Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka już zaczyna się Prison Break - 2 sezon, biorę się do roboty, będziesz miała filmowa jesień!!! Przeszło 100 godzin oglądania filmów, lepiej zamiast kozaków kup sobie ciepły frottowy szlafrok i grube skarpety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No TWA --> zimno się robi to trzeba będzie w telewizornię oczy wlepiać i cuś oglądać ! :D Najlepiej gdyby to było to co kawowiczki lubią najbardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawowiczki z tego co wiem najbardziej lubią O...ale tego mimo dwóch programów do konwertowania nie jestem w stanie Ci zapewnić!!! Chyba, że pośrednio... jak potrzysz w oczy Jack\'a albo Michaela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet najlepszy konwert nie da mi tego co może dać frajer ! :D A Jacka będę dziś oglądana na ripicie w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jak przeszła pierwsza nocka na nowym sprzęcie TWA ? :D Ja walczyłam do 1.30 z komarem który chciał sobie zrobić ze mnie kolację ! Zgadnij kto wygrał ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka komary płci żeńskiej gryzom!!!pozbawiłaś dzieci matki ;) Nie mogłam się po północy położyć, bo robiłam Ci Jack'a!!! Potem śnił mi się cudowny facet, w którym się zakochałam, Ptaszysko mówi, że sen na nowym łóżku się sprawdza !!!:D Robalek jak chce czegoś innego niż słońca...chociaż ostatecznie może być:) Witam o poranku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z darmowej wyżerki, jaką dzisiaj serwowali handlowcy w nowo otwartej hali targowej...pojadłam wędlinek(tacki do degustacj były i kiełbaski się smażyły) ale najbardziej mi smakowały małe szaszłyczki, czy jak kto woli, koreczki na wykałaczce do zębów: kabanos, korniszion, ser żółty, oliwka...pychotka a dla siebie kupiłam cebulę czosnkową i ...pałki jakby inaczej...trzeba je jeść, bo jeszcze chwila i nie będzie ;) Muzyczka gra...baloniki kolorowe nad głowami...mamona z rąk do rąk przechodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Przyszlam sie kulturalnie przywitac!! Tez mialam dzis darmowe zarcie :) Na czytanie czasa nie mam, w zwiazku z tym sie nie wypowiadam, bo w temacie nie jestem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden frajer nie lubi dotykac sopli lodu... A ja nie jestem taka okrutna, bo kogos do tego zachecac ;) Dobry bylby moj futrzak ale mu sie znudzilo i kima w kacie, heh :( Pozostaje herbatka... Ale zanim doplynie do stop, dloni i nosa to zamarznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.. jeszcze poszłam do taniego sklepu, żeby zaoszczędzić na batoniku erotycznym 0,25 groszy ;) dla Ciebie Flowka [TWA musi pamiętać, że net xxx a wszystko inne 1,99]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są na tym świecie rzeczy ważne i ważniejsze TWA --> u ciebie najważniejszy net bo tu masz mnie ! :D Cała reszta ma zupełnie inne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładna lista par: Maria Wałęsa - Paweł Godek Kaja Paschalska - Piotr Kiszka Magdalena Wójcik - Robert Rowiński Kinga Rusin - Stefano Terrazzino Joanna Liszowska - Robert Kochanek Peter Lucas - Dominika Kublik Michał Milowicz - Izabela Mika Marcin Mroczek - Edyta Herbuś Przemysław Sadowski - Ewa Szabatin Przemysław Cypryański - Aneta Piotrowska. 10 września o godzinie 20.05 rusza nasz ukochany Taniec z gwiazdami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 MONIAŁKA🌼 witamy Cię serdecznie po długiej nieobecności:D mamy nadzieje, że tera już nic Ci nie przeszkodzi, pić z nami kwakę i prowadzić śmiertelnie poważne dyskusje o niczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×