Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

- Mama, a gdzie się wkłada tampony? - No, tam, skąd się dzieci biorą. - W bociana?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę iść gdzieś wyładować energię za dużo dziś jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ić do parku...ja wróciłam :D Parkowy nius: Wiosna radosna w pełni...a świadczom o tym nastempujonce symptomy: #####kempki trawki zielone *****połacie chwastuf zielone ^^^^choinki zielone #####listki na drzefku orzechowym zielone *****ławki zielone ^^^^^butelki piwne w zielonych koszach tesz zielone i na koniec TWA w tym krajobrazie tysz zielona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polumpowałam ... warto było ! :D Pozamrażałam smakołyki z imprezki ... jak przyjedziesz TWA to jeszcze poczujesz co cię ominęło ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tak wszystko planujem, żeby te dni mieć dla Ciebie Flowka, ale wiesz, że ja jestem uwionzana łańcuchami z domem...jak wujek nie bendzie chciała nigdzie jechać w majówkem to 4 Łapy zmieniom adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa Jasia....jak nie gadam to nie kapuje!!!!!! Bo ja głupawa czasem bywam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawą odmianą trąbki jest trąbka suwakowa. Trzon ustnika, umieszczony w rurze instrumentu ma długość około 25 cm. Trąbki suwakowe nie miały jednak powodzenia, ze względu na trudność w ciągłym kontakcie ustnika z wargami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezeska nie zmuszaj mnie dzis do intelektualnych wysilkow:O aha LaMija - pomyliłam ŁG z JP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-wpadlam na kawke.-z topiku 30 parolatki....Fajnie tu u Was-Twa ty jestes z jajem babka--przelecialam na razie pobieżnie po tym topiku,ale od razu trafilam na super opis-jak zrobic laskę.Wpadnę czasem do Was.Na razie idę spac pomarzyc o trąbkach, fletach i laskach(tak się u was naczytalam!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsza noc jest nienormalna ja jeszcze nie wiem czy spie, BB w nowym niebieskim bo chca zeby im zniebiescic:P mi oszczedzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem Prawie jestem jak wesoły Romek I na przedmieściu będę miała domek :D :D Dlaczego ja wczoraj musiałam znów w żółtka przerżnąć? Klątwa jakaś czy cuś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spox Flowka...faktycznie to samo pomyślalam chwile temu nim siadłam do kompa...coś wymyślimy..żeby siem pośmiać! :D witam deszczowo ja noszem kalosze... ty nosisz kalosisz...on, ona, ono nosi kalosi...my nosimy kalosimy....wy nosicie kalosicie....oni noszom kaloszom... ;) nie mam kaloszkuf 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja nie mam kaloszkóf....ale dzisiaj w P mi niepotrzebne :D Bomba, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cieplej niz w W2:P uscislij LaMija gdzie cieplej:P zreszta w W1 tez niefajnie:O zgadnijcie gdzie dzis jade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×