Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku. Jak ślubu nie bendzie ? A ja jusz całe nasze pożycie zaplanowałam ! Flowka zarabia. Wiatrowa sprzonta. TWA gotuje. we trujkem podrywamy frajeruf! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ja strajkujem :P nie lubiem spszontania nienawidzem mam na codzień ja mogem prasować kreacje na podryf :P i mogem prać :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułam zapach i smak kawy, czyli czas najwyższy zaparzyć. Miłego dnia dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam o poranku !!! Ślup musi być bo ja jusz niedugo bendem miała kaftan :P coś ci siem pomieszało bez włatcy nie mogom rzyć piajfki a Harry naprawde jest fascynujoncom lekturom :D im wyżej tym lepiej VI i VII najlepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jusz nie bendem muwić bes kogo nie może rzyć TWA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi siem nie pomieszało wiem jakie knigi towarzyszom Przystojnemu ;) odpowiedź prosta: _ bes niczego odpowiedź logiczna: _bes złotufkuf odpowiedź rzeczowa: _bes własnego konta odpowiedź cielesna: _bes Przystojnego odpowiedź szalona: _bes wodorostuf, bes gumek, bes whita, bes necika odpowiedź relaksacyjna: _bes H2O odpowiedź duchowa: _bes Flowki odpowiedź twurcza: _bes kochania odpowiedź nocna: _bes ksionżkuf i filmikuf odpowiedź TWA: _bes zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a bez kafkowego topiku to nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam gwoździuf. Ale mam polefkem kcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki na powitanie ! Zobaczcie jak ta Flowka jest ;) dwa posty byle jakie ledwo napisała a jusz siem upomina o nie wiem co ;) Rusz tom swojom blont głuwenkom i pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam o poranku :D Dzis 15 lat mija jak połufkem mam na własność :D jesssu jak ja wytszymałam 15 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatrowa jedni siem z tego cieszom inni płaczom ;) Ja tesz nie wiem jak wytrzymam jak przyjdzie mi z Przyjstojnym mieszkać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
witam o poranku :classic_cool: Juz mam dosc bycia osoba niezastapiona w pracy (czytaj: frajerka). Przydalby sie rycerz w lsniacej zbroi na bialym romaku, co by mnie porwal i zamknal w wysokiej wiezy, tak bym juz nigdy nie musiala pracowac :P No, wyzalilam sie :classic_cool: Juz mi lepiej🖐️ Moge dalej pracowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście tenże Rycerz kochał by Ciem platonicznie Ptaszysko a Ty byś w tej wieży żyła miłościom i siedzonc przy oknie zadumana spoglondała całymi dniami na okolicem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojadłam , popiłam , pora na przejrzenie urzondzeń, które pozwalajom mieć ładne i dugie paznokcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×