Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

ja stanowczo protestuje!!! Poszlam przed chwila sprawdzic: ani w lodowce, ani nigdzie w poblizu nie mam nawet szczatka ptaka!! MIlke tez lubie :D Rozplywa sie w ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczyna się ten mecz w końcu ! :D Są tylko dwa wyjścia : albo się w końcu podniesiemy albo wdepczą nas w błoto po uszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> :O NO zwyczajnie mnie naprowadzal... Slowami ;) I wcale sie nie zdziwil ;) Przyzwyczajony jest :P Roballo---> Niestety, jesli idzie o polska pilka to ja bym powiedziala, ze jestem nawet nie tyle realistka co pesymistka :O Ale moze bedzie dobrze... W kazdym razie juz zachryplam i mam nadzieje, ze sasiedzi jeszcze nie spia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co te wszystkie reklamy i wielkie nadzieje ? Polacy to potrafią tylko się wziąć w garść jak im się krzywda dzieje a poza tym to olał wszystko ! Nawet w piłce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> O_O Co...?? On wie, ze ja nie kumam kawalow. Byl na tyle mily, ze mnie naprowadzil :D flow---> Zawsze to twierdzilam... Potrafimy sie zebrac tylko w czasie wojny i okopow :O Roballo---> Tez fakt :O Ide zobaczyc... moze jeszcez cos sie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś Ty tylko kawałów nie kumała to byłoby pół biedy !:P Miasto zachodnie wymarłe...tylko pudła migają i wrzaski na ulicy słychać!!! Dajcie spokój z tym meczem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ja juz nie bede komentowac... Ale szkoda mi tych 35 tysiecy... A jak pokazali takiego smutnego pana opartego o plot to az mi sie serce scisnelo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na necie życie zamarło a teraz jakby wraca do normy ... :D Dostalismy baty i wszystko na ten temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zadna prawda tylko jakies niejasne insynuacje... potwarz wrecz :P No, a gdzie mialam szukac ptaka, skoro jajka mam w lodowce? O_O To logiczne, chyba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano szukała w lodówie. Nie wiem dlaczego ... ale to nieważne ... 10500 wpis - no proszę - jak ten czas leci ?! :D ZOO musze odebrać od prezeski i juz teraz się zastanawiam gdzie je postawić ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ptaszysko ---> będę brutalna : nie o takiego ptaka i nie o takie jajka nam chodziło ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> JUz nie przesadzaj... Nie masz az tyle ZOO, zeby sie jeszcze jedne nie zmiescily :P Nie to co Tanczaca... upycha juz na sedesie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptak to ptak, a jaja to jaja... Tanczaca rzucila powiedzeniem (zlota mysla), a takie powiedzenie powinno byc prawdziwe posrod wszelkiego rodzaju ptakow i jaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA ma nowa zabawke zsynchronizowaną z kompem ! Ptaszysko --> dla świętego spokoju włącz gadułę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy -----> ZOO Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 = 5x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 = 6x Moniałka-----> 7500 = x1 TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 = 9x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od 7 minut wlaczone... Juz widzialam efekty dzialania tego nowego cudu techniki... I czekam z niecierpliwoscia :P Moze szybciej bedzie @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie spicie:P ale fajny mecz:classic_cool: pojechalem po piwko...musze odreagowac,choc tak w zasadzie to w d...mam czy oni graja czy nie;) stawiam to co naprawde wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwa transfer z cudu techniki do kompa ... Robal --> i znowu wzrośnie średnia spożycia alkoholu w Polsce ! A jeszcze dwa mecze przed nami --> ale będzie zadyma ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×