Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Bo Tańcząca to twarda i mocno stąpająca po ziemi istota ! Ona potrafi obedrzeć ze wszystkich złudzeń ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ja tam lubie czasem w oblokach pobujac, heh... No nie da sie przy Was... :P Tanczaca---> Zielone okulary to mi zalozylas jak przekroczylam prog... Wszystko na zielono widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... no trafilam... teges... milo no :) [widzac biegnaca Tanczaca zamiera z trwogi, ze moglaby biedaczka kozla wywinac] Tylko uwazaj!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[widzi smutek i zastroskanie na twarzy Tanczacej, z wyrzytami sumienia zbiera zmaltretowane resztki i wklada do woreczka] Moze zupa wiosenna z tego bedzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co O_O? Przypomnij sobie przypowieść o e...naleśnikach:P [ TWA przypomina KO, że w tym tygodniu obowiązuje na kawce zakaz używania słów powszechnie uważanych za fuj... wobec tego należy wytężyć swój umysł, aby wszystkiego się domyślić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, mysle... [zadumala sie, mozg zaczal sie gotowac, z uszu, nosa i innych otworow zaczely wydobywac sie kleby dymu...] Nie znam takiej przypowiesci...!! To biblijna przypowiesc jakas? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pierwsze zakupy świąteczne dotargane: kupiłam wariaty do liczników, paprykę chili i piernik :P i jeszcze dla Ciebie Flowka biały Velvet z motylkami:D Ptaszysko jak chcesz naleśnika to chodź szybko, drogę znasz, zaczynam smażyć...:D Jesteś najmilej widzianym ziomkowym gościem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam mały kociołek w pracy ! Wiedziałam , ze tak będzie od poniedziałku. Zaraz będziemy jeść placki po węgiersku. MB nie ma. Mocno trzymamy się postanowienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Frune na skrzydlach!!! A tak na serio... to dzieki za pamiec o glodnej orlicy i za zaproszenie 🖐️ Pojde na pierozki w drodze do domu... ;) flow---> Jadlam kiedys placki po wegiersku... :O wole ziemniaczane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×