Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam cykajonco!!! Poranek niedzielny rozpoczoł siem od słuchania cykania wprost niesamowitej ilości konikuf trawowych, som takie fantastycznie zwinne, że tylko przelatywaly mi przez rence, kiedy siedzonc w trawach wysokich, próbowałam choć jednego zielonego złapać ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic przyjemniejszego niż promocje w hipermarketach i zakupy późnym wieczorkiem ;) Wyhotdogowałam siem, teraz czas na czyny lubieżne nocy letniej lipcowej :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoka temperatura TWA
Zamówiłam sobie u Pani i Pana 3 psichacze na obrzydliwe meszki, jademy do Robaluf moczyć p+p :D i żreć karpiczki i inne ościowate, znczy TWA to bendzie robić bo Przystojny znajoc życie bendzie z robalem obciongał niejednom cytrynowom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kropelkami deszczu!!! Nocna inwigilacja skończyła siem \"tragicznie\".;( A wszystko dlatego, że tak mocno pragnie siem być z TWA ;) Flowka czy miałaś okazjem widzieć gdzieś skarpetki wielopalcowe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wielkie koszenie, fecety przyjechały, swe prenżne maszyny w ruki złapali i dawaj ścinać rumianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 450 km od piaskuf podobno ciepło > nie goronco ale ciepło ...fanka rozpalonych kobiet zajada batonika odwróconego dla wariatuf;) Przystojny poinstruowany przez Dwie PseudoPrawniczki poszedł po świstek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla NAS kupił Flowka!!!;) Znikam do Las Vegas, bo tam miga :D Aha zapomnialam czy wiesz, że motylki z brzuszka przeniosły siem tera na torepki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×