Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Kojace dzialanie, czy gary... bo w koncu nie zakumalam... :P Lo matko chyba dzisiejsze apogeum kumania juz minelo i mam krzywa opadajaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie oglądajcie co macie oglądać i jedzcie co macie jeść. Też sobie idę pooglądać ... a co mam być gorsza ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - a czy ty widziałaś jajca bez kaca w ogóle ? I nie mam tu na mysli święconych ! :D Wieczorem będę z dinozaurami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka Paryska (sałata lodowa, jajko, żółty ser, pomidor, szynka, kukurydza, sos vinaigrette)\\ Sałatka Paryska Składniki 4 pomidory 1 ogórek 2 cebule 3 jajka 6 łyżek oliwy sałata skandynawska tymianek sól pieprz Sposób przygotowania Pomidory pokroić w kostkę, ogórka w plasterki. Cebulę posiekać w kosteczkę. Jajka ugotować na twardo, pokroić. Na dużym talerzu ułożyć kilka listków sałaty, pomidory, ogórki. Wszystko posypać cebulką i polać delikatnie oliwą. Na wierzch posypać posiekanymi jajkami, tymiankiem oraz pieprzem i solą. Super sałatka na majowy weekend. Świetnie pasuje na grilowe party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nażarłam się ciasta (bez rodzynek). Ludzie - niech te święta juz się skończą bo umrę z przejedzenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fajnego kursorka : usta czerwone, które mówią : ILove You Ptaszysko wyłaź z tej lodówki, bo zaraz będzie wielki huk, pęknie Ci brzuch i rozpełznie sę na wszystkie strony...za twarzą...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to se możesz tak dzwonić do usranej ... :D Ptaszysko wyszło z pieskami i ją pociągnęły ! Albo ją olali na ulicy i się suszy ! Innego wyjścia nie widzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no co... Swieta sa przeciez, nie...? Bylam cos przekasic... Zmeczylam sie Zorrem i zglodnialam ;) flow---> A Ty nie lubisz rodzynek...?? Tanczaca---> A co alkohol ma wspolnego z jajami...? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pół roku dzwonię... do usranej...ale się nie zrażam, nikt inny nie da mi takiej dawki codziennej polewki, jak Nasze Niezwykle Inteligentnie Błyskotliwe Ptaszysko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol roku to juz bedzie...? Heh... ale raz odebralam przeciez!!! To nie narzekaj ;) Nie ma chodzacych idealow po swiecie ;) (sa tylko latajace :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - rodzynki lubię. Nawet zakupiłam do ciasta ale zapomniałam je dodać ! :D A ty wiecznie głodna w te święta jesteś ! Nadrabiasz zaległości z tygodnia czy cuś ? Jaja + alkohol = skacowany facet. No i skacowane jajca zarazem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> A... to nie znalam szczegolow tego ciasta... Tez lubie rodzynki (tylko nie w sledziach :O ) dlatego sie zdziwilam :P Wole byc glodna w swieta, kiedy jest czym glod zaspokoic niz jak lodowka pusta... (albo nawet brak lodowki :P ). Musze sie najesc na zapas :D Dlaczego Jaja + alkohol = skacowany facet? Chyba tylko jak dojdzie do konsumpcji... Ale i tak nie widze logicznego ciagu myslowego... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×