Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Uuuff TWA ulżyło mi :D A pilota....pędzelkiem wyczyściłam (małe meny miały polewkę... :O) To jutro kawkę na umór chlejemy??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm....
Sprawdzam....dla TWA ❤️❤️🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️❤️❤️🌻❤️🌻🌻❤️❤️❤️❤️ ❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️🌻❤️🌻❤️❤️🌻❤️🌻🌻❤️❤️❤️❤️ ❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️🌻❤️❤️🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️🌻❤️❤️🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️❤️❤️❤️ ❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️🌻❤️❤️❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na północ to wampiry czekają :D Ja idę spać!!!!!! Miękką mam podusię......i kołderkę przytulną :D DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄:D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D👄👄👄:D:D:D:D:D:D👄:D👄👄👄👄:D 👄:D:D:D:D:D:D👄:D:D👄👄👄👄👄:D:D👄👄:D👄👄:D:D👄👄👄👄👄:D:D👄👄👄:D 👄👄👄👄👄:D:D👄:D:D👄👄👄👄👄:D:D👄👄👄:D👄:D:D👄👄👄👄👄:D👄:D👄👄:D 👄👄👄👄👄:D:D👄:D:D:D:D:D👄👄:D:D👄👄👄:D👄:D:D:D:D:D👄👄:D👄👄:D👄:D 👄:D:D👄👄:D:D👄:D:D👄👄👄👄👄:D:D👄👄👄:D👄:D:D👄👄👄👄👄:D👄👄:D👄:D 👄:D:D👄:D:D👄👄:D:D👄👄👄👄👄:D:D👄👄:D👄👄:D:D👄👄👄👄👄:D👄👄👄:D:D 👄👄:D:D:D👄👄👄:D:D:D:D:D:D👄:D:D:D:D👄👄👄:D:D:D:D:D:D👄:D👄👄👄👄:D ❤️;););););)❤️❤️❤️;);););)❤️❤️❤️;);););)❤️❤️;);););););)❤️;);););););)❤️;);)❤️❤️;);) ❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️;);)❤️;)❤️❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️❤️❤️❤️;);)❤️;);)❤️ ❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️;);)❤️❤️;);)❤️❤️❤️❤️❤️;);)❤️;)❤️❤️ ❤️;);););)❤️❤️❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️;);)❤️❤️❤️;););););)❤️❤️;);););)❤️❤️ ❤️;);)❤️;);)❤️❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️❤️❤️❤️❤️;);)❤️❤️❤️❤️;);)❤️❤️❤️❤️❤️;);)❤️;);)❤️ ❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️;);)❤️;);)❤️❤️❤️❤️❤️;);)❤️❤️;);) ❤️;);)❤️❤️;);)❤️❤️;);););)❤️❤️❤️;);););)❤️❤️;);););););)❤️;);););););)❤️;);)❤️❤️;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D🌼:D:D:D:D:D :D:D:D:D🌼🌼:D:D:D:D:D :D:D:D🌼:D🌼:D:D:D:D:D :D:D🌼:D:D🌼:D:D:D:D:D :D🌼:D:D:D🌼:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D🌼:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D🌼:D:D:D:D:D No Laseczki, Torebki i inne kobitki 1 roczek nam mija!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już rok !!! Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie!!! Tego życzę Wam i sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pogodnego, słonecznego Wrocka !!!!!!!! Najlepszego wszystkim stalym bywalczyniom i czytaczom !!!!!!!!! Mija roczek naszego pisania ... straszne ! :D Jak ja to wszystko wytrzymuję ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nieśmiało zapytam.....jak ja to wytrzymuję????? Chociaż nie rok to i tak.....Z Wami...z rzórkami....z Frajerami..... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...jest czas powitania :D i czas pożegnania😭 !!! Ale najważniejsze, że byłyśmy ze sobą w tym Ważnym dla nas DNIU!!! rok temu o 13:46 Ania_42 załozyla topik kawkowy! 11.10] 14:08 flow42 IWE - ja do kawki obowiązkowo papieros ... wiem, że to niedobrze ale nic na to nie moge poradzić. Z ciastek - serniczek ! Uwielbiam !!! dla kobiety po czterdziestce mężczyzna jest jak telefon komórkowy: albo zajęty albo poza zasięgiem ... 14:08 JA - TWA Kawy i .... nie odmawiam! A jaką pijecie kobietki? RÓŻNICA MIĘDZY GRZESZNIKIEM A ŚWIĘTYM POLEGA NA TYM, ŻE ŚWIĘTY MA ZWYKLE CIEKAWĄ PRZESZŁOŚĆ - GRZESZNIK ZAŚ PRZYSZŁOŚĆ... a 14.08 spotkała się TWA z FLOWKĄ i od tej pory siem BARDZO KOCHAJĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki i nieobecny Robalu ! Minął nam roczek i nadal jesteśmy ze sobą ! 👄 Dajemy z siebie co możemy ... choć nie zawsze jest wena, ochota i czas. :D Życzmy sobie jeszcze wielu takich roczków ... aż do smierci ! :D 👄 🌻 Nawet jak będę pod respiratorem i z kroplówką - nawet wtedy będę tu pisała ! :D STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 I żeby nie było --> jestem juz w domciu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że musi Moniał ! Ja wybraków nie kupuję ! :D A jaka radość w oczach TWA jak dostała ! Tyle, że mi się pokoziołkowały miesiące ( bo to na imieniny miało być!) ale dzień trafiłam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wałek??? :O Nic lepszego w łapy mi wsadzić TWA nie mogłaś...wałek - też coś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×