Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dzień 1 Śniadanko: kawka lub herbatka kto co woli, ale bez cukru!!! starta duża marchewka z sokiem z cytryny lub szklanka soku marchwiowego z sokowirówki bez cukru Obiad: 2 jajka na twardo ogórek świeży pomidor (można z tego zrobić sałatkę) Kolacja: (nie później niż o 18) Gotowana lub pieczona na grilu pierś z kurczaka przyprawiona czosnkiem, pieprzem i innymi przyprawami nie zawierajacymi soli!!!!!!! Dzień 2 Śniadanko kawka lub herbatka 2 chlebki wasy posmarowane cienko serkiem naturalnym turek 3% tłuszczu Obiad: gotowana pierś z kurczaka lub pieczona bez tłuszczu na grilu jajko got+pomidor+ogórek (sałatka) Kolacja: jogurt naturalny bez cukru danona Dzień 3 Śniadanko kawka lub herbatka 2 plasterki chudej szynki Obiad: gotowane warzywa np. kalafior, marchewka itd kolacja: owoc np. jabuszko Dzień 4 Śniadanko kawka lub herbatka Obiad jajko na twardo, 3 plastry chudego białego sera, 250ml soku z marchwi kolacja jogurt nat. danona i owoc Dzień 5 Śniadanko kawka lub herbatka 2 chlebki wasy posmarowane cienko serkiem naturalnym turek 3% tłuszczu obiad filet z kurczaka gotowany + warzywa np. marchew kolacja: 2 jajka na twardo ogórek kiszony lub świeży Dzień 6 Śniadanko 250 ml soku z marchwi Obiad puszka tuńczyka w sosie własnym + 3 łyżki groszku konserwowego kolacja kawałek szynki Dzień 7 Śniadanko sok z marchwi obiad duża porcja chudego mięska kolacja co chcesz, ale mało Flowka jak Ci się podoba ta dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja ! LOSTY obejrzane (oprócz specjala). Ale się konczy w takim momencie ! Nie mozna tak ! Nie można ludzi trzymać w niepewności do następnego odcinka ! Protestuje !!!! Tańcząca - dietka super - nawet roche bardziej treściwa od kopenhaskiej. Po świętach sobie zaserwujemy ! A teraz juz naprawdę dobranoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o ślicznym poranku ! Tańcząca - dla mnie bomba ! Taka propozycja ! Już jestem ciekawa szczegółów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jak sobota miziana!!! Jakie szczegóły chcesz Flowka? Krótka gadka była: - jego opis w gg moja odpowiedź - mój opis - zobacz!!! i teraz tak: - on: inni mają coś tam...a Ty masz długi weekend kwietniowo-majowy ze mną, zobacz w necie gdzie można go spędzić? - ja: przykro mi, nic z tego nie będzie, ten czas mam już dawno zaplanowany i zajęty... - on: już drugi raz nie będę proponował ! - ja : a czyja tego od Ciebie chce? to Twoja zachcianka! on: ... ja... koniec nocnej rozmowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie wszystko rozumiem, w końcu to nie mój problem ale ... jesteś konsekwentna. Tego Ci życzyłam jak wyjeżdżałaś. I stało się ! Teraz to już nie ma odwrotu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoja decyzja i ja ja szanuję. Warto czasem postawić na swoim - znam to z autopsji. I warto czasem coś stracić żeby mieć szacunek do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czubki na pewno już jakieś się urodziły. Ogarnij tą dzicz i hoduj śliczne kwiatuszki. Dwa życia - to brzmi bardzo smutno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie będziemy się smucić !!!:D Dobrze, ze mam obiad ugotowany, bo przyjdę zmęczona, ale dotleniona. Z wieczorka będę się do końca dzejsonić, jak wrócisz daj znać!!! Życzę miłej randki w ciemno!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżejson jest dobry na wszystko ? :D Krwawy facet i monotematyczny ! Ja dziś pełen luz - żadnych obiadów - tylko same przyjemności ! No i mam nadzieję, że Pan G też będzie przyjemny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku (pozny poranek... ale co tam :P ) Moja obecnosc tutaj i teraz to niezbity dowod na to, ze slowa me nie sa rzucane na wiatr! flow---> Dzejson to nasz idol... Jednak nie ma jak krwawy i monotematyczny facet :D Swietne okreslenie :P Tanczaca---> I co?? Byly czubt...??? Heh... same czuby i wariaty chodza teraz po swiecie... Co ta wiosna z ludzi robi :P Ja dzis szlam na piechte... wiesz skad i dokad... ;) Zajelo mi to 1,5h... Mily spacerek :D Ale nie pomyslalam o amortyzacji butow... Pewnie jednak taniej by mnie wyniosl bilet... Dobra... plote bez sensu... Pewnie dlatego, ze jeszcze sniadania nie jadlam :P A ta dieta u gory... to jakbym stosowala to chyba bym z glodu padla!! (zwlaszcza, ze nie lubie jogurtow :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R w obrotach... a do R to jeszcze H pasuje :P A ja nie mam ani smierdzacego ani niesmierdzacego... Za to jeszcze jedna guma mi zostala... calkiem niesmigana... jeszcze w opakowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!!! PAmietasz...??? Mam stac na strazy moralnosci i porzadku!!! Ja wszedzie wietrze nieprzyzwoite zamiary ;) Bylam na polu przed chwila... Czybkow: sztuk zero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie pomyliłaś pola :P na moim tylko czubeczki, jeszcze w dodatku kolorowe!!! Nie mam dzisiaj ochoty na maczaną, ale kwakę od Franka pije za to...:P i zaraz idę nakupić kiełbachy do fasolki po bretońsku!!! KO - włącz priv:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomylilam pol... Widocznie moje jest malo sprzyjajace dla czubow :P Uwielbiam fasolke :D ALe bez kielbasy :P I... kochana... jak wlacze priv to mi sie wszystko inne zwiesi... ;) Pozniej... :) Miejze litosc!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nic nie dal od daaaawna :( A tak lubie dostawac... Czy zaspokoilas juz swoje oczy IM...?? JAk dla mnie - przereklamowany... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki Ci dobra kobieto!!! A co...??? CZeka na mnie jakis gratis na privie...?? Promocja? :P [podtyka Tanczacej pod nos kartke z napisem: \"jak zajdzie slonce i zmrok nastanie i nastrojowo sie zrobi\"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×