Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

🖐️ Flowka 🌻 też mam remont. Idzie jak krew z nosa bo oboje mąż i ja pracujemy. Nie wiem kiedy się skończy. Jeszcze więcej przed nami niż za..... Podrawiam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta małpa rozpalona siem za mnom nie stenskniła ;) Witam z Wrocka...!!! Od rana problemy, bo ktoś nie zrobił tego co należało do jego obowionzkuf...piorem majtki(swoje) i skarpety Przystojnego i spadamy na dno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas najwyższy opisać przeżycia jakich doświadczyłam na dnie...najciekawszym było zjedzenie o północy Esoxa ponad 10 kilowego...zasada - catch and release tym razem nie obowionzywała bo TWA dwa lata cierpliwie czekała na takiego frykasa...przyrzondzony z cebulom, czosnkiem, zielonom pietruszkom, zalany śmietanom ...pyszności ..a pychol jest w cudzie...;) A byłam tesz na zlocie pijakuf...ale o tym później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas najwyższy opisać przeżycia jakich doświadczyłam na dnie...najciekawszym było zjedzenie o północy Esoxa ponad 10 kilowego...zasada - catch and release tym razem nie obowionzywała bo TWA dwa lata cierpliwie czekała na takiego frykasa...przyrzondzony z cebulom, czosnkiem, zielonom pietruszkom, zalany śmietanom ...pyszności ..a pychol jest w cudzie...;) A byłam tesz na zlocie pijakuf...ale o tym później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w zielone świento!!! Wspominajonc dna wracamdo cholernie realistycznego świata i na inauguracjem roku kolejnego garnkowo-mopowego zakupiłam falowanom, która ma w sobie fasolkem, papryczkem, marchwkem, czosnyczek, kapary..., które nie som tym co widać....taka mała ale śliczna fatamorgana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarzyk
tak to jest jak sie za duzo pije to sie zapomina obrazoffff:P:P:P pozdrowionka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Znowu Wam coś nie chodzi? :O Tragedia! U mnie chodzi i wchodzi - wsio jak trza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×