Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

iszi---> To moj patent jest... Wiesz prawa autorskie i te sprawy... :P Dlugo trwa... fakt... i nie napisalam o podpunktach: picie herbatki w miedzyczasie, wciaganie ciacha itp... Jeszcze na poczatku zawsze patrze na ta miotle i sie zastanawiam dlaczego ona sama by nie mogla smignac po tej podlodze... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się jeszcze dlaczego nie wykorzystuję do tego dzieci (bez pracy nie ma kołaczy) . Może i są za małe, może i wolę to zrobić sama bo wierzę nadal w mit kopciuszka, że przyjdzie taki jeden i przyprowadzi swoją służbę... Przysnęło mi się troszkę ;-) Jest duuuużo wolnego dla niektórych, co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja marnuję czas będąc w pracy:-~ Nie mogę się doczekać słońca które wygoni chmury z mojej głowy. Próbowałam trochę książki ale to nie jest na nią dzień. Marzę o głośnej muzyce i winie i świecach. To robi mi najlepiej. I nie chodzi mi wcale o romantyczną kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dołączę do grona gekonów ? :D W końcu jak solidarność jajników to solidarność ! Ptaszysko - czy mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedant wrocił. Coś tam nadaje. Kurze jakieś czy cuś???? :O Idę robić porządek. Z pedantem, nie z kurzami 😠 Ale barek zaopatrzył :D Niechybnie struć znowu mnie chce. To solidarność jajnikow czy gekonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie zasadnicze brzmi : czy gekony mają jajniki Moniałka ? :D Bo ja mam ! I czuję się gekonem ! Więc co ? Wieczorkiem imprezka Moniał ? A co procentowo serwujesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero Boskiej pytanie zadałam :D Czy ja gekon czy nie gekon??? Oto jest pytanie! Ide szperać w torbach pedanta (nie mylić z torbą!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normę na gekoniczka wykonałam :P Toż ja jajek nie szukam ino % . Jakie kurze ??? Jasna cholera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszperaj tyle Moniał żeby na wieczór starczyło dla wszystkich. I najlepiej jakby był różnorodny asortyment bo tu co jedna to ma inny gust alkoholowy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to?! Skad te watpliwosci??? Przeciez wszyscy jestescie gekonami :P I co ja widze... gekony pija na potege... I produkuja male gekonki... LO matko... fuj!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy -----> ZOO Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 = 3x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 = 4x Moniałka-----> 7500 = x1 TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 = 8x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×