Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy -----> ZOO Elldiska ------>12500 = 1x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 = 6x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 = 7x Moniałka -----> 7500 = x1 Setunia ----->11500=x1 TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 = 10x Zrobiłam aktualizację żeby mi Preseska uszu nie urwała ! Porządek musi być nawet jak nie ma niedźwiedzi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doganiasz mnie [zdegustowany pan w czapeczce] A kto powiedzial, ze ma byc porzadek?! O_O Ja wole balagan!! [na poparcie swych slow zrzuca zamaszystymi ruchami rak wszystko ze stolu, z polek] Anarchia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny bunt na pokładzie ? Podoba mi się ! :D Idę robić jakiś obiadek ... do następnego spotkania ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUNT!! BUNT!! BUNT!!! A co? Trzeba miec cos z zycia... Wyjelas mi ten obiad z ust. Wlasnie zostalam zaproszona znow na darmowe zarcie... Lece!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad to juz wspomnienie ! Ale byłam gdzies i załapałam się na całkiem niezłe ciasto toffi, kawusie, kieliszeczek likierku i kolacyjkę ! To się nazywa mieć dobrych przyjaciół ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowe zarcie rulez :D A tak apropo to glodna jestem. Nie zasne tak :O Ide zobaczyc, czy sie cos nie zgruzowalo w lodowce, heh... Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka:classic_cool: Wcinamy rybki,a biora tego lata jak nigdy;) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Rypki złowione Robal ? Impreza rybna dziś wieczorem ? :D U mnie od wczoraj pada, leje albo sipi --> ani na moment nie przestaje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Witam tak zlowione karpie i karasie ,wieczorkiem bedzie uczta ;) zakrapiana cytrynka ;) woda ciepla,regularnie sie moczymy .... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły mnie całkiem wiarygodne słuchy, że dziś nad jeziorkiem rybna imprezka ! :D Jeden kawałek tego karpio-rekina za moje zdrowie ! I obficie go polejcie - niech sobie popływa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły mnie całkiem wiarygodne słuchy, że dziś nad jeziorkiem rybna imprezka ! :D Jeden kawałek tego karpio-rekina za moje zdrowie ! I obficie go polejcie - niech sobie popływa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się zdublowałam ... :D O tej porze to już cytrynka płynie szeroką smugą a po rypkach zostały tylko ości ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ imprezka jak najbardziej udana;)nawet byly niesamowite efekty swietlno-akustyczne ,ktore niezmiernie podobaly sie Reni:P rybki podane z frytami w otoczeniu roznorakich salatek byly wysmienite.... Milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mysle, ze udane... jak ktos o takiej oblednej godzinie jest w stanie jeszcze wspominac... ;) Robal---> :D 🖐️ No... a ja tak tylko przelotem jestem!! czesc i czolem!! kluski z rosolem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelotem Ptaszysko ? :D Gdzie lecisz ? :D Już wiem, że wczorajsze efekty świetlne były przez burzę --> pioruny waliły nad grzesznymi duszami TWA i Robala !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Wzielismy ta pokute za Wasze dusze;) Dzis to dopiero bedzie jazda ..... Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli trzeba pokutować za czyjeś dusze ... to na pewno nie za moją ! :D Ja przyzwoita kobieta jestem Robal ! A że czasem trochę zła --> cóż - nie ma ideałów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Elldiska ... w końcu ktos się zjawił --> bo inninwyjechani na urlopie są ! Albo na odwyku ... choć nie do końca ! I przyszło mi tu samej sie zmagać z tym wszystkim ! Witaj z powrotem ! :D I dobranoc obecnym i nieobecnym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawy w kazdych ilosciach dzis mialam kolejne zderzenie - 20 stopni mniej niz przez ostatnie 2 tygodnie oraz od razu praca😭 czy ktos mi moze zafundowac wypad do Turcji??:D;) w ogole nie rozumiem po co komu odwyk? ja probowala i to jest BEZ SENSU! teraz ktos probuje odzywaczaic sie ode mnie... zobaczymy ... bo ja obrazalska jestem;) hehehe i do tego nie przyjmuje czasami przeprosin;):D lece na spotkanie... to jest chore zeby nastepnego dnia do roboty isc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kolejny raz przekonałam się, że nie mogę pracować na trzeźwo tej firmie ! :D W związku z tym zakupiłyśmy MB ... życie stanie się łatwiejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam w przelocie powiedziec Witam (niestety juz na porenek za pozno :P ) flow---> Co to znaczy \"na odwyku ... nie do konca\" eldiska---> A ja wcale nie uwazam, ze bez sensu. CZasem jest potrzebny :) No to lece dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×