Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

OOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!! Jaka pożondna ...jeszcze nie rozpoczeła pracowania(czytaj :picia) a jusz napisała;) Flowka a czy Ty wiesz, że jutro w własnej nieprzymusonej woli pujdziesz ze mnom do pokoju :D Witojcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SŁONECZNIE!! Dziś noc z Flowkom ;) Ale zanim Flowka siem spotka na WM TWarzom w TWarz z TWA, musi wsadzić do kompa serki topione, ogurki i niedzielne parufki i ... ;) a ja biorem siem za pranie 4 Łap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedziała tak zrobiła..jusz jest w Romie :D Wrażeń co niemiara ...ryk silnikuf...Flowka w chmurach...a teraz świat klusek przed nią ;) powiedziałam jej, że bez suszonych tomato może nie wracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Jakby nie patrzyć, przez nastempny tydzień to bendem pisać sama do siebie, bo Flowka robi pokaz mody na Hiszpańskich Schodach...składający siem z prezentacji paseczkuf i rameczkuf...;) A ja mam weekend z Przystojnym, czas poświencimy na konsupcje pasztecikuf i nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik jest też lekki i figlarny...czasami śmieszny... czasami nieprzyzwoity ;) Perełko aha nie zdziw siem mam tu masem rużnych wcieleń;) Dzisiaj cały dzień mieszam w filmach i pijem napój do srup a jak w końcu ruszyłam tyłek z domu to wylondowałam w błocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Troszkę chłodka zawitało wreszcie do Wrocka. Jakiś taki leniwy ten poniedziałek, miałam być ugniatana ale przyszły dziewoje na naukem...wienc muszem czekać dwa tygodnie. Flowka jest teraz czarnoskóra, tak jom zjarało italiańskie słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkem o pizzy bo Flowka pisze że polska pyszniejsza od włoskiej ? HISTORIA PIZZY Pizza towarzyszy nam już od setek lat. Nie wiadomo dokładnie, kiedy powstała i kto ją stworzył, ale termin pizza jest starożytny i jak podają książki kucharskie z XIX w - oznacza ciasto drożdżowe, tyle, że w wersji słodkiej z serem, cukrem i migdałami. Dziś za mistrzów pizzy uchodzą Włosi i to oni stworzyli najpopularniejszą pizzę na cześć swojej królowej MARGHARITY von Savoyen. Stworzył ją Raffaele Esposito w 1889 roku. Dzisiaj istnieje 50 różnych gatunków pizzy, które można skosztować w pizzeriach całego świata, między innymi w naszym lokalu. Podobno pizza jest symbolem geniuszu neapolitańskiego, który pozwala na wykonanie \"jednego dania\" wspaniałego, pachnącego, smakowitego i urozmaiconego jako że każda pizza będzie różna od poprzedniej zależnie od ciasta, dodatków przypraw i humoru pizzera. Po tym skromnym opisie historii, chcemy obalić mit panujący w Polsce na temat pizzy. Otóż ten chlebowy placek zapiekany z różnego rodzaju dodatkami, wbrew panującym opiniom jest daniem lekkostrawnym i zaspakajającym główne potrzeby organizmu człowieka. Można, więc jeść go bez obawy o własną sylwetkę. Już starożytni Rzymianie... Pizza narodziła się wśród wielu starożytnych kultur śródziemnomorskich, niektórzy twierdzą iż powstała ona w Neapolu - obecnej stolicy pizzy. Jednak już starożytni Grecy, Rzymianie czy nawet Egipcjanie jedli chlebowe placki z ziołami, które łudząco przypominają pizzę. Śmiało można powiedzieć, że twórcą pizzy był cały starożytny lud śródziemnomorski, który wymieniając doświadczenia między sobą doprowadził pizzę do doskonałości. Trudno podać dokładną datę początku pizzy. Jednak biorąc pod uwagę, iż pierwsze pizze były przyrządzane bez pomidorów, można śmiało stwierdzić, iż ich najprostsza forma znana była na pewno przed 1492 rokiem. Obecną formę przyjęła najprawdopodobniej w epoce renesansu w samym środku Włoch, kiedy to była podstawowym posiłkiem ubogiej ludności. Arystokraci docenili ją dopiero w 1889 roku, kiedy to pizza Margherita stała się ulubionym daniem włoskiej królowej Margherity von Savoyen. Mniej więcej w tym czasie Neapol stał się stolicą najlepszej pizzy we Włoszech. Królowa pizz \"Margherita\" Najpopularniejszą pizzą jest Margherita. Powstała latem 1889 roku z rąk sławnego \"Pizzoiolo\" Rafaele Esposito. Stworzona została z okazji wizyty pary królewskiej Umberta Pierwszego oraz królowej Margherity von Savoyen. Narodowe włoskie barwy czyli biały ser mazzarella, czerwone pomidory i zielona bazylia oraz niesamowity smak będący rozkoszą dla podniebienia sprawiły, iż ta prosta w swym składzie pizza stała się ulobionym daniem królowej i z dumą nosi jej nazwę. Pizza - dieta cud Wbrew ogólnie panującym opiniom pizza jest najbardziej dietetycznym daniem, a biorąc pod uwagę jej wartości odżywcze, potrawą doskonałą. Ciasto zawiera węglowodany oraz białko, olej odpowiednią ilość tłuszczu roślinnego, pomidory bogate są w witaminy i sole mineralne, a ser dostarcza protein. Prawdziwa zawartość kalorii zależy jedynie od ilości i rodzaju dodatków zapiekanych na pizzy. Samo ciasto zawiera znikomą część kalorii, śmiało można ją spożywać bez obawy o swoją sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu odłożyłam na bok nowom ścierem i nowom miotłe, która lepiej zamiata;) dzień pożontkowy dobiegł końca[składam rence w podzience] Flowka pije drinki na złotym piasku... w swoich szalonych tropikach ;) ciekawam czy znalazła frajera do wachlowania? :D a ja idem posiedzieć w kawiarence poddomowej z Przystojnym facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks dwa razy w tygodniu Dział: Miłość i seks Seks dwa razy w tygodniu, ale nie więcej - taką \"kurację\" przepisał lekarz na pogotowiu w okolicach Genui (północne Włochy), do którego zgłosiła się ciężko przestraszona młoda kobieta. Historię tę opisał wychodzący w tym mieście dziennik \"Corriere Mercantile\", a nagłośniły włoskie media. Kobieta w stanie skrajnego zdenerwowania i paniki została dokładnie przebadana. Po sprawdzeniu ciśnienia krwi, pracy serca i układu oddechowego, lekarz na recepcie napisał tylko jedno wskazanie: \"Seks dwa razy w tygodniu, ale nie więcej\". Uznał, że w ten sposób kobieta wyleczy się z męczących ją objawów niepokoju i stresu. Dyrektor szpitala, w którym znajduje się pogotowie, poparł decyzję lekarza. \"Leczenie\" to szef placówki uznał za bardzo dobrze uzasadnione. To tak awaryjnie jakby Flowce przytrafił siem globus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×