Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam Fajnie jest jak siem nie widzi pytajnika;) a robi siem to co jedna tutaj lubi jak siem robi;) Fajnie jest jak siem pisze co siem woli ;) a rzeczywistość prezentuje siem super;) wypije jak wszystko do picia bendzie świeże;)na razie zostanem przy kafce!:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Juz bym chyba kawke wolala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mroźnie Nie bendem pisała po ras kolejny że jestem ... z powodu zimniska bo to mało powiedziane, zwyczajne poruszanie siem teraz po nieodśnieżonych chodnikach i ulicach, na kturytch leży warstwa wychodzonego lóp wyjeżdżonego lodu graniczy z cudem .... trza posiadać umiejętności baletnicy czy skoczka przes płotki, żeby zrobić parem krokuf jusz z dwojga złego wolem jak mi jest goronco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wczoraj Ptaszek mnie pytał czy kcem znuf życzenia;) nie kciałam ... Ale dziś z okazji Dnia Sołtysa dlaczego nie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ;) na stare śmieci ! witam Światowy Dzień Ziemi obchodzimy ! jeśli ktoś komuś składa życzenia tego dnia...to życzmy nie niszczenia naszej ziemi ! oczywiście piszem sama do siebie:p bo Flowka jest zajenta rozcionganiem pochwy i penisem Heńka;) a Ptaszysko wzmacnia umocnienia obronne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubzdryngolona KO
Dojechalam na gazie, wspomaganym praca mechaniczna nog :P Czy 40 dkg, zamiast tony, uprazonch czesci ciala, laczki i skorupa to odpowiednio ekskluzywny prezent? Bo nie satysfakcjonuje on KO 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubzdryngolona KO
faktem jest, ze ja kawki dalej nie lubie pic :P Pic lubie inne plyny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ciebie ubzdryngolona KO musi satysfakcjonować!!!;) TWA jest cała przeszczenśliwa... Szkoda że dzień siem skończył...a butelka jeszcze nie :D Bendziemy kontynłować ubzdrygalanie w uzgodnionym terminie. Jest to fakt ustalony:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×