Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No i plany weekendowe sie zmieniły. DB-E raczej się nie zjawi. Za to byc może (?) dam się naciągnać na spotkanie z G ... I co Wy na to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to ma być świńskie ? :D H to H - choć nie powiem ... są drobne różnice ! A raczej duże ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa roznice... a jak... Sa H o roznych smakach, w roznych miejscach maczane i rozne inne roznice... :P Srebrna torebka swieci... Przynajmniej jedna rzecz srebrna wsrod tej zieleniny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - a nie czujesz się jak w palmiarni ? :D Czyli są dwie niezielone rzeczy u TWA : biała lodówka i srebrna torebka. Oj ! Zapomniałam jeszcze o czerwonych włosach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcale sie nie oblizuje!!! Ja kulturalna jestem!!! W rekaw wycieram resztki :D aha... jescze jedno... Zrobilam to... :O Po raz pierwszy... i ostatni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapieraj się Ptaszysko ! A pierwszy raz to się pamięta na całe życie ! Ostatni ? Kto wie kiedy będzie ostatni raz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Znam troche wiecej smakow niz Ż... ;) flow---> Pierwsze razy sa do D... Jesli chodzi o te sprawy to ja wole sprawdzone rzeczy :D Taaa... i wlasnie chcialam wyslac posta spod Tanczacej wpisujac swoje haslo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - jak wsadzają do buzi to szerzej otwórz usta ! Ma się zmieścić całe ! Gumki się przydadzą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie wazne gdzie... Wazniejsze co... flow---> Ja az takich rozjechanych warg nie mam... A to duze bylo... Zebys Ty widziala... Lo takto!!! Ja stad uciekam (moze sie uda przez balkon...) teraz mnie Tanczaca do kibla ciagnie!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - Ty się dostosuj bo inaczej to czarno widzę ! Balkon - dobra rzecz - tylko które to piętro ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mi do buzi wsadzalas nie przypominalo pierogow :P Teraz juz wiem!! Oswiecilo mnie!!! Kolor szmaragdowy jest kolorem szafirowym!!! A z wielkiegom ucha wylaly sie glony... Ja juz tam nie chodze... O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te glony to se kupiła Tańcząca jak u mnie była. I koniecznie zielone - bo jakżeby inaczej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosół jest planowany dopiero na mój przyjazd. To Cię obronię ! Własnym ciałem Ptaszysko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydawalo, ze te glony to jakby szafirowe byly... Ale ja juz mam delirke wsrod tej zieleni i nie wiem co ma jaki kolor... :O flow---> Na Ciebie zawsze mozna liczyc... (milosc do zoltego, smierdzacego mnie uratowala :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość do żółtego śmierdzącego to my mamy we krwi ! Duet piwny : Ptaszysko i ja ! :D Niejedno wypijemy Ptaszysko, bez obaw ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tANCZACA SIE ZROBILA CZERWONA Z WSCIEKLOSCI :p Cholerny Caps... kto go wlaczyl 😡 flow---> Bedziemy badac depresje studni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden Bóg raczy wiedzieć co będziemy robić i co nam do głowy wpadnie jeszcze ! :D Tańcząca - zdzaźniłaś się lekko ? Przeciez Ty nie pijasz żółtych płynów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ja to nawet boje sie pomyslec, co moze jeszcze do glow Wam wpasc :P Juz nie siedzimy przy kompie.... Zobaczylam co mialam zobaczyc... Uslyszalam co mialam uslyszec i teraz... (tanczaca kaze mi pisac...) zjadlam co mialam zje\\sc, wypilam co mialam wypic, zabralam co mialam zabrac i odchodze!! I jeszcze kazala mi napisac, ze gwalcimy emulki... cokolwiek by to nie mialo znaczyc :O I krzyczy, e zjadam liteki!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×