Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A tresciwie u mnie ujmujac to jest to... SF :P I nic innego nie robimy tylko o fujach rozmawiamy... :P No i o calowaniu pod kiblem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz... Bo sie pultasz... :P Ja tez zawsze przegapiam ;) 🌻 z tej okazji :) Mi sie wszystko podoba... Ktos tylko musi stac na strazy porzadku i moralnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziesięć rzeczy, które mężczyźni na pewno wiedzą na temat kobiet: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Używają podpasek. 10. Mają piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Noszą w sobie fasolkę (jak facet nagrzebie). 8. Rodzą dziecko. 9. Używają podpasek. 10. Mają piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 2. 3. 4. 5. Potrafią z miliardera zrobić milionera. 6. Nie mają wacka. 7. Noszą w sobie fasolkę (jak facet nagrzebie). 8. Rodzą dziecko. 9. Używają podpasek. 10. Mają piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 2. 3. 4. Że bardzo dużo i bardzo długo kupują. 5. Potrafią z miliardera zrobić milionera. 6. Nie mają wacka. 7. Noszą w sobie fasolkę (jak facet nagrzebie). 8. Rodzą dziecko. 9. Używają podpasek. 10. Mają piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 2. 3. Są niezastąpione w kuchni i łóżku. 4. Że bardzo dużo i bardzo długo kupują. 5. Potrafią z miliardera zrobić milionera. 6. Nie mają wacka. 7. Noszą w sobie fasolkę (jak facet nagrzebie). 8. Rodzą dziecko. 9. Używają podpasek. 10. Mają piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 2. Że mają napięcia i fazy. 3. Są niezastąpione w kuchni i łóżku. 4. Że bardzo dużo i bardzo długo kupują. 5. Potrafią z miliardera zrobić milionera. 6. Nie mają wacka. 7. Noszą w sobie fasolkę (jak facet nagrzebie). 8. Rodzą dziecko. 9. Używają podpasek. 10. Mają piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziesięć rzeczy, które mężczyźni na pewno wiedzą na temat kobiet: 1. Mają szparkę - najcenniejszą rzecz dla faceta ( to napisałam ja - zła i zdeprawowana kobieta !) !!!!!!!! 2. Że mają napięcia i fazy. 3. Są niezastąpione w kuchni i łóżku. 4. Że bardzo dużo i bardzo długo kupują. 5. Potrafią z miliardera zrobić milionera. 6. Nie mają wacka. 7. Noszą w sobie fasolkę (jak facet nagrzebie). 8. Rodzą dziecko. 9. Używają podpasek. 10. Mają piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety - to przykre ale właśnie tak jesteśmy widziane przez tych facetów... A gdzie to, ze jesteśmy piękne, zadbane i nosimy pończoszki i seksowną bieliznę żeby im oczy krążyły dokoła głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni poza swoim H-fujem świata nie widzą i myślą, ze wszystko kręci się dla ich przyjemności ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FUJ!!! :O Ale ja nie mam zadnych faz i napiec... O_O I napewno nie kupuje dlugo... bo nie cierpie robic zakupow w ogole!!! :P To troche sie ta wiedza wypacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska to rozumiem... spali sie... kijek... no ok... chociaz kiepski to pomysl... bo kijek powinien byc swiezy, a tak to tez predzej sie spali niz ujarasz na nim cokolwiek... Ale klocek??? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ TWA wykąpana, wymaseczkowana, wypilingowana i wybalsamowana idzie z Jaszczurem i Gorylem pod kocyk, na kanapkę, szukać mocnych wrażeń] A Ty Ptaszysko myśl dalej, dlaczego drewnianego klocka nie można spalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze... nigdzie wczesniej nie napisalas, ze jest drewniany, po drugie klocki nadaja sie do celow wyzszych niz calkowita destrukcja... Pali sie chrust i nieprzerobione pniaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo takiej wielki bali to nie byłam w stanie uciągnąć:( Ale liczą się dobre chęci :D Ale liczy się pomysł:D [ TWA nie może wyjść z zachwytu nad swoją osobą] A Twój wkład drewniany to gdzie? :P Godzilek się akurat obudzil, zatopił łódź podwodną, rozwalił potężną górę lodową i spokojnie idzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ty nie robisz długo zakupów i nie masz faz. Ja ci już pisałam, ze ty jesteś niesklasyfikowana kobieta ! Więc nie bierz sobie do serca to co napisałyśmy w tych punktach ! :D A jak Tańcząca się stara żeby NPWO było udane ! Ale w końcu prezeska też ma swoje obowiązki a nie tylko hołdy odbierać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Flowka całe 5ml mleczka zużłam do wtarcia w ręce! Taak Ptaszysko to nadzwyczaj niezwykła kobieta: - nie ma PMS - nie używa kosmetyków - nie kupuje ciuchów - nie chodzi na randki - nie ogląda romansideł - ... ale kocha ponad życie CF i od pół roku zasypia z O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×