Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Śpiew o orle Szerokimi, Coraz szerszymi kręgami Przepływa cień ptaka Kawy Po tym miejscu prerii Kędy moja droga. Patrzę Za ptakiem. Kawa do mnie woła. Skosem się kładzie na skrzydłach I znika. Szerokimi, Coraz szerszymi kręgami Orzeł krąży ponad drzewem, Krąży ponad swoim gniazdem, Czuwa. Naraz się krzykiem odzywa. Rozległym kręgiem płynie jego krzyk, Daleko się toczy Na przestrogę wrogowi W tym całym kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Patrzysz na ludzi Rozrywanych szarą codziennością i wiesz, że żaden z nich nie wie co znaczy nosić Pióra we włosach\" kawka to nasz pamiętnik...wszystko co warte zapamiętania musi tu być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz babo ! Tepsa mi zafundowała przerwę na łączach od 17 do teraz ! Całe miasto nie miało netu ! A tu tyle się działo beze mnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TY nie czytasz co sie do Ciebie pisze :( Albo masz moje prosby tam gdzie slonce nie dociera... :( Ale coz ja moge poradzic... W koncu demokracje mamy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA!! Do mnie to Ci jeszcze daleko!!! Nie dosc, ze jestem niewrazliwa to jeszcze zla, zlosliwa, pusta, wredna, skapa, nieuczuciowa... i nie chce mi sie juz wymieniac :P Ale nie udaje lepszej niz jestem :P I zawsze lojalnie wszystkich o tym uprzedzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×