Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka - czas na kąpiel !!! Muszę wymoczyć obolałe mięśnie a potem jak już sobie wszystko umyję, to 2 i pół raza z Jasonem muszę:P Ptaszysko czekam na priv!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zmęczona moim dzisiejszym wyskokiem. Położę się grzecznie do łóżeczka i zasnę ... bez O ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Bo ja bardziej na zachodzie jestem.... to slonce pozniej zachodzi... :P Oczywisce, ze umiem rozpalac ognisko... ale niestety tylko i wylacznie przy pomocy zapalek, czy tej innego nowoczesnego zrodla ognia. Krzesiwa i te sprawy nie wchodza w gre... Nie wiem o jakie podwojne patyczki chodzi... Podwojne to do ryzu :P Kielbaski sie piecze na patyku sztuk 1 :P Jaka znow fasolka??? To cos w rodzaju tego Franka? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazali przyjsc i powiedziec dobranoc... Nie myslcie, ze ja taka mila i sympatyczna jestem... ja tylko wykonuje polecenie :P DOBRANOC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello w sunday !!! On Sunday the woman gather in the cafe... :D A Wy gdzie ? [ Bardzo głośno TWA krzyczy stojąc przy oknie , żeby doleciało do południowego W i leżącego na północy G]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie piękne tło w kwiatki , nie wiem czy było wcześniej, bo teraz zauważyłam :D Ale się uśmiałam z bliskich kontaktów :D Mój skończył się w nocy na 1 razie, bo mi się znudzilo, ciągle tylko siekiera i siekiera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! Tańcząca - a zgadnij co ja wczoraj w telewizorni widziałam zupełnie niechcący bo HBO za darmo przez dwa dni mam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem ... Był Twój ulubieniec Dżejson a w promocji jeszcze z Freddym. Krew sikała aż miło ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może czas najwyższy zmienic idola ? :D Na mniej krwawego rzecz jasna ! A pamiętasz, że dzisiaj Szansa z Beatką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! flow---> To nie odcinek... Ja tego nie wliczam do zadnej serii ;) Oczywiscie, ze mam :D Tanczaca---> Nie drzyj sie tak w niedziele!! Ludzie spia!!! To, ze Ty wczoraj wyjatkowo malo ogladalas to nie znaczy, ze inni tez :P Agis---> Ja bede socjalna i towarzyska i jako jedyna uprzejma i kulturalna osoba przywitam Cie na kawce 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - Ty wczoraj zniknęłaś w dziwnych okolicznościach a dzisiaj już pyszczysz ? Palemki masz w domku ? Czy czubki w ogródku ? Socjalna to Ty jesteś ale masz większe prawo do witania tych gości bo co to za goscie dla Ciebie skoro ich znasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Wiem co czlonki komara robia... Nie o to mi sie rozchodzi... Dwa razy sprawdzalam... Nie ma w gorze slow \"witaj Agis\" :P flow---> W jakich dziwnych okolicznosciach?? O_O Palemki?? O_O CZubow tez nie widzialam... Jeden wariat tylko biegal rano i sikal na krzaczki. W ogrodzie nie bylam z rok czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czubków też jeszcze nie widziałam. Ale wczoraj jak czarterem leciałam z G do P to po drodze widziałam jak sie pączki puszczają ! Tańcząca - prawde mówiąc wolałabym byc blisko wacka póki jeszcze mogę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - o ile się nie mylę to ty jesteś żądło komara ! Więc do wacka ci trochę daleko ! :D Niestety - zabrakło miejsca dla mnie w tej komarzej konfiguracji ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 2 w jednym (Tanczaca twierdzi nawet, ze 3 - ale nie wiem ktora czesc ciala miala jeszcze na mysli). Zadlo i prawa reka :P ALe do wacka i tak daleko :D Ja jestem gorna czesc ciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz jakieś przywileje ! Jak to jest, że niektórzy mogą być 2 w 1 a inni wcale ? :D I czy można sobie wybrać czy z góry Tańcząca przypisuje kto jest czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu widać, że prezeska ! Siebie mianowała glową i bez dyskusji ! :D Mamy nad nią tylko tą przewagę, ze więcej browarku wypijemy ! Bo co jak co ale w tym to nam nie dorówna. A gdyby nawet chciała to ... czarno widzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×