Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

W piątek jeden bratek, w sobotę jeden hiacynt a w niedzielę tulipan. Dzień jak codzień czyli MB pod biurkiem (nie moim!) i oni znowu piją !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA właśnie kończy drugi talerz polewki pomidorowej na śniadanie i ma umysł nakarmiony] Flowka zwołaj walne, wstań i powiedz: Należy bezwględnie zmienić wizerunek i szyld firmy !!!:P Każde lokum nad MB musi zostać wyposażone w MB:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz bierzemy się za sprzątanie biura. Ja bez dopalacza ! Nie wiem czy dzisiaj pójdę poskakać - może skończę mizianie okien ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoo chwila dostaniesz jak trafisz na 6500 Ptaszysko!!! Zawczasu zacznij w końcu scierać kurz z półek i innych rzeczy!! [ duma rozpiera TWA , że wysprzątała dom na przylot Ptaszyska]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po stosunku ... z mopem ! Znowu jakieś gady będziesz oglądać Tańcząca ? :D Ciekawe czy dzisiaj dojdą LOSTY - miałabym cuś na weekenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wzgórza maja oczy czy nie :D to nie wiem, ale pewnie tak, skoro sałatka ma dusze:P Mam wszystkie, emulki idą pełną parą do przodu, Ptaszysko pogrzebało w różnych dziurkach, ale dalej może pić smierdziela Ż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trafie... Nie mam takiego farta jak Ty... Na zas nie sprzatam!!! Po co sie na zapas meczyc... Posprzatane bylo ale z glonami przesadzilas :P Lece do domu!!! W koncu piatek mamy, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - mam LOSTY i gratisa ! Będzie w co gały wytrzeszczać przez weekenda ! Jak my przeżyjemy dwa dni bez Ptaszyska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALARM!!!!!!!!!!!!!!!!! DLA P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Faceci wszyscy tam zamieszkali !!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Jutro Flowka paraduje w miniówie i szpilkach, kto żyw niech leci i patrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesadyTańcząca ! Mini i szpileczki będa tylko dla jednego pana z P ! :D Coby go olsnić ... a nuż cuś z tego wyjdzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nic nie liczę i niczego nie oczekuję. Na nic się nie nastawiam ! :D A teraz idę miziać okna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że : wymiziałam okna i zrobiłam sobie pasemka ! Właściwie to syn mi zrobił (zdolna bestia) i jestem piękna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Cię palnę Tańcząca - przecież piszę wyraźnie, ze zrobiłam sobie pasemka !!!!! Na włosach ! Na głowie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×