Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

cholera ją wie! zrobiła zamach na moje życie! zapiłam ją;) se czytam stopkę i filozuję nie używanej fujarki to też bym nie chciała w obawie o własne przyjemności;) i dlaczego nie szparka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska przecie Big Boss mówił żeś nie sekkretarka!! A znasz - sorry panie sekretarki - kiedyś było takie powiedzonko, że sekretarka to prawa ręka szefa i lewa dupa....:D chetnie przyjmujem sugestie - co co chcesz żeby o Tobie było w mojej stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam , stopka mi się podoba:D tylko mi się tak skojarzyło że jak nie szparka to co? dziura??:D no jakoś inaczej sobie to pokojarzyłam:P o rany, przestaje zapijać ten ser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumaczenie stopki dla Elldiski ło matko! Elldiska bzyka siem z Big bossem a niejest sekretarkom bo one to szparki tak śpiewała Maryla:D Beze mnie byłbyś zbytkiem łaski, duchowo całkiem niezebranym, niepewnym jak ruchome piaski, chudym jak klatka na bociany, o o o. To ja to ja to ja, przyłbica twoja i ostoja, ja jestem czujna, ja jestem zwarta, ja jestem szparka, ja sekretarka, o o o. Gdy twoje córy gryzą pazury, gdy twoje żony piłują szpony, twoi rodzice trwonią krwawicę, stroszą na głowie swoje sitowie, twoi synowie. To ja zatwierdzam twoje premie, ja trzynastkami łatam kieszeń, z drogi usuwam ci kamienie, oraczem jestem i lemieszem, o o o. Ja jestem twoją krową mleczną, Temidą jestem w każdych sporach, ja jestem władzą ostateczną, bo tu już nie ma dyrektora, o o o. Gdy twoje córy gryzą pazury... To ja to ja to ja, przyłbica twoja i ostoja, choć zalatana, nieubłagana, dajcie mi gun\'a, będzie nagana. Gdy twoje córy gryzą pazury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, dobra ja po prostu usypiam swój musk i będę się byzkać do upadłego żeby spłodzić jeszcze czwórkę dzieci żeby być trendy w myśl posłom partii nami rządzącej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTAT Z PODGLONDU: a na poważnie: nie ma takiej kasy żeby mnie zmusić do siedzenia w domu i bawienia dzieci, jedyne co jest w stanie mnie do tego zmusić to przypadek :p Jakiego rodzaju przypadek ISA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto mi powie ile kropek zrobiłam?? cholera, tak jest jak się gada przez telefon najpierw się nicki myli a potem kropek stawia nie wiadomo ile... przypadek losowy niezależny ode mnie tj. kiedy zawiedzie rozwój techniki, technologii czy czegoś... hurra ! jednak cztery kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W myśl zasady pewnej partii ... jak siem ma czwórkę pijawek to karnety do kina siem dostanie ! :D Do kina nie chodzem więc mam ich w ...! Jedna pojawka wystarczy jak dla mnie ! :D A dlaczego nic nie dostanem jak zgubłam siem w rachubie frajerów ? :D Byłabym milionerką !!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszem to napisać i ominąć cenzurem forumowom K U R W A ani JEDNEJ PIJAFKI więcej ...mam trzy...wystarczy!!!!!! wyyssały ze mnie wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy czasami?[TWA macha recami bezradnie] cały czas masz pisać.... cały czas masz pisać....cały czas masz pisać.... cały czas masz pisać....cały czas masz pisać.... cały czas masz pisać....cały czas masz pisać.... cały czas masz pisać....cały czas masz pisać.... cały czas masz pisać....cały czas masz pisać.... cały czas masz pisać....cały czas masz pisać.... cały czas masz pisać....cały czas masz pisać.... cały czas masz pisać.... ze mnom!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami , bo zdecydowanie wolę ten nick wiecie, będe dziś nudna, ale z okazji pozbycia sie pijawkuf postanowiłam ogarnąć dom i mam wrażenie że skończe dopiero jak one wrócą. Mało że to koparki trzeba żeby się odkopać, to jeszcze ciągle ktoś przeszkadza:O A ja bym chciała choć dwa dni w czyśćcu posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też tak miałam:( jak musialam sprzątać wszystkie H-fuje latały w powietrzu, bo co bym nie zrobiła, wiecznie wyglądało syfiasto...od kiedy mam pałacowe kafelki...;) jest czyściec :D Wyślij BB na pifo a cuda techniki schowaj do piwnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piwnicy mam wodę!! pralka mi tonie:O a dlaczego BB ma mieć przyjemności a ja nie? idę się pomoczyć w pianie:) tam jest już czyściec:) może coś dobrego do piany dostanę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze suchy strych;) przejrzałam szafę, BB jest zdruzgotany - opróżniłam ją i będę się domagać ponownego zapełnienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy deklaracja \"zrobię wszystko\" nie będzie zbyt na wyrost;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×