Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Melduję się po powrocie z pięknych polskich gór ! Nachodziłam się, naoglądałam, trochę pomokłam ale ... jestem zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ miałam męczący dzień ... idę spać ! Od jutra zaczynamy walczyć --> mam nadzieję, że w pełnym składzie ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od naszego dzwonienia właśnie się wyładowała...a komórka ma to do siebie, że nazywana jest telefonem osobistym i należy ją nosić przy dupie!! a nie gruzować byle gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! To dobrze wiedziec... Zlokalizuje ja i wsadze kabelek w dupke, zeby na rano byla dzialajaca ;) Mam za duza dupe, zeby jeszcze komorke przy niej nosic :P Nie moja jest, nie prosilam sie o nia :D Z poodzeniem moglabym zyc bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fredek spoko... co mu jedna twarz zdjęli podspodem miał nastepną ;) Witam o poranku!!! To będzie wyjątkowy tydzień!!! Flowka obejrzałam w nocy druga część sesji, tera już kumam do czego było Ci potrzebne na słowo honoru trzymające się nożne stopy bez raju, futryna zapewne by wypadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałaś całej sesji zdjęciowej TWA ! Czerwona sukienka zrobiła furorę ! :D Będziemy instalować GG --> a póki co - wygrałaś chyba telefon świecidełka na A ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 - no i teraz nalezy ci sie relaks :) Najlepiej Kawka lub herbatka i może jakies pogaduchy na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×