Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość kurcze Anka Ty juz sama ze
Soba gadasz:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma zadnej Anki
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Elldiska choć ja lubiem spać w dzień...z resztom uważam, że siem powinno zawsze cuś robić wtedy kiedy siem chce ;) hej ho!!!!! Myszeczki Flowka poszukiwano zaginionej :P dzisiaj hit ...szyna z nogom a we francuskim lansujom torepki w kropki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idem do B i siem bendem rozglondać i poszukam waguf... heh Laski to majom problema waży 52 kg i muwi, że trza cuś zrzucić...;) Uwielbiam kafkem i mam gdzieś celulit! _KL_ czy to prawda, że od kawy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA zmusiła ROZPALONOM do przysięgi: - Tu klękaj i przysięgaj, że już więcej pić nie będziesz. Klęczy ROZPALONA i przysięga: - Już więcej pić nie będę, ale mniej też nie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM muwiła, że pieniondze szczenścia nie dajom...dopiero zakupy...ACH...miała racjem, bo była prawdziwom kobietom...zaszalałam w Tenczy...skupiona na penetracji pułek i skupiona na rozpinaniu zameczkuf..zostałam uświadomiona...chconc być na topie należy mieć czerwonom przewieszonom lub w rence...to mam tulipanowom...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru
Ludzie,co wy tu za bzdury piszecie? O co tu chodzi? Nie macie nic do roboty? Ksiazki do reki i poczytac troche. Moze cos w rozumie sie poprawi? Watpie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze nie posiadam czerwonej nie czuje sie nie na topie:) szczegolnie dzis:D:D:D:D chociaz na upartego by sie moglo okazac ze jestem posiadaczka nawet dwoch: jedna sportowa czerwona ukradla mi duza pijawka, malutka sportowa z malpka zabrala mi mala pijawka:) ze wzgledu na malpke oczywiscie a nawet dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pijawkuf...ale mam pewnom paniom co muwi, że chodzi i nosi jej siem używane rzeczy...moja poprzednia czerwona zaczepiona tera je o wajchem;) za jakiś pojawi siem pijawka pci menskiej...i stanie siem w 1/2 moim robaczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie sprzątanie dziś było...wycieranie wzdłusz kabelkufod duzego jutro od pudła :D Flowka niejedna osoba może Ci pozadrościć rozumu... że o urodzie i nogach do nieba nie wspomnem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Prezeska, ale chyba z Twoich filizanek kawa sie wylewa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×