Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowuś jaka szkoda, że Ciem tu u mnie nie ma...jak siem przyssałam do torrentuf...to wyssałam same rodzynki ;) Idem na ble ble...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna i kobieta podczas korzystania z bankomatu On: 1. Podjechać 2. Włożyć kartę 3. Wprowadzić PIN 4. Wziąć pieniądze, kartę i kwitek 5. Odjechać Ona: 1. Podjechać 2. Poprawić makijaż 3. Zgasić silnik 4. Włożyć kluczyki do torebki 5. Wyjść z samochodu, bo za daleko zaparkowała 6. Znaleźć kartę w torebce 7. Włożyć kartę do bankomatu 8. Znależć w torebce karteczkę z zapisanym wcześniej PIN-em 9. Wprowadzić PIN 10. Przestudiować instrukcje 11. Wcisnąć \"Cancel \" 12. Wprowadzić kod jeszcze raz, prawidłowo 13. Wziąć pieniądze 14. Wrócić do samochodu 15. Poprawić makijaż 16. Znaleźć kluczyki 17. Uruchomić silnik 18. Ruszyć 19. Zatrzymać się 20. Cofnąć 21. Wyjść z samochodu 22. Wrócić do bankomatu i zabrać kartę z kwitkiem 23. Z powrotem do samochodu 24. Włożyć kartę do portfela 25. Włożyć kwitek do torebki 26. Zanotować na karteczce ile się wzięło i ile zostało 27. Zwolnić trochę miejsca w torebce aby włożyć portfel do torebki 28. Poprawić makijaż 29. Wrzucić wsteczny bieg 30. Wrzucić jedynkę 31. Ruszyć 32. Przejechać 3 km 33. Zwolnić ręczny !!! He he he tylko \"blodynka\" taki potrafi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa czy Elldiska siem odnalazła czy zagubiła w nowej rzeczywiści lenistwa...trafiła na drogem nic nie robienia?...czy cudo techniki było czas czas przy uchu ? :P taka masa możliwości zakosztowania relaksu...ale czy pracusie umiejom siem wyłonczyć i odnaleźć swe nowe oblicze kobity swobodnej i w jakiś cudowny sposób uwolnić siem od codziennych ciężarów i zarazić nowom energiom życia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin: Netoholizm: definicja: Uzależnienie od Internetu - objaw psychicznej choroby XXI wieku objawiającej się nagminnym i niczym nie usprawiedliwionym pociągiem do korzystania z zasobów Internetu. termin: Zakupoholizm definicja: Zakupoholizm jest to uzależnienie od zakupów. Jest to nałóg. Objawem jest nieprzyjemne uczucie po zrobieniu zakupów, że za dużo pieniędzy wydaliśmy. Przyjemny jest tylko moment kupowania. Natomiast na końcu jest poczucie winy i złość. termin: Flowkoholizm definicja: Uzależnienie nieuczalne od świergotania. Jego brak powoduje zatrzymanie wszelkich procesow życiowych :p termin: Kawoholizm definicja: Uzależnienie zupełnie nie zrozumiałe dla np.wodoholikuf. Niczym nieuzadniona potrzeba wlewania w siebie filiżanek, kubkuf, szklanek czarnego płynu w celu pobudzenia wszystkich części ciała. termin: MBholizm definicja: Użaleznienie nabywane przede wszystkim w pracy.Ludziki naznaczone muszom mieć w biurku przynajmniej małom butelkem, inaczej 8 godzin dnia staje siem całom wiecznościom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donoszę że elldiska szlaja się po mazurskich zaspach snieznych :D po wypluskaniu wczesniejszym w basenie... hmmmm czy w kaczce? z pijawkami hmmmm czy z kaczkami ? jakostak......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest wigilia Światowego Dnia Chorego a jutro święto... z tej okazji należy przez dwa doby niedomagać!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lada moment :P akurat pada śnieg:D 11 luty ---> Kościół katolicki - Światowy Dzień Chorego Iran - Święto Rewolucji Japonia - Dzień Założenia Cesarstwa Kamerun - Dzień Młodzieży Liberia - Święto Sił Zbrojnych Watykan - Rocznica Traktatów Laterańskich Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego No to kto stawia kafkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiem że już nie jest skoro świt :P muszę się przyznać że \"nicnierobienie\" jest całkiem przyjemne!! z lodowiska nici bo musiałam się moczyć żeby przypadkiem nie przyszło mi do głowy używać dryndającego cuda techniki a gdyby zawilgotniało bym się musiała pociąć z rozpaczy;) szukając kibla /jechałam z ciężarną więc ona chciała co 5 min/ zatrzymałam się w pewnej uroczej miejscowości dzięki czemu udało mi się spotkać ze zdenerwowaną pastrokią;) następnym razem pojadę tam na dłużej bo chcę jeszcze zobaczyć jak wyglądają Mikołajki;) /tam znaczy do gołębia/ aaaaaaaaaaaa i spotkałam tam prawdziwego księdza!! takiego co to ślubów udziela!! a skąd wiem że on z takich? bo mi i BB go udzielił:D i za 5 dni mam urodziny! przypominam żeby później mi przykro nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zwierzę domowe próbowało siem dokarmić zwierzęciem łąkowym...ale każdy chce żyć!!!:D polowanie ma we krwi...w końcu w poprzednim wcieleniu było waderom !a tera dostanie ucha...:p zwierzęcia chlewkowego :P Jadem do świata dinozauruf i bendem siem strachać...ale Przystojny jedzie ze mnom i jak cuś to mnie podtrzyma na duchu!;) Elldiska za 5 dni od dzisiaj czy od jutra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby wejść do głowy T.Rex trza było stać w kolejce składającej siem z zestrachanych pieciolatkuf :P niedzielka super udana...a wieczorna kafka to nic innego jak .....J. VELVET:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka palnąć Ciem!! po jakim jednym odcinku? masz wszystkie !!! więc co marudzisz? Zapytaj no Pana Tadeusza kiedy pójdziecie po rozum do mrówek? :P Flowka, tak myśląc, z sofy się podniosła I stanęła na palcach, rzekłbyś, iż podrosła; Odkryła nieco piersi, wygięła się bokiem I sama siebie pilnym obejrzała okiem. I znowu zapytała o radę zwierciadła; Po chwili, wzrok spuściła, westchnęła i siadła. Ach kochać on mnie będzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×