz wyniesc... Bo juz wychodze :P Jeszcze tylko do ustepu pojde... zeby wystarczylo na dluuuuugo, zeby mniejsze rachunek byl :P No i boje sie tych glonow... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - jeszcze nie jesteście razem i nie mielicie jęzorami a już mi d..ę rąbiecie ! Żadne podjudzanie ! Trzeźwa jestem bo tak kcę ! I słyszę ! I widzę ! A jak po południu będę miała wypieki na pysku to będę wiedziała dlaczego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, ze Tańcząca tez jest socjalna ! U mnie jak była to też robiła za taką ! W końcu mowić przestałam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - a ja ciagle wysłuchuję o Tobie ! Tylko Ptaszysko i Ptaszysko, i dzwoniłam do Ptaszyska i wysłam smysa do Ptaszyska !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×