Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Uparcie i skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie W każdą pogodę potrafią dostrzec oczy moje młode niebezpieczną twą urodę Kocham cię życie poznawać pragnę cię pragnę cię pragnę cię w zachwycie choć barwy zciemniasz wierzę w światełko które rozprasza mrok Wierzę w niezmienność Nadziei nadziei W światełko na mierzei Co drogę wskaże we mgle Nie zdradzi mnie Nie opuści mnie A ja szepnę skrycie och Życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie Choć barwy ściemniasz Choć tej wędrówki mi nie uprzyjemniasz Choć się marnie odwzajemniasz Kocham cię życie Kiedy sen kończy się kończy się kończy się o świcie A ja się rzucam Z nadzieją nową na budzący się dzień Chcę spotkać w tym dniu Człowieka co czuje jak ja Chcę powierzyć mu Powierzyć mu swój niepokój Chcę w jego wzroku Dojrzeć to światełko które sprawi Że on powie jak ja - jak ja Uparcie i skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie Jem jabłko winne I myślę ech ty życie łez mych winne Nie zamienię cię na inne Kocham cię życie Poznawać pragnę cię pragnę cię Pragnę cię w zachwycie I spotkać człowieka Który tak życie kocha I tak jak ja Nadzieję ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA zrobimy numer i spotkamy sie na jakis wekend??? tyle jest do pogadania ze hey;) no mykam snijcie słodko i kolorowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie sobie zając po torach, aż tu nagle przejechał pociąg i obciął mu dupę. Dupa potoczyła się kilkanaście metrów dalej, na inne tory. Zajączek za nią pobiegł, schyla się i już ma ją podnieść, gdy... przejechał drugi pociąg i obciął mu głowę. Jaki z tego morał ? Nigdy nie trać głowy dla głupiej dupy...:P koniec nieprzyzwoitości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym wypadku kochany Moniałku - nius dnia jest taki: TWA 🌼stała przed lustrem i podziwiała jedwabistość, długość i piękno swoich zielonych włosów a tera je salceson i musi umyć garnek po płucach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prisonić siem będę dzisiaj!!!!!!!! po raz 8 :D Moniałek gwałć Pedanta, żeby kupił to coś, co spowoduje, że to, co jest stare w otworku, zostanie zastąpione nowym :P smysy cudowne dostałyście od TWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowuś zobacz taki będzie koniec miziania ;) Wygląda na to, że szykuje się wielki happy end dla wszystkich par serialu \"Magda M.\". Na ślubnym kobiercu staną nie tylko ponownie rodzice głównej bohaterki, ale także jej najbliżsi przyjaciele i ona sama. Padł ostatni klaps na planie serialu \"Magdy M.\". Na wiernych fanów programu czeka wielki happy end. Wszystkie romantyczne wątki znajdą bowiem swe szczęśliwe zakończenie. Na ślubnym kobiercu spotkają się bowiem aż cztery pary: Magda Miłowicz (Joanna Brodzik) z Piotrem Korzeckim (Paweł Małaszyński), Agata Bielecka (Daria Widawska) z Bartkiem Malickim (Szymon Bobrowski), Kasia Robecka (Patrycja Durska) z Łukaszem Zaniewiczem (Jacek Braciak) oraz Mariola Adamska (Katarzyna Bujakiewicz) z Wojtkiem Płaską (Bartek Kasprzykowski). Ostatni odcinek 3. serii \"Magdy M.\" telewizja TVN wyemituje w połowie grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja nietomna jezdem...[TWA stuka siem palcem w czoło] przecież Ty w pracy nie pracujesz ;) Ale dzisiaj był numer w B...weszły sobie Cztery Łapy [ nie moje] i podeszły do stoiska z miesiwem, oparły łapska na ladzie i chciały kUpywać a pańcia latała dookoła po parkingu i szukała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyfalowałam się trzykrotnie. Najpierw zadzwoniłam do frajera bankowca i miło sobie porozmawiałam ... A potem zadzwonił frajer z nieruchomości i pół Madzi nie widziałam ! :D Mam jutro randkę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek w środę...polska nazwa dnia wywodzi się od słowa środek. Ciepło ma być...Flowka przywdzieje szaty cesarzowej i będzie testować bankiera ;) a ja za parę godzin siądę na twardym krzesełku i zajmę się rozwikłaniem problemów natury emocjonalnej, bo z filozoficznego punktu widzenia procesy poznawcze służą do odnalezienia swojego miejsca w świecie i określeniu swojej życiowej drogi :P A w tej chwili GA 3/5 Xionc siem postarał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam TWA - i wiesz - od razu miałam skojarzenia co do pewnych par ! :D Zeżarłam kabanosy to mogę brać się znowu za pracę ... Moniałka ---> gdzie się podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe a ja mam pewność co do pewnej pary ;) Flowka ani jednego kurza nie wystarłam jeszcze i coś nie bardzo pasi mi to robić...może w ramach przyjaźni wrocławsko-gnieźnieńskiej poodkurzasz rurzowym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jeszcze dwa dni na stosunek z różowym ! :D A jak nie to też się nic wielkiego nie stanie ... Najwyżej utoniemy w kurzu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×