Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No ! Skończyłam na dzisiaj z buszowaniem ! Jeszcze kupiłam letnią sukienkę za bezcen ... jestem usatysfakcjonowana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię sobie dziś w końcu jakiś obiad - żołądek domaga się normalnego jedzenia a nie tylko grznej kiełbachy ! :D Dziś serwuję drób !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się obżarłam !!! :D To pierwszy mój grzech dzisiejszego dnia. Pewnie innych nie będzie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. . . Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście. . . Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. . . Powiedzieć coś, cokolwiek. . . bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. . . Spojrzeć w Twe oczy. . . gładzić dłoń. . . dotykać Twej twarzy. . . ust. . . pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna istota. . . bezpieczna w Twych ramionach. . . Chciałabym zapomnieć o tym, co było. . . żyć chwilą obecną. . . Pragnę usnąć wtulona w Ciebie. . . obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. . . Czuć, że jestem Ci potrzebna. . . wiedzieć , że jestem jedyna. . . Chcę się z Tobą drażnić. . . pokłócić. . . tylko po to, by później się czule pogodzić. . . I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz..... dzisiaj będzie romantycznie :D (cytowany tekkst pochodzi ze stopki X) WITAM O PORANKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak piękne włosy, że żaden facet mi się nie oprze!;) Kolor orientu, feria barw z tysiąca i jednej nocy a jaki zapach....drogocenne olejki z naturalnych orientalnych roślin i molekuły pigmentu pr5 by zapewnić niezapomniane wrażenia!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×