Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku!!! Wczoraj mnie wcialo i zostawilam Was w konsternacji (widze...). H... mialam na mysli oczywiscie hauwe... i napewno nie napisalam, ze jest fuj!! Tanczaca---> wypucowanych podlog nie docenie, bo pewnie nie zauwaze, bo pewnie zapomne, ze mowilas, ze pucowalas... Ale docenie sledzie :) To juz Ci moge obiecac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ptaszysko - były różne podejrzenia do tego H ... ja głosowałam na inne określenie. Nie napiszę na jakie ale to fuj. Tańcząca miała rację - hauwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to wczoraj wpieprzalam wlasnie hauwe... taka jaka zarlam zawsze (mama taka kupoiwala) i sie okazalo, ze ona maczana w Odrze jest... :P Nawet nie wiedzialam co jem... ;) flow---> Bo Ty to kosmate mysli masz... :P Same fuje Ci w glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...umiejetnosc migania jest bardzo przydatna w zyciu... Ja mam opanowana prawie do perfekcji Zwlaszcza jesli chodzi o sprzatanie I bardzo mecze sie patrzac jak ktos sprzata, heh... Czy warto dla takiego Ptaszyska kroić sałatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam sprzeciw... Zostaly naruszone prawa autorskie... A cudzyslow gdzie...??? Albo przynajmniej podanie zrodla 😡 Nigdy nie mowilam, ze warto... :P I ameryki wcale nie odkrylam... Dla mnie niewazne sa warki, znaczki i inne tego typu pierdoly (wiec nie zwracam uwagi na te sprawy - no poza sprzetem elektronicznym ;) ). Jem co mi smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tydzień z kimś zrywam , teraz kolej na Ciebie!:P [5 ziemniaków, 5 jajek, 5 ogórków i jedna duża cebula, pozostaną w stanie nienaruszonym i bedą na zapas dla TWA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyki - słyszę na prawe ucho ! Ale okazało się, że nagrzebałam sobie sama niepotrzebnie i mam zapalenie kanału czy cuś ... Antybiotyk kosztował mnie 38 zł i na dodatek jutro z rana na zmianę opatrunku. Mam w uchu watę ! Rany boskie - wyglądam jak babcia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zgnija Ci w szafce i pozostanie po nich \"szaran naga jama\" :P 5 ziemniakow i 5 ogorkow to kiepska proporcja... Zminiejszylabym ilosc tych drugich, a zwiekszyla tych pierwszych... :P Jajek tez za duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sledzie som w lodowce... Sama se wyciagne :P Jak tylko zlokalizuje lodowke... Bede szukac czegos zielonego... ;) flow---> Uszko Ci sie popsulo...?? Mialam kiedys zapalenie ucha srodkowego. Bol straszny... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W uchu sie nie grzebie... Ucho sie myje... Kiedys testowalam patyczka do ucha... Jak se wsadzilam... to myslalam, ze wyjdzie mi z drugiej strony (gdyby nie mozg posrodku oczywiscie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do B po literke...? Jak biala jest to jeszcze latwiej zlokalizuje wsrod zieleni, szmaragdow i takich tam... :P cudow techniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - uszko nie końca zdołałam spsuć. I dobrze bo mogłoby się źle skończyć ... np. na stole operacyjnym. Patyczkiem próbowałam i dowaliłam niepotrzebnie. Tańcząca - pocztę odbiorę w domciu. Kochana jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... tak, tak... no wiem... dostalam... [puka sie w pusty leb, bo miala podziekowac i... zapomniala] do swiat jeszcze daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jak... tyle przezylas, to tych paru masz nie przezyc...?? Sledzie bedziesz codziennie wpieprzac. To postne jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka potrafi się wstrzymać od używek - to jakby kto pytał ! Post to post ! Wstrzemięźliwość od grzechu przede wszystkim ... :D Od miziania i innych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MB i inne procentowe napoje Tańcząca ! :D Między innymi i browar Ptaszysko ! Też będziesz musiała się wstrzymać od używania ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×