Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dzisiaj to zdecydowanie inna woda niż na codzień ! :D A zresztą kto by się tym przejmował ? Ja dziś idę na wyżerkę ... tam gdzie zawsze chodzę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twa Ukochana TWA
PRZEPIS NA KOBIETĘ W OWOCACH. Składniki : 3 mango ½ arbuza 4 pomarańcze 1 ananas 4 kiwi ½ szklanki orzechów 3 truskawki 1 lampka wina białego wytrawnego 1 ponętna kobieta Sposób przyrządzenia : Kobietę postawić pod prysznicem i bardzo dokładnie oczyścić z przykrości dnia codziennego.W tym celu należy użyć delikatnej gąbeczki i pachnącego mydełka. Myjemy od góry do dołu delikatnymi okrężnymi ruchami, skórę należy gładzić, jakby była ze szczerego złota i baczyć by jej nie zarysować. Miejsca zaczerwienione natychmiast naprawić pocałunkami. Następnie należy ją dokładnie osuszyć, lekko przyciskając ręcznik w miejscach wilgotnych. W żadnym przypadku nie pocierać ręcznikiem. Tak przygotowaną kobietę należy ze spokojem unieść do góry i następnie przenieść do jadalni, powolutku położyć na stole. Na czas przygotowania dalszej części dania należy przykryć suchym ręcznikiem, aby nie ostygła. Dokładnie obrane mango należy pokroić w plasterki. Pomarańcze należy przekroić na pół. Ananasa dokładnie obrać z twardej skóry i pokroić w plastry grubości centymetra. Wydłubać miąższ arbuza. Połowę pokroić w drobne kosteczki, z drugiej połowy należy wycisnąć sok. Obrać kiwi i pokroić w kosteczki. Po przygotowaniu wszystkich składników należy starannie ubrać kobietę w następujący sposób. Szyję i piersi należy dokładnie obłożyć plasterkami mango. Na piersi należy położyć po jednym plasterku ananasa tak, aby brodawki znajdowały się dokładnie w środku owocu. Na brzuchu w przypadkowy sposób układamy kawałki arbuza i kawałki kiwi. Całość należy skropić sokiem z arbuza. Następnie starannie należy ułożyć truskawki. Jedną na pępuszku, jedną dokładnie między nóżkami i jedną na ustach. W przypadku, gdyby usta były spierzchnięte i suche (w tej fazie przygotowywania kobiety mają prawo być gorące i suche jak pustynia) należy wycisnąć na nie sok z połówki pomarańczy. Z pozostałych owoców wyciskamy sok i obficie skrapiamy całe ciało. Polewamy winem i na zakończenie wszystko posypujemy drobno zmielonymi orzechami. Następnie należy zgasić światło i w 4 punktach pomieszczenia zapalić świece. Gdy wszystko jest już gotowe, można przystąpić do smakowania dania. Owoce należy zjadać jeden po drugim dokładnie wylizując skórę z soku i wina, zaczynając od truskawki na ustach, posuwając się coraz niżej. W przypadku przegrzania kobiety należy na chwilę zaniechać wszystkich czynności, poza delikatnym masowaniem skóry w już oczyszczonych miejscach. Zwieńczeniem całej uczty jest zjedzenie ostatniej truskawki, pod którą znajdziemy deser w postaci gorącej, wilgotnej od pożądania różyczki, której płatki należy bardzo delikatnie masować językiem, lekko ssać, chwytać wargami do momentu całkowitego otwarcia.Uraczeni zostaniemy wtedy najsłodszym nektarem jaki można sobie tylko wyobrazić. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post siem skończył ;)...można tańcować, co mam nadzieje Flowka bendzie robić...szafa pełna kiecek, szpilkuf...tylko patrzeć jak wywijajonc piruety na parkiecie podbije serca oklaskoncych jom frajeruf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lena
HEYKA! MAM OCHOTKĘ NA KAWKĘ! CZY JEST TU KTO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym przeczuwala, że dzisiaj z rana spania nie bendzie ..najpierw telefon z biura napraw..potem konfiguracja netu...telefoniczna -oczywiście... Flowka oświadczam, że wcale do Ciebie już nie dzwoniem ...jedno popsiute:( w drugim nie ma minut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
Przykro mi droga poszukiwaczko! Ale wiedz że nie jesteś w tym odosobniona :-( Czuję się jakby ktoś mnie przeżuł i wypluł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka owoce grzechu Ci zaszkodziły? ;) Ja też jestem nietomna i to strasznie :O wyjęłam kabel zasilania z cuda domowego i jusz chciałam kupywać nowe cudo...hehe a era domowa ma takom promocje, że jak siem bierze telefon to trza za aktywacje zapłacić 49 złociszuf i abonament 25 przez dwa lata nic nie ma za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka wypasiona podświetlona wraz z mychom NOWA!!! Pan dzwonił ze sklepa...po wizycie u G idem do K...:D chyba siem zatracem ze szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj jest tak, że dokrentki som pod publiczke nic nie warte - w przypadku Magdy Mizianej jest odwrotnie!! Bendom Producenci znowu mieli problem...bo nikt nie chce tych pienknych miłości przestać oglondać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 kwietnia Dzień Radia...kiedyś było tak ważne jak komp dzisiaj...ech jednak nie...odbiornik radiowy z zielonym okiem..kto to pamienta? :D całe rodziny, sąsiedzi...jedno radio na całom kamienice... Ogólnopolski Dzień Walki z Bezrobociem -bezrobocie procentowo spada to potwierdzone, ale nie w wyniku działań naszego rządu..a jedynie dlatego, że sobie ludziki nie tylko do Romy pojechały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Flowka sadzem, że siem przejenzyczyłaś ..to powinno brzmieć nastepujonco: Ja jednak bez TWA sobie nie wyobrażam życia - gdzie tylko mogę to słucham ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koszyczku nie mialam kielbasy - nie bede plodna i o to chodzi:P i wbrew plotkom wcale się nie pracoholizuję:) ja tylko odwiedzam swoją \"ulubioną\" niebieską fabrykę w celach załóźmy że towarzyskich:P ide na herbate dla odmiany od dzis sie odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siem odchudzam cały czas ...kiedy nie jem ;) dziś przejechałam na stojaczku 2 km..straciłam 47,6 kalorii..a w kuchni gar;)[czytaj:4 litry] polewki pomidorowej...zara zjem dwa talerze...i znowu benden siem odjedzeniać :P po niedługim namyśle doszłam do wniosku, że lepiej spotkać siem z H-fujem..jeden raz to odchodzanie obiadowe...chyba zadzwonię i zaproszem na negocjacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co zrobisz z kreacjom? założysz na siebie a ja bendem...kobietom,...która patrzy...;) ejze Panienko...a to dlaczego Ty siem chcesz dla niego stroić ? nie opęndzisz siem od niego...pamietaj, że spanie z nami jest w programie wizyty;) Niezwłocznie muszem kupić zlotom torebkem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×