Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Słoneczko... - Tak, kotku? - Zrobisz śniadanie, rybko? - Oczywiście, skarbeńku. - Jajeczniczkę, rybko? - Ze szczypiorkiem, pieseczku. - Ale na masełku, żabciu? - Nie może być inaczej, misiu. - Myszko... przyznaj się !! Ty też nie pamiętasz, jak mam na imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notatki o skandalu to jest to, co lubiem czytać...potem zajrzem do hotelu, żeby stać siem niemym świadkem morderstwa Bobiego... dalej stanem siem Nieśmiertelna po raz czwarty...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu źle napisalam ...heh Wielkiego Tygodnia, wobec tego jesteśmy przyzwoicie przyzwoite, rozmawiamy o doznaniach i przezyciach duchowych...żadnego świntuszenia...niech siem nikt nie odważy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hegemonia przez 3 i pół tygodnia ;) siem rehabilituje, bendzie musiała robić kota na materacu, potem podłoczom 230V i iliopsoas poczuje ulgem a nastempnie/gluteus maximus/gluteus medius/gluteus minimus i inne pod wpływem ciepła i ucisku siem rozluźniom...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije na poważnie : od dwóch lat chodzę do kościoła tylko raz w roku - w okolicy 2 kwietnia i czekam na cud... cud nawrócenia... czy w razie czego uznają to i Go kanonizują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Papież JP2 jest WIELKI i wcale nie ma znaczenia, że według Jego wiary zyjem w grzechu, bo niedość, że nie wzięłam ślubu kościelnego to jeszcze siem rozwiodłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonda na temat, w jaki sposób reagują kobiety na zdrady swoich mężów w różnych krajach: - Francuzka zabija kochankę męża. - Włoszka zabija męża. - Hiszpanka zabija oboje. - Niemka popełnia samobójstwo. - Polka idzie wyżalić się swojemu kochankowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie , że hurra i to jaka hurra;) Dzisiaj po pierwszych ćwiczeniach...stoje i czuje siem świetnie...ale miałam ubaf ...taaka wielka piłka między moimi nogami i trzymanie i nacionganie ech...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam ze trzy z dzemem:D i teraz pije piwo i mnie zezlili bo to co mieli zrobic w sobote robili dzis, ma byc na jutro i wszystko spierdzielili i bedzie dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tą sobotę co już była mogli powiedzieć że nie chcą a nie spieprzyć robotę powiedzieli ze pikus i ze w jeden dzien zdążą a jednak nie zdążyli😠 jutro znowu będę spalać się w nerwach i już żałuję że nie jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picie piwa...palenie ćmoluchuf ;) i świeże bułki na śniadanie i 3 greśki maxi toffi...i kafka podana do łóżka...to wszystko jeden mężczyzna - to Przystojny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×