Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko a ty znasz takie fujowate wyrazy ? Nieładnie ! Boskiej nie wypada tak się zwracać do poddanych ... nawet jeżeli są tylko gekonami ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska czasem musi umiec mowic jezykiem gekonow, zeby te zrozumialy... bo czasem boski jezyk nie dociera do gekonow... Boska udaje sie na spoczynek... pozamykala wszystkie cuda techniki... tera czas na ostateczny reset... 🖐️ Nie krzyczec rano, cicho sie zachowywac!!! Tlum zgromadzony na placu ma oczekiwac w ciszy i namaszczegu mego objawienia sie!! DOBRANOC!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Tańcząca ... refleksja. Jutro cos sie kończy i coś zaczyna. Ale nicka i tak nie zmienię ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie atrybut boskości ? Korona ? [flowka nigdy się nie przyzna, ze już dawno schowała koronę i nikt jej nie znajdzie ... ale może jak boska da łapówkę ... to może flowka sobie przypomni gdzie ja zgruzowała ?] DOBRANOC !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że ja te tańce (dańce) ogladałam ( i tyż se tańcowałam i noga mnie boli bo stół był za blisko bo pedant go tak postawił bo miał kurka tak stać bo to był akurat środek pokoju bo to ma być symetrycznie i ja mam nie przesuwać....kuna....noga mnie boli!!!!). I wcale to nie % winne. Wcale nie!!!! [tupie nogą i wciąz powtarza że nie % winne] Ale spac pójdę :D Na kwake jutro zlecę! Z wyrka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌼 Idzie 🌼 misio 🌼 idzie 🌼 konik 🌼 małpka 🌼 piesek🌼 no🌼 i 🌼słonik 🌼 !!! ❤️ Wszyscy ❤️ razem ❤️ z ❤️ balonami❤️ z❤️ najlepszymi ❤️ życzeniami ❤️ !!! 👄Bo👄 to👄 dzień 👄radosny👄 wielce👄 - MASZ JUŻ JEDEN ROCZEK WIĘCEJ!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 S L S L N Ż Ż N S L S L N Ż Ż N S L S L N Ż Ż N N Ż N A kto...?? Floooooooooooow :D 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZemu mi tak ulomnie kwiatki wyszly, skoro robilam Ctrl+C i Ctrl+V... No nic... jakies zwiedniete... ale szczere :D monial---> Ty sobie powtarzaj, ze to nie przez %... moze uwierzysz... :P I az sie dziwie, ze nie wiedzialas, ze stol ma stac na srodku symetrycznie... powinnas byla wiedziec!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w deszczowy poranek. Dzięki za życzenia dziewczyny! Aż się wzruszyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale pogodę mamy cudowną !! Trzeci dzień deszcz :( Ptaszysko jako Boska istota spowodowałaś, że wczoraj wyłączyłam kompa i przytulałam w łóżku gratisa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego gratisa sie nie przytula... z tym gratisem co innego sie w lozku robi... :P CZego to Boska nie potrafi... Nawet oderwac swojego gekona od ukochanej przez niego sieciuni :P flow---> Wzruszylas sie...? Nie zartuj :D A ulomne kwiatki wybaczasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ---> naprawdę się wzruszyłam. Nawet te zwiędłe, wybrakowane kwiatki są śliczne ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko.. gdyby nie sieciunia moja ukochana... nigdy nie doświadczyłabym światła mądrości i wielkości Boskiej...:P Chce być Twoim gekonem do śmierci...:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie znasz sciezek Boskiej... Juz ona znalazlaby inny sposob, by Cie olsnic :P flow---> Ale staralam sie... Nie wiem, czemu takie ulomne wyszly :( Moze za malo podlewalam, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ---> tylko tych szyfrów nie kumam ! Ja szary plebs nie znam tego języka ! Zechcesz przetłumaczyć z boskiego na gekoński ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... to bylo specjalnie, na zlosc... [chichra sie w duchu, ze w koncu to ktos inny nie kuma] Boska laskawie tlumaczy gekonom: Sto Lat Sto Lat Niech Zyje Zyje Nam Sto Lat Sto Lat Niech Zyje Zyje Nam Sto Lat Sto Lat Niech Zyje Zyje Nam NIech Żyje NAm!! Czy teraz zrozumiale? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niekumatość w dniu dzisiejszym jest do wybaczenia. Jak święto to mam prawo do wszystkiego. I niech nikt się nie waży wyzywać mnie od toreb ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Tłum na placu zwariował, skanduje, wrzeczy oszalale, niektórzy mdleją oczarowani widokiem BOGINI... głos plebsu...: Boska...Boska lud Twój wielbi Cię o Pani... my gekony...my poddani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[rozglada sie z oglupialym wyrazem twarzy, nie wie skad te szalone wrzaski, jednak przyjmuje boska pozycje, wypina pirs i przechadza sie tam i spowrotem, zeby w pelni ukazac zwe boskie wdzieki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×