Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Pomoczysz, pomoczysz - się nie przejmuj ! Okazja zawsze się znajdzie ! :D W ostateczności w napoju do rur ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie jedź, odpoczywaj, mocz się, pij, pal i używaj Przystojnego w granicach rozsądku coby się nie wyeksploatował ! :D Robal --> dbaj o moją psiapsiółkę ! :D I odezwijcie się czasami (przecież sama do siebie nie będę pisała !) DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 TWA juz moczy PP ;) zostali zakwaterowani i maja sie OK... na bierzaco beda podawane info.z przeuroczego zakatka .... Milego Dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal --> TWA dzwoniła bo nie wytrzymała oczywiście ! Fajnie, że sobie odpopczną i mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić ! Byle grzecznie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> widzę, że w końcu zakończyłaś odwyk ! :D No i dobrze ! TWA z Robalem już się urlopują całą gębą ... nawet pogoda im się zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie... NIe zakonczylam... Zaczynam od nowa, heh... Dobrze mi bylo na odwyku :D Tyle dodatkowych sekund, minut... Nawet nie przypuszczalam, ze dzien moze byc taki dluuuuuugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz tak mam - tyle rzeczy wczoraj zrobiłam jak przez cały tydzień ! Może tez pójdę na odwyk ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie Ci!! Polecam!! Tylko, ze Ty ponoc jestes woilna od nalogow :P Najpierw trzeba miec nalog, zeby moc isc na odwyk. Nie ma tak latwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sporadyczne bywanie na topiku przez ten tydzień to na pewno dobrze mi zrobi. Zyska dom i ja --> w końcu wezmę się za drobne przeróbki w szyciu które leżą i kwiczą juz od miesiąca. :D U mnie leje od rana - jak u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie leje... Szaro, mokro, ponuro, jesien przyszla :O Gorzej by juz byc nie moglo... A wszystkie skarpetki gdzies mi wcielo 😭 Ja nie umiem sporadycznie bywac. NIe umiem tak polowicznie, heh. Albo jestem albo mnie nie ma... Stad ten odwyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo u nas już tak jest - albo lato pełną gębą albo zima ! :D Nieprzygotowana jestem do tak drastycnzej zmiany pogody. Skarpetki jakieś mam ale żeby tak od razu w nie wskakiwać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosny nie byly, to jesien pewnie tez dlugo nie potrwa, heh... Zima sie zbliza szybkimi krokami!!! Ja juz zamiast stop mam dwa sopelki lodu, pomimo, ze siedze w moich tygryskach 😭 Skarpetkow mialam jak mrowkow ale albo gdzies zgruzowalam, albo brudne albo dziurawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siedzę na A i szukam butów na jesień ... Wypatrzyłam sobie takie jedne ale ... będzie walka - sępów się zleciało bo nówki i śliczne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dzis cos do przypilnowania... Ale to wieczorem dopiero. Teraz nie patrze. Budzik sobie nastawilam ;) ALe nie sa to buty. Buty mam. Gdzies tam jakies byly... Z Tesco na 10 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dopiero będą licytowane we wtorek do południa. Dobrze, że w pracy pustki (czytaj: niedźwiedzie odleciały na północ) to będe mogła powalczyć - bo inaczej to zero szans ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O NIe wiedzialam, ze niedzwiedzie umieja latac O_O Ale napewno nie lepiej niz orlice :P To ja na Twoim miejscu machnelabym reka i do wtorku nawet nie zagladala, po co sie wkurzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mam do przypilnowania dwie licytacje TWA. Cena ustalona - się zobaczy jak pójdzie. Zaglądam żeby zobaczyć jakie oszołomy licytują --> na razie cena jest ok ale liczę się z tym, ze będzie wysoka i jestem na to przygotowana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im czesciej zagladasz tym wiekszy nabijasz licznik :P Jak duzo ludzi juz licytuje to raczej w ostatnich sekundach wywinduja niezle cene - nie oplaca sie obserwowac i pocieszac ;) A BTW... kolejne ZOO nalezy do Ciebie :) Gratulejszyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu z braku dużej konkurencji udało mi się ZOO złapać ! Jak wróci TWA to zrobi statystykę ... :D Zaglądam w sensie żeby sprawdzić cenę ale mam w obserwowanych więc licznika nie nabijam ! Sprawdziłam za to kto jest chętny i za ile kupuje --> są szanse na wygraną. Licytuje się pół minuty przed końcem - włączam stoper, daję cenę i modlę się żeby nikt nie przebił ! Adrenalina taka , że wiesz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabijasz licznik odwiedzin strony ;) Na to tez niektorzy maniacy zwracaja uwage :D I to, ze masz w obserwowanych to tez daje sprzedajacemu mozliwosci... Jak ma kogos kto mu podbija :P Juz ja znam te sztuczki :D Wiem jak sie licytuje... Smiem twierdzic, ze 0,5 minuty przed koncem to za duzo :P Raz mi sie udalo na 2 sekundy przed koncem... Ale jak ktos strzela Snajperem to i tak nie mam szans, heh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie damy rady ... nie ma szans ! :D Jak wrócą z wczasów to niech nadrabiają zaległości ! :D Strzelać snajperem to ryzyko - w końcu zakładam, że dam tyle i nie więcej, nie chcę wygrać za wszelką cenę, nie dam bajońskiej kwoty tylko dla satysfakcji - ale tacy są na pewno ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa...no wlasnie :( Czasem ceny winduja tak, ze taniej sie w sklepie kupi. Az sie w glowie nie miesci :D Sa tacy maniacy :P A zesc z nich potem rezygnuje z zakupu. Taje talatajstwo :P Ale jak przyjda i beda nagrabiac to trudniej bedzie zgarniac nagrody. Wiecej osob do podzialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak jest i chyba dobrze pamiętam, że same baby u nas zgarniają ZOO. Jeszcze się ani Robalowi ani Tygrysowi nie udało łyknąć ! :D Za rzadko bywają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×