Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko - chce ci się iść taki kawał drogi ? Nie lepiej zostać tam gdzie jesteś i jeszcze z nami posiedzieć ? Bilans się zgadza - ja tu robię podwójnie bo jestem podwójnie niedobra ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licytacja Ż trwa ! Może Ptaszysko się jednak skusi ? A gdybym napisała, że mam cała paletę Ż to przyjechałaby do mnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tu jestem... Ha!!! Kapalam sie :P Jakby to powiedziec... Nie kcem ale muszem :P Zadna ilosc Ż nie jest w stanie mnie przekonac do zmiany planu :P Nie mowiac juz o dodatkowych efektach specjalnych w kiblu :P Autobus... taaa... tyle, ze trzeba jeszcze bilet miec :P Jakbym miala to na darmowy spacerek nie bylabym dzis skazana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko jak zawsze - ma swoje zasady i nie da się złamać ! :D Czy jest coś czym można cię przekupić ? Może CF miałby jakieś szanse bo my odpadamy w przedbiegach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biletu jednorazowego mi szkoda... Ja o miesiecznym mowie :P Jak se kupie to bede jezdzic :P CF to moze i by mnie przekonal... kto wie [rozmarzyla sie, usmiechnela glupkowato, dreszcze ja przeszly od stop do glow...] flow---> Jest tak jak mowisz!!! Mam zasady :D Tanczaca---> Myslisz, ze spia...?? Ha!!! Juz pare razy mnie sprawdzali w nocnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - to może stworzymy jakąś koalicję z CF i wtedy to już na wszystko Ptaszysko namówimy ? :D Ptaszysko - tak póżno i ciemno - ty lepiej odżałuj ten bilecik i jedź zamiast drałować z buta ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Nie pierwszy i nie ostatni taki spacerek w moim zyciu... Chociaz pierwszy w tamta strone ;) NIe ma jak odrobina swiezego powietrzaaaa i adrenalinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Plecak mi sie spsul :( W cholernej torebce sie nie miesci :O Nie mam :( Jak sie jutro nie pojawie tu... to szukajcie gdzies w krzakach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestes może po jakimś kursie samoobrony czy cuś ? Bo to zawsze się przydaje w ciemnościach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A jak!!! MA sie ten pomaranczowy pas :P Niech no mi ktos podskoczy!! Dostanie z banki!! :P (szkoda, ze biegow nie trenuje... bardziej by mi sie na ulicy przydalo :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ptaszysko odfrunęło ! :D Założę się Tańcząca, ze jeszcze dzisiaj będzie wzdychać do CF ! To dlatego ją tak ciągnęło ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżarłaś mi moja fuchę Tańcząca ! Ale zezwalam - żeby nie było, że to ja zawsze pierwsza padam ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, rozmawiamy poważnie. Bez aluzji i fujów. Więc jaki repertuar kulinarny na święta dziewczyny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne bazie kupiłam , już som w wazonie, a jak od wczoraj urosła trawa:P Czy zauwazyłyscie? No i świąteczną pościel zakładam i świąteczne ręczniki do łazienki wieszam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×