Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

O CAŁOWANIU NIE WSZYSTKO... Połowa sukcesu w dobrym, namiętnym całowaniu to zdolność przewidywania i wyobrażania sobie co za chwilę nastąpi oraz co znaczy dany pocałunek. Z tego powodu by pomóc zmienić schematy, przedstawiam różne typy pocałunków i mam nadzieję, że wszyscy w czasie następnej randki będziecie o nich pamiętać i wypróbujecie je podczas całowania. Rodzaje pocałunków * Prosty szybki pocałunek w usta # Mokry szybki pocałunek w usta * Suchy, szybki pocałunek w usta # Pocałunek w usta trzymający w napięciu - Rodzaj pocałunku, który ma dopiero nastąpić dotyczący sytuacji, w czasie których przez dłuższy czas wzrasta napięcie, gdyż żaden z parnterów nie wie kiedy druga osoba nachyli się do pocałunku lub czy w ogóle on nastąpi... * Wydłużony pocałunek - Pocałunek który wiąże się z ruchami ust , ich otwieraniem i zamykaniem # Wydłużony pocałunek z języczkiem - Pocałunek ten podobny jest do sytuacji w której ssiesz skórkę ręki a języczkiem delikatnie ją wciągasz i wypychasz, przy czym ruchy powinny być wolne, dokładne i miarowe * Oślizgły pocałunek - Pocałunek ten polega na oślinieniu partnera i najlepiej nadaje się podczas stosunku oralnego lub lizania łechtaczki. W innych przypadkach należy unikać tego typu pocałunku, chyba że partner sobie tego życzy. # Mokry pocałunek zwilżający wargi - Pocałunek ten polega na przesuwaniu się języczkiem po konturach warg * Ssący pocałunek - Pocałunek ten polega na ssaniu ust partnera # Całowanie dolnej wargi - W czasie tego pocałunku całowana jest tylko dolna warga 8 Całowanie górnej wargi - W czasie tego pocałunku całowana jest tylko górna warga # Skubiący, podgryzający pocałunek - Pocałunek ten polega na delikatnym przygryzaniu warg, policzków czy uszu parntera * Pocałunek z ssaniem języka - W czasie tego pocałunku jeden z parnterów ssie język drugiego, tak jakby ssał palec # Pocałunek z czyszczący zęby - Podczas tego pocałunku należy poruszać językiem po zębach wyczuwając każdy z osobna * Pocałunek z zabawą językiem - Podczas tego pocałunku zabawiaj się językiem parntera używając swojego języka # Pocałunek z eksploracją jamy ustnej - Podczas tego pocałunku staraj się dosięgnąć jak najdalej i zbadaj całą jamę ustną parntera Rodzaje całowania --Całowanie w zmiennym tempie - Podczas całowania zmieniaj jego tempo. Zacznij bardzo wolno, po czym stopniowo przyśpieszaj. Wstępny etap całowania powinien trwać przynajmniej 10 minut, po czym można przyśpieszyć tempo i ponownie zwolnić. Częste chociażby drobne zmiany tempa trzymają parntera w napięciu, oczekiwaniu co następi potem... --Głośne całowanie - Całowanie powinno być takie, aby było wyraźnie słyszalne --Ciche całowanie - Całowanie powinien być ciche, bez wydawania żadnych odgłosów --Pocałunek naśladowczy - Całuj partnera w taki sposób, w jaki on to czyni, podążaj za jego przykładem. --Całowanie przy otwartych oczach - Podczas całowania przez cały czas utrzymuj kontakt wzrokowy z partnerem --Całowanie z zamkniętymi oczami - Podczas całowania przez cały czas miej zamknięte oczy i wyobrażaj sobie w jaki sposób ten pocałunek doprowadzi do najwspanialszego kontaktu seksualnego --Całowanie z lizaniem - Podczas całowania liż język, zęby i podniebienie partnera. Unikaj niechlujnego wpychania języka byle gdzie. Technika ta jest przeznaczona dla bliższego przyciągnięcia ust partnera i przekonania się jakie jest w dotyku wnętrze jamy ustnej. Zwróć uwagę, że po takim pocałunku jama ustna partnera powinna być niemal sucha. --Szeptane całowanie - Podczas całowania staraj się szeptać słodkie, czułe słówka pomiętając aby nie przerwać tej czynności. Podziel się ze swoim partnerem jak bardzo go kochasz i jak bardzo cię podnieca. --Cmoknięcie w usta - Jest to szybki pocałunek jakby \"dziobnięcie\" w usta --Pojedyńczy pocałunek - Tylko jeden pocałunek i nic więcej Idem pocałować Cztery słodkie Łapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAŚWIADCZENIE O ZATRUDNIENIU I WYNAGRODZENIU Pieczątka pracodawcy – płatnika składek 1. NIP2. REGON Jeżeli płatnikowi nie nadano nr wym. w pkt. 1 i 2, należy podać: Znak:3. Nr PESELlub 4. Serię i nr dowodu osobistego lub paszportu Uwaga! W zaświadczeniu należy obligatoryjnie wypełnić każdy punkt poprzez wpisanie danych lub stwierdzenia np.: „tak”, „nie”, „nie pobierał”, Uwaga! „nie dotyczy”. 1. Pan(Pani) ur. ; FLOWKA PIĘKNA nazwisko, imię, dla mężatek również nazwisko panieńskie (numer PESEL) 1) 00000000000 był(a) – jest* zatrudniony(a) w okresie od do ostatnio - SPÓŁKA JAWNA - \"MUSIMY PIĆ\" podać – na jakim stanowisku lub rodzaj wykonywanej pracy oraz wymiar czasu pracy2) - SMAKOSZ-DEGUSTATOR MB - 40 GODZIN TYGODNIOWO 2. W okresie trwania stosunku pracy Pan(i) a) pobierał(a) wynagrodzenie za pracę do ; wynagrodzenie za czas niezdolności do pracy* od - NIEDOTYCZY, ALBO WYSZŁA SAMA ALBO JOM ODWIEŹLI do 3); zasiłek chorobowy po dniu 14.11.1991 r. od do; ALKOHOL PORZĄDNY NIE ZATRUŁ okres zasiłkowy wyczerpie z dniem ; 4) zasiłek opiekuńczy od do, 4);świadczenie rehabilitacyjne od do *; wynagrodzenie za czas niezdolności do pracy oraz zasiłki po dniu 14.11.1991 r. pobrał(a) także w okresach podanych w załączonym wykazie*; b) przebywał(a) na: urlopie bezpłatnym w okresie od do (lub wykazać w załączniku) NIE SKORZYSTAŁA, KWAKA W DOMU POMOGŁA urlopie bezpłatnym udzielonym na wychowanie dzieci – wychowawczym* w W STANIE UPOJENIA MB, NA SZCZĘŚCIE DZIECI NIE ROBIŁA okresie od do , – BYŁ ZBYTECZNY podać imię i datę urodzenia dziecka - JAKBY SIEM URODZIŁ NAZYWAŁ BY SIEM EMBIK1 PIĘKNY inne okresy za które nie wypłacono wynagrodzenia lub zasiłku chorobowego, z wyjątkiem pierwszego dnia niezdolności do pracy - NA SZCZĘŚCIE SIEM SKOŃCZYŁ I DOBRZE I JUŻ JEST ZDOLNA I CHCĄCA 3. Wynagrodzenie – przychód (dochód) – uposażenie* – w wybranym okresie wynosił(o): Wynagrodzenie za czas --niezdolności do pracy – GENERALNIE BEZWZGLĘDNIE ZAWSZE JEST ZDOLNA I CHĘTNA świadczeniaz ubezpieczenia społecznego wypłacone zamiast wynagrodzenia – NIE WYPŁACONO I DOBRZE, BO PALENIE BY JOM ZABIŁO – przychodu - OHOHOHO ALE MB JEST BEZPŁATNE Rok kalendarzowy JUŻ NIKT NIE WIEM OD KIEDY PIJE MB Łączna kwota wynagrodzenia przychodu świadczeń pieniężnych – uposażenia: Wynagrodzenie – przychód (dochód) – uposażenie:* składniki - PENSJA-WYDAWANA NA RZECZY WIELKIE ITD ITD OTO Rp-7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas rozpocząć przygotowania do balu :D w towarzystwie kompa...dla niego też muszem być ładna, dlatego nie wypijem zielonego płynu ;) a wylejem se na musk...może szypciej zacznie przetwarzać dane....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wpadnij do mnie przebadam Cie profesjonalnie :P a i R wystawie choc nie jestem G ;) Miłego Dnia Dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jasne ale to chyba nie predzej niz w czerwc u ;) jak myslisz?? teraz to juz wiesz jak jest ,wiec sie nastawisz psychicznie :P moze F da sie namowic ;) jest mile widziana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weznem ze sobą patelnie do smażenia rypkuf...i garnek na chińskie i kupiej spirale regulowanom i siódme niebo przed nami...nawet w nocy o tym myślałam...że chcem tera jeszcze pojechać w to tajemne miejsce, o którym mi tyle opowiadałeś :D A konika siem pozbyłam...sama...nie uda siem mnie wziąć podstępem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal -- naprawdę na mnie czekasz ? Uuuuuuuuuu! Jestem zakłopotana ... jak się uda to przyjadę z TWA ! :D Jestem po imprezce sylwestrowej w pracy .. było jak zawsze ... niektórzy nie doczekali końca a niektórzy przyszli już pozamiatani ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka urlop z Robalee, to jest to jak napój do rur! W południe jadłam pizze wielkom jak mój kawowy a teras degustuje pirniczek z królewskimi, no i w końcu mam blóske z fótrem!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRZEWO W ostatni dzień starego roku, wczesnym rankiem, znajdź drzewo, które rośnie najbliżej twojego domu. Na małych kartkach papieru wypisz wszystkie przeciwności losu, których chciałbyś uniknać. Zawieś je na gałęziach drzewa. Następnego dnia rano zobacz, które kartki strącił wiatr. Możesz mieć pewność, że te nieszczęścia na pewno Cię nie dotkną. ZEGAR Gdy tylko zegar zakończy wybijać godzinę dwunastą, pan domu powinien natychmiast otworzyć drzwi mieszkania, aby w ten sposób wypędzić Stary Rok, a zaprosić Nowy. Poza tym zegary powinno się na nowo nakręcić 1 stycznia, by zapewnić sobie pomyślność i powodzenie przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×