Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Anulowana
witam ja pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak zostalam sklasyfikowana :D Ale tym razem sie Tanczace udalo... Cala ja :D ALe jak prawdziwa 100% kobieta lubie patrzec jak tancza i uwielbiam Taniec z Gwiazdami :D Tanczaca---> Doceniam twoj wklad!!! Ja nastepnym razem przytacham Ci do domu caly pieniek :P Ciekawe gdzie go wpakujesz... Moze na balkon...? ;) Anulowana---> Pierwszy raz jest ponoc najtrudniejszy ale i najfajniejszy :) Witam rowzniez jako naczelna kawoszka ;) Ja nikogo nie obstawiam. Swietnie tancza!!! TYlko nie znam tych ludzi po nazwiskach :P Jedynie Rozmusa znalam :D Moj ulubieniec :) OCzywiscie do CF sie nie uwywa... Nikt poza Nim nie przyprawia mnie o O... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie dzis najbardziej podobala ta para w ktorej tancerka miala piora z tylu (juz nie pamietam nazwisk...), kwasniewska i Maserak i Rozmus i Glogowska... A mysle, ze odpanie Renia... Jak typujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak zle wytypowalam ;) Jak mi powiesz ktora to para to Ci powiem czy mi sie podobala :P Oczywisscie, ze ogladam?? Dlaczego sie dziwisz? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak się czuję jakbym w jury siedziała. Całkowicie się zgadzam z ich opinią. I dobrze, ze AK odpadła. Natępna będzie RD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomalnie ... para z piórkiem w ... tańczyła świetnie ! I podobał mi się strój Koroniewskiej i Jabłczyńskiej. Typuje finał : Mroczek z Anetą i Jabłczyńska z Piotrem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... Ci z piorkiem w D bardzo mi sie podobali :) Ale ta co odpadla to fajnie tanczyla... Dzis najmniej podobala mi sie Renia... I nie zgadzam sie czesto z jury... mam wlasne zdanie :P W koncu zawsze mowilam, ze na tancu to ja sie zupelnie nie znam :P Dzis najbardziej mnie zdziwila ocena Kwasniewskiej i Maseraka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna odpadnie Renata. Takie prawa rynku, ze decyduje popularność w serialu. A siuśmajtki będą glosować na Mroczka - to pewne ! Szkoda tylko Rozmusa i Ani bo tańczą naprawde fajnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rzucacie tak imionami i nazwiskami to nie wiem o kim mowa... Ale jak dla mnie finalkoniecznie z Rozmusem i Glogowska :) A Jablczynska to kto...?? Ta od reklamy Wedla? \"chcialabym, zebys nauczyl mnie przyjemnosci\" :D LO matko... jednak jak sie nie oglada polskich nowych seriali to sie nie zna ludziow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze Ptaszysko, że kojarzysz czekoladę z osobą ! To już postęp ! Mały bo mały ale jednak cieszy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam ta reklame... to dlatego... Brat zawsze z niej polewal :) Tanczaca---> Myslisz, ze tylko Ty zauwazylas...?? NIetrudno takiego badziewia nie zobaczyc... Zmiana jak wiekszosc innych - do bani... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak na sucho to nie wypada ! Pozwolicie zatem, ze pod biurkiem z tej okazji będzie stało MB ? :D I nie tylko stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> No wlasnie... jakby stalo, to by sie tylko zakurzylo... ;) Tanczaca---> Odrobina cnoty jeszcze nikomu nie zaszkodzila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co się tak męczysz Tańcząca ? Chyba tylko po to żeby Ptaszysko było zadowolone ... :D Jeśli o mnie chodzi to nie musisz. Ja zdeprawowana baba to wszystko zrozumiem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Chyba Ci sie cos pomylilo... Do Ciebie to podwojny dystans :P Nawet Ż mnie nie zachecisz to gratisowego spacerku ;) flow---> Ktos musi byc przyzwoity, zeby inny mogl byc zdeprawowany :D Zeby bilans byl na zero :) (musze sie w takim razie podwojnie starac... rozdwoic, czy cus...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo! Sorki ale ptasie mleczko od ciebie stało długo nieruchane !!! Tylko dlatego, ze kazałaś mi je zjeść i nikogo nie częstować bo było tylko dla mnie !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×